♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
22-03-2017, 00:19
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Zakładam nowy temat, żeby był bardziej widoczny.


Moi drodzy, co wy na to, żeby przywrócić forumowe pojedynki? Polega to na tym, że jedna osoba (w tym przypadku ja) pisze, że zbiera osoby na pojedynek w danej kategorii (np. pojedynek na zdjęcie), chętni zgłaszają się jej na pw, a później ogłasza ona temat i 2-3 osoby, które wysłały pw jako pierwsze, mają dostarczyć jej prace w określonym czasie. Na koniec userzy głosują na anonimowo wrzucone zdjęcia/rysunki/wiersze. Zwycięzca ma prawo wybrać temat następnego pojedynku, a poza tym uczestnicy dostają opale w zależności od liczby oddanych na nich głosów.
Preferuję tematy ogólne, np. w przypadku zdjęć byłaby to natura, niebo, porządek, ranek - tak, żeby każdy miał szansę się wykazać na swój sposób. :) Kiedyś na pojedynki były nadsyłane naprawdę ciekawe prace. Jeśli teraz nie uda się ich wskrzesić, to trudno, zamknę je, aaale postanowiłam im dać tę ostatnią szansę.


Powiedzcie mi, bylibyście chętni np. na ten pojedynek na zdjęcie? Mogłoby być i zrobione telefonem, liczy się pomysł.

Możecie pisać w tym temacie ogólnie odnośnie pojedynków lub tego konkretnego albo już do mnie na pw, jeśli chcielibyście się od razu zgłosić na zaproponowany przeze mnie pojedynek na zdjęcie. ;)

PS Jeśli bylibyście chętni na pojedynek, ale inny, np. na rysunek czy wiersz, to też możecie pisać tu czy na pw. Chciałabym po prostu wiedzieć, czy w ogóle byłoby jeszcze zainteresowanie tą zabawą.


Edit: Mam już dwójkę chętnych, więc pojedynek na zdjęcie na pewno się odbędzie, ale chętnie przyjmę więcej osób - piszcie pw. :)
Sören
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Znamiona:1/1 Liczba postów:177 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 23

#2
22-03-2017, 02:23
Prawa autorskie: Salvathi, podpis Dirke(Myr)
Tytuł pozafabularny: VIP

Mi się trochę zapomniało o pojedynkach, ale zdecydowanie nie chciałabym, aby umarły, zawsze je lubiłam :<< I teraz mam mniej czasu przez jakiś miesiąc jeszcze, ale jeśli by to był pojedynek na zdjęcie to z chęcią wezmę udział, cyknięcie zdjęcia nie zajmie mi aż tak dużo czasu ;D
[Obrazek: sorepod_by_salvathi-dat1jo1.png]
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#3
22-03-2017, 08:41
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

A co znaczy "pojedynek na zdjęcie"? Tak bez żadnej tematyki? Czyli nieważne, czy ktoś sobie cyknie selfie, czy uwieczni widok z okna? :v
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#4
22-03-2017, 08:58
Prawa autorskie: Av: Askari

Najlepsza słit focia wygra :v A tak serio to pewnie tematyka zostanie ustalona przed rozpoczęciem pojedynku.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
22-03-2017, 12:53
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tak jak Wendgio mówi. Najpierw zbieram zgłoszenia po prostu na zdjęcie, a potem ogłaszam UWAGA MACIE ZROBIĆ ZDJĘCIE DRZEWA czy coś. Na tym polega zabawa, że na początku nie wiesz, na co dokładnie się zgłaszasz i potem musisz kombinować, z tym że ja wymyślam takie tematy, żeby każdy miał możliwość zrobienia zdjęcia związanego z danym tematem.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
22-03-2017, 20:56
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No dobra, mam 4 chętne osoby (wow wow) do najbliższego pojedynku. Mogę jeszcze wziąć najwyżej jedną osobę, a jeśli już nie będzie chętnych, tooo jutro wieczorem założę nowy temat w tym dziale i ogłoszę temat i datę końcową pojedynku. :3
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#7
23-03-2017, 18:28
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Ja się zgłaszam.
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
24-03-2017, 03:01
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Oookej. ;d


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości