♫ Audycja 36 ♫
[NOWA!]


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Shinda!
  • Mamy nowego Junior Admina - Kykczora! Życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji. :) Kykczor zastąpił dotychczasowego juniora, Wendigo, za którego pracę na rzecz administracji serdecznie dziękujemy.
  • Kosmetyczne zmiany: zioła osób zawieszonych/mało aktywnych także gniją, a spisy ziół kont zawieszonych w spisie medykamentów znachorów są nietrwale usuwane.
  • Zmiany dotyczące zostawania uzdrowicielem lub zaklinaczem. Nie można dostać tytułu "z zapisu", każda postać aspirująca do niego powinna napisać krótkie opowiadanie. Jest to alternatywna forma do prowadzenia szkolenia u boku innego gracza. Na specjalne życzenie można założyć sesję z Mistrzem Gry, aczkolwiek nie będzie to już podstawowa metoda zdobywania tytułu. Ponadto kasujemy limity związane z liczebnością uzdrowicieli/zaklinaczy. Więcej informacji odpowiednio w tym i tym temacie.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (2 porcje):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kigelia afrykańska
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Modligroszek różańcowy
Dżungla, Kilimandżaro

Imbir
Skrawek Sawanny, Równina, Ognisty Step
Kocimiętka
Upendi
Boswellia
Ognisty Las, Księżycowa Polana, Dżungla, Oaza
Lulek czarny
Oaza, Źródło Życia
Hibiskus
Oaza, Sawanna, Równina, Ognisty Step
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Szałwia
Wulkan Burgess Shale, Złota Skała, Kanion
Melisa
Kanion, Wąwóz, Skalisty Wąwóz Śmierci, Jaskinie nad rzeką
Pogoda
1-15 marca
29 °C
25 °C
16-31 marca
31 °C
26 °C
Po serii niepozornych burz, pora deszczowa wreszcie zaczęła się na dobre.
Tib
Postać miesiąca:
Marzec

Jego życie to ein Weg. Seit upadło Królestwo Mgły i Popiołu, ten dojrzały i potężny Löwe tuła się po krainie w towarzystwie ein Löwin und den Junge. Pielęgnowana in seinem Herz der Hass für Myr i morderców przybranego syna goreje i pragnie znaleźć ujście.
Cytat marca
Nadesłany przez Samiyę

Cesarzowa wbiła się w swojego partnera niczym szpica niemieckiej dywizji pancernej w oddziały sowieckie.
~ Haki, Szkolenie Vari
Znajdziecie nas na:
Wendigo
Samotnik
*
Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Tytuł pozafabularny:Duch Shoutboxa Liczba postów:381 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9


Poziom ostrzeżeń: 0%
#61
16-09-2017, 22:16
Prawa autorskie: Av: Askari

>AUDYCJA 30<

~~~

>AUDYCJA 31<

~~~

Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.

~~~

Tak jak to było wcześniej już wspominane, wraz z nadejściem września, odchodzę z administracji, rezygnując ze wszystkich obowiązków z tym powiązanych. Byłam administratorem dość długo, niemal dwa i pół roku, trochę ludzi w zespole się przewinęło przez ten czas, i choć współpraca nie zawsze była różowa, koniec końców jestem z niej bardzo zadowolona. Nie chcę tutaj pisać wywodów, bo z forum wcale nie znikam - pozostaje na stanowisku MG od walk, będę moderatorem na ziemiach SK, i oczywiście nie porzucam swoich postaci. A jeżeli za jakiś czas będę już lepiej stała z czasem oraz chęciami, a reszta administracji znów będzie potrzebowała mojej pomocy, być może znów zdecyduję się do nich dołączyć :p Jednak na ten czas zdecydowanie chcę odetchnąć od obowiązków, więc pozostaje mi tylko podziękować za współpracę, pomachać wesoło łapką i ustąpić ze stanowiska.
~Wasza Samisia

~~~

♫ Audycja 32 ♫

~~~

Wprowadzamy wybory postaci miesiąca! Postać, na którą zagłosuje najwięcej osób, będzie widniała w naszych ogłoszeniach przez dany miesiąc. Więcej informacji w ♫ Audycja 32 ♫

~~~

Ponadto zgłoszenia cytatu miesiąca znajdują się teraz tam, gdzie zgłoszenia postaci miesiąca, to jest w subforum Plebiscyty!

~~~
Odpowiedz Ostrzeż
Venety
Azylant
*
Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:1/1 Tytuł pozafabularny:Administrator / Pomoc Techniczna Liczba postów:1,129 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105


Poziom ostrzeżeń: 0%
#62
05-12-2017, 14:51
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt

Nasza junior administratorka Inn oraz Ava - Mistrz Gry i moderator - postanowiły zrezygnować ze swych funkcji z powodu braku czasu. Dziękujemy im za dotychczasową działalność!
Odpowiedz Ostrzeż
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Samotnik
*
Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Znachor Tytuł pozafabularny:Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów Liczba postów:2,865 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 15


Poziom ostrzeżeń: 0%
#63
11-12-2017, 12:11
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)

W trzeciej zakładce ogłoszeń (Pozostałe) pojawiły się grafiki ilustrujące prognozę pogody, których pomysł i wykonanie zawdzięczamy Kami. Dziękujemy! :)

~~~

Zmiana dotycząca rezerwacji i użytkowania Wolnych avatarów! Wszystko zawarte jest w czytelnym FAQ, które możecie znaleźć w temacie do rezerwacji!

~~~

Kykczor został naszym nowym Mistrzem Gry! :D Życzymy powodzenia na nowej drodze życia!

~~~

W niedzielę 17 grudnia zostanie nagrana nowa audycja! :) Szczegóły tutaj.
Odpowiedz Ostrzeż
Venety
Azylant
*
Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:1/1 Tytuł pozafabularny:Administrator / Pomoc Techniczna Liczba postów:1,129 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105


Poziom ostrzeżeń: 0%
#64
31-01-2018, 21:54
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt

Dzięki uprzejmości Zephyra wprowadzamy tabelki pomocne przy liczeniu etapu wiekowego postaci oraz skipów. Korzystanie z nich zostało wyjaśnione w temacie z cyklem życia.
Zmiany u postaci krótkometrażowych i długometrażowych, upewnijcie się, czy Wasza postać na pewno jest na dobrym etapie.
 
~~~

Wprowadziliśmy nowy punkt Regulaminu! Znajduje się on pod numerem 16. i związany jest z ostatnim wysypem kont zakładanych w innym celu niż gra na forum.
Odpowiedz Ostrzeż
Zephyr
Samotnik
*
Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł pozafabularny:Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów Liczba postów:625 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 6


Poziom ostrzeżeń: 0%
#65
07-03-2018, 17:09
Prawa autorskie: podpis: DemiReality (lineart)

Temat, który dotychczas służył do upominania się o PD za akcje fabularne zyskał dodatkową funkcję - można tam prosić o odnowienie utraconych punktów życia, o ile, oczywiście, dana postać na to zasłużyła.

~~~

Kosmetyczne zmiany: zioła osób zawieszonych/mało aktywnych także gniją, a spisy ziół kont zawieszonych w spisie medykamentów znachorów są nietrwale usuwane.

~~~

Zmiany dotyczące zostawania uzdrowicielem lub zaklinaczem. Nie można dostać tytułu "z zapisu", każda postać aspirująca do niego powinna napisać krótkie opowiadanie. Jest to alternatywna forma do prowadzenia szkolenia u boku innego gracza. Na specjalne życzenie można założyć sesję z Mistrzem Gry, aczkolwiek nie będzie to już podstawowa metoda zdobywania tytułu. Ponadto kasujemy limity związane z liczebnością uzdrowicieli/zaklinaczy. Więcej informacji odpowiednio w tym i tym temacie.

~~~

Na wspomniane powyżej opowiadania został założony osobny dział. Więcej informacji w temacie "Tematy opowiadań".

~~~

Ze względu na nową formę zdobywania talentu szamańskiego, zdolności na kolejnych etapach doświadczenia tego fachu zostały lekko zmienione - możliwość przyzywania duchów zyskuje dopiero w pełni doświadczony szaman. Żeby zobaczyć, jak dokładnie zmienił się zakres umiejętności poszczególnych stopni szamanów, polecamy jeszcze raz przeczytać temat ich opisujący.
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości