♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Zafarani
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:26 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#1
30-03-2017, 10:52
Prawa autorskie: OmegaLioness (oczy: ja)

W pewnym lesie po długiej nocy nastał świt. Oblał blaskiem drzewa, krzewy, głazy. Dotarł również do gęstwiny, z której po chwili wychynęła głowa lwicy. Lwica rozejrzała się uważnie, po czym ruszyła do przodu, ukazując swoje ciało w pełnej okazałości. Podeszła do najbliższej kałuży (których w porze deszczowej nie brakowało) i powoli ugasiła pragnienie.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#2
31-03-2017, 09:23
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary znów wędrował sam, myśląc o swojej przyszłości, był już znudzony swoją bezczynnością. Widział lwicę nad małą sadzawką, szary przyszedł z drugiej strony i również postanowił ugasić pragnienie. Chwilę przyglądał się lwicy pijąc wodę, w końcu wyprostował się i ruszył w stronę lwicy omijając najpierw sadzawkę. 
- Anudora... - przywitał się. 
- pora deszczowa,a nadal słońce pali bez litości. - dodał cicho. Po czym przeszedł obok lwicy i położył się w cieniu drzewa, które zaczynało linię lasu.
Zafarani
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:26 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#3
31-03-2017, 10:00
Prawa autorskie: OmegaLioness (oczy: ja)

Zafarani miała świadomość, że szary tam jest, nie przestała jednak pić. Wyprostowała się dopiero, gdy ten się odezwał. Zlustrowała go krytycznym wzrokiem.
- Anudora? Mało męskie imię - odparła z cieniem złośliwego rozbawienia w głosie. Zwróciła wzrok na wyjątkowo mało zachmurzone niebo jak na tę porę.
- Niektórzy twierdzą, że słońce jest świętę. Że gdy świeci, daje nam błogosławieństwo
Z jej gardła wydobył się pogardliwy pomruk. Znała już kilku takich i nie miała o nich najlepszego zdania. Wariaci.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#4
02-04-2017, 10:00
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

-to nie imię - odparł jedynie, postanowił się nie przedstawiać póki ona tego nie zrobi. 
-Nie istnieje wyższa siła, opatrzność w formie słońca czy księżyca, to mogą być jedynie bajki dla lwiatek. - ruszył go trochę ten temat, widać było że lwica już spotkała się z księżycowymi. 
- życie to sztuka wyborów, czasem wybieramy dobrze czasem źle... Czasem spotykasz na swojej drodze kogoś kto cię zabije i zje, czasem omijasz kogoś i idziesz dalej... - wzruszył obojętnie ramionami. 
- różne bywa...
Zafarani
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:26 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#5
02-04-2017, 11:19
Prawa autorskie: OmegaLioness (oczy: ja)

Zafarani podniosła jedną brew. Na jej pysku ukazał się zawadiacki uśmiech.
- No co ty nie pooowiesz... Tylko pamiętaj: "ci, którzy odwracają się od wielkiego i mądrego Stwórcy skazani są na mękę wieczystą" - sparodiowała tak dobrze znaną sobie wypowiedź. Parsknęła cicho. Jakoś nie zauważyła, by jakiemuś "niewiernemu" wiodło się gorzej niż tym "wybranym przez siłę wyższą". Nawet odwrotnie. Przypomniała jej się ta naiwna Maua - ta, która o każdej porze dnia i nocy musiała oddawać cześć jakimś bóstwom. I co to jej dało? Nic. Zwijała się z bólu jak zwykły pająk.
Z zamyślenia wyrwała ją kolejna wypowiedź brązowego.
- Tak, a czasami "zupełnie przypadkiem" się koło kogoś zatrzymujesz...
Rzyciła mu trochę kpiące, a trochę zaczepne spojrzenie.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#6
02-04-2017, 11:46
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Na jej słowa znów jedynie wzruszył ramionami, dla Beliala wszystko było dziełem przypadku albo własnych wyborów. 
- lepiej obolałe kogoś przejść bez słowa niż zostać zabitym... Ale bez ryzyka nic nie zyskujemy. - lwica wydawała się kpić z Beliala,a to nic miłego. Belial olewał takie coś jednak Belial nigdy nie wiedział kiedy do głosu dojdzie Windu. 
- skąd się tu wzięłaś? Należysz do jakiegoś stada? Czego tu szukasz?
Zafarani
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:26 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#7
02-04-2017, 12:46
Prawa autorskie: OmegaLioness (oczy: ja)

Lwica momentalnie spoważniała. Usiadła prosto, unosząc wysoko głowę.
- Nie... Już nie.
Z jej głosu zniknął cały dobry humor, zostawiając zimną powagę. Powiodła twardym wzrokiem po lwie.
- Ty zapewne też nie.
Zatrzymała wzrok na jego oczach. Nie chciał żartów? Proszę bardzo - będzie miał teraz okazję poznać ją od innej strony.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#8
02-04-2017, 14:47
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Znów na pysku samca pojawił się chwilowy uśmiech jakbyś go coś rozbawiło. 
- ja też już nie... Ale nie tracę nadziei... - owszem chciał znów należeć do stada, jednak nie angażował się zbytnio. Czekał i jedynie słuchał co inni mają do powiedzenia. Ostatnio Zephyr dał mu nadzieję że może powstać grupa, że znów będzie o co zawalczyć... Ale grupa nie może składać się z dwóch zwierząt, dlatego słuchając innych, szary szukał potencjalnych członków grupy. 
- samotność to dobra rzecz... Tylko że na krótką metę... - dodał.
Zafarani
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:26 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#9
02-04-2017, 14:56
Prawa autorskie: OmegaLioness (oczy: ja)

Miała wrażenie, że w słowach nieznajomego była zawarta nadzieja... a może i proźba? Jej spojrzenie trochę zmiękło, ale psotne błyski nie powróciły.
- Tak... dlaczego więc nie dołączysz do jakiegoś stada?
Miała podejrzenia dlaczego, ale wolała się upewnić. Nie dobrze jest budować coś na niepewnym gruncie.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#10
02-04-2017, 15:16
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

-Nie jestem ciepłą kluchą, więc Lwie stado odpada, wkurzają mnie... Księżyc? No błagam - przewrócił oczami. 
- a reszta to moi byli wrogowie... Zresztą... Wstąpienie do stada chyba jest zbyt proste dla mnie... Bez ryzyka nie ma zabawy... - zaśmiał się i dodał już całkiem poważnie. 
- w każdym stadzie budzę nie miłe wspomnienia i raczej i tak nikt mnie nie przyjmie,nawet gdybym chciał.
Zafarani
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:26 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#11
02-04-2017, 15:33
Prawa autorskie: OmegaLioness (oczy: ja)

Zafarani nie poznała jeszcze dość dobrze tych terenu, toteż słuchała uważnie wypowiedzi lwa. Tak, teraz była już prawie pewna, że jej podejrzenia są słuszne.
- Czegoś tutaj nie rozumiem. Nie chcesz być sam, ale nie chcesz też należeć do stada?
Spojrzała na chwilę w bok, myśląc intensywnie.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#12
02-04-2017, 15:39
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

- masz rację... To nie takie proste. - westchnął ciężko. 
- Nie mogę należeć do stada które przeczy mojej naturze, ale nauczyłem się życia w stadzie... Każdy w czymś jest dobry, i powinien się tego trzymać... Ja lubię walczyć i... Czasem komuś przegryźć gardło... - spojrzał na nią z zawadiackim uśmiechem. 
-... Wiesz... Takie hobby.
Zafarani
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:26 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#13
02-04-2017, 16:17
Prawa autorskie: OmegaLioness (oczy: ja)

Jej warga lekko uniosła się ku górze.
- Każdy robi to, co lubi.
Bała się? Nie... wręcz przeciwnie. Spotęgowało to tylko jej zaciekawienie brązowym. Westchnęła cicho i spojrzała na swoje łapy.
- Mógłbyś założyć własne stado. Musiałbyś tylko znaleźć członków i... i królową...
Nieśmiało uniosła wzrok z powrotem na lwa. Ale ten wzrok był już odmieniony.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#14
02-04-2017, 16:32
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial teraz dopiero postawił uszy i faktycznie było widać że to go zainteresowało. 
- Nie... Nie chcę władzy, to nie dla mnie... Byłem hersztem Cieniowiska... - odparł lekko podniecony 
- a królowa nie jest wymagana... Chociaż potomstwo się może przydać... - ciągle ukrywał że chce się zakochać że potrzebuje tego. Ale ukrywał to też przed samym sobą.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości