♫ Audycja 33 ♫

Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali

Otrzymuje Umar!
  • Kykczor został naszym nowym Mistrzem Gry! :D Życzymy powodzenia na nowej drodze życia!
  • W niedzielę 17 grudnia zostanie nagrana nowa audycja! :) Szczegóły tutaj.
  • W trzeciej zakładce ogłoszeń (Pozostałe) pojawiły się grafiki ilustrujące prognozę pogody, których pomysł i wykonanie zawdzięczamy Kami. Dziękujemy! :)
  • Zmiana dotycząca rezerwacji i użytkowania Wolnych avatarów! Wszystko zawarte jest w czytelnym FAQ, które możecie znaleźć w temacie do rezerwacji!
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kigelia afrykańska
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Modligroszek różańcowy
Dżungla, Kilimandżaro
Pogoda
1-15 grudnia
25 °C
20 °C
16-31 grudnia
27 °C
23 °C
Po tylu dniach nieznośnej suszy wreszcie spadł deszcz. Jednak dosyć drobny i rzadki. Wciąż towarzyszy mu słońce. Przelotne opady zwilżyły popękaną ziemię i przyniosły ulgę roślinom i zwierzętom. To wciąż za mało, żeby ożywić rzeki, ale już niebawem...
Postać miesiąca:
Grudzień

Młody lew poszukujący swojego miejsca w świecie, wiedziony do celu światłem Księżyca i radami kapłanek. Próbuje znaleźć swojego ojca, nieświadom krwawego śladu, który ten za sobą pozostawia, a wszystko to w świętym, lunarnym świetle nocy.
Cytat grudnia
Nadesłany przez Zumę
A później Samiya wyciągnęła pudełko księżycowego proszku marki "General" i poczęstowała Firraela, by mogli razem radośnie obserwować gwiazdy za dnia i wielkie afrykańskie orło-pustułki porywające małe kotki, by zbudować swoją świętą księżycową inkwizycję i zrzucać niewiernych ze Złotej Skały, a wszystko to ku chwale Jasnego Pana.
Znajdziecie nas na:
Wendigo
Samotnik
*
Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Towarzysz:https://i.imgur.com/ltVkeCS.png Tytuł pozafabularny:Junior Admin / Duch Shoutboxa Liczba postów:350 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 4

Poziom ostrzeżeń: 0%
16-09-2017, 22:16
Prawa autorskie: Av: Askari, sygnatura: Dirke

>AUDYCJA 30<

~~~

>AUDYCJA 31<

~~~

Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.

~~~

Tak jak to było wcześniej już wspominane, wraz z nadejściem września, odchodzę z administracji, rezygnując ze wszystkich obowiązków z tym powiązanych. Byłam administratorem dość długo, niemal dwa i pół roku, trochę ludzi w zespole się przewinęło przez ten czas, i choć współpraca nie zawsze była różowa, koniec końców jestem z niej bardzo zadowolona. Nie chcę tutaj pisać wywodów, bo z forum wcale nie znikam - pozostaje na stanowisku MG od walk, będę moderatorem na ziemiach SK, i oczywiście nie porzucam swoich postaci. A jeżeli za jakiś czas będę już lepiej stała z czasem oraz chęciami, a reszta administracji znów będzie potrzebowała mojej pomocy, być może znów zdecyduję się do nich dołączyć :p Jednak na ten czas zdecydowanie chcę odetchnąć od obowiązków, więc pozostaje mi tylko podziękować za współpracę, pomachać wesoło łapką i ustąpić ze stanowiska.
~Wasza Samisia

~~~

♫ Audycja 32 ♫

~~~

Wprowadzamy wybory postaci miesiąca! Postać, na którą zagłosuje najwięcej osób, będzie widniała w naszych ogłoszeniach przez dany miesiąc. Więcej informacji w ♫ Audycja 32 ♫

~~~

Ponadto zgłoszenia cytatu miesiąca znajdują się teraz tam, gdzie zgłoszenia postaci miesiąca, to jest w subforum Plebiscyty!

~~~
Odpowiedz Ostrzeż
Venety
Azylant
*
Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:1/1 Tytuł pozafabularny:Administrator / Pomoc Techniczna Liczba postów:1,093 Dołączył:Cze 2012

Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

05-12-2017, 14:51
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt

Nasza junior administratorka Inn oraz Ava - Mistrz Gry i moderator - postanowiły zrezygnować ze swych funkcji z powodu braku czasu. Dziękujemy im za dotychczasową działalność!
Odpowiedz Ostrzeż
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Samotnik
*
Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Znachor Tytuł pozafabularny:Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Cytatów / Mistrz Kalamburów Liczba postów:2,784 Dołączył:Cze 2012

Siła: 82
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 15

Wczoraj, 12:11
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / tokka-a, cienie Ragous

W trzeciej zakładce ogłoszeń (Pozostałe) pojawiły się grafiki ilustrujące prognozę pogody, których pomysł i wykonanie zawdzięczamy Kami. Dziękujemy! :)

~~~

Zmiana dotycząca rezerwacji i użytkowania Wolnych avatarów! Wszystko zawarte jest w czytelnym FAQ, które możecie znaleźć w temacie do rezerwacji!

~~~

Kykczor został naszym nowym Mistrzem Gry! :D Życzymy powodzenia na nowej drodze życia!

~~~

W niedzielę 17 grudnia zostanie nagrana nowa audycja! :) Szczegóły tutaj.
Odpowiedz Ostrzeż

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości