komunikaty

> AUDYCJA 31 [NOWA] <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Haki!

UWAGA!
Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.inne

Cytat września nadesłany przez Vasanti Vei
- Jeśli chciałbyś tu kogoś zszokować to musisz się bardziej wysilić - powiedział, unosząc brwi i uśmiechając się krzywo. - Tutaj krew nie robi na nikim wrażenia.
~ Ghalib, Kamienna Pieczara


Generator statystykWRZESIEŃ
Połowa pory suchej za nami. Ale właśnie teraz warunki są najgorsze - większość zbiorników wodnych wyschła, a te, które przetrwały, są płytkie i mocno zamulone. Temperatura sięga maksymalnie do 25*C, w nocy spada często do 12*C. Słońce może nie piecze zbyt okrutnie, ale nie ma też co liczyć na deszcze.
Vari
Cesarzowa
*
GatunekLwica PłećSamica WiekDorosła Liczba postów:242 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 29


Poziom ostrzeżeń: 0%
#76
18-07-2017, 13:37
Prawa autorskie: KamiLionheart

Vari bywała dziecinna i własnie tak się zachowywała w trakcie zdjęcia opatrunku, przeszkadzał, był niewygodny to się go pozbyła. Teraz jednak żałowała swojego postępku i mimo iż chciała powiedzieć Vincentowi co myśli o obwiązywaniu łapy, wstrzymała się i jedynie robiła to co jej nakazała medyk, brązowa była już niemalże pewna, że spóźnią się na Kilimandżaro i Haki będzie tam pierwszy. Niestety nic nie mogła zrobić, bo wtedy właśnie zaczęło się ponowne przemywanie rany szałwią. Ahh jak ona bardzo nie lubiła tego zielska...
- Niech będzie... - powiedziała spokojnie - Ua mi pomoże, prawda? - skierowała w stronę młodej, białej samiczki uśmiechając się delikatnie.
Gdy już rana była przemyta i oczyszczona cesarzowa rozejrzała się po okolicy, a następnie wzrok jej powędrował ku widniejącemu w krajobrazie Kilimandżaro. Odetchnęła jeszcze raz chłodnym, zamglonym powietrzem po czym rzekła do zebranych tu lwów spokojnym głosem.
- Ruszajmy zatem, w stronę góry, nie pozwólmy władcy czekać! - drugą część zdania powiedziała ożywiona, powoli kuśtykając zaczęła iść w wyznaczonym kierunku.
z/t
[Obrazek: 2drgp53.png]
Odpowiedz Ostrzeż
Vincent
Wiarus
*
GatunekLew afrykański PłećSamiec WiekDorosły Tytuł fabularnyMedyk Tytuł pozafabularnyDoskonały design Liczba postów:132 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 35


Poziom ostrzeżeń: 0%
#77
18-07-2017, 14:01
Prawa autorskie: Własne

-Vari nie "niech będzie", tylko tak.-
Westchnął spoglądając na nią z małym rozczarowaniem. Wziął swoją torbę w pysk i za poleceniem Cesarzowej skierował się w stronę góry.
-Chodź, pomogę Ci.-

Powiedział spokojnie i podchodząc do Vari pozwolił jej się o siebie oprzeć. Tak też i ruszył razem z nią i Uą w stronę Kilimandżaro.

[ZT]
"जननी जन्मभूमिश्च स्वर्गादपि गरीयसी"
"One's mother and homeland are greater than even heaven"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2017, 14:01 przez Vincent.)
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości