♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#1
14-04-2017, 22:27
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary nie przepadał za otwartą przestrzenią, zawsze wolał mieć nad sobą jakieś sklepienie. Znalazł więc małą jaskinie gdzieś w okolicy Mrocznych Grot, jednak bardziej na uboczu. Położył się na środku groty i przymknął oczy. Potrzebował chwili odpoczynku.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#2
14-04-2017, 22:38
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Grzywiasta lwica często kręciła się w okolicy tych terenów, więc nie dziw, ze przechodziła akurat obok. Czując znajomą woń zajrzała do środka. Nie wiedziała do końca czemu, nie miała nic ciekawego do przekazania, sama siebie przekonywała że nie ma co zagłębiać relacji z samcem niż niezbędne minimum, ale mimo siebie zajrzała do środka.
Napotykając spojrzenie Beliala posłała mu delikatny, uprzejmy uśmiech. On pewnie też się jej nie spodziewał.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#3
14-04-2017, 22:58
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dziwne że szary też posłał lwicy przyjazny uśmiech gdy tylkozfoto ich spojrzenia się spotkały, przecież nigdy tego nie robił. 
- Anudora... - to przywitanie już chyba na zawsze będzie z nim. Swoją drogą, duch Windu dawno się nie wtrącił w życie samca... To chyba dobrze. 
- gdzie się wybierasz? - nic lepszego nie mógł wymyślić aby rozpocząć rozmowę. Dziwne było że potrafił zwieść samicę, zgwałcić, albo rozkochac i wykorzystać i nie było w tym nic trudnego. A gdy chciał być po prostu miły to nie mógł nawet wydukać sensownego zdania.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#4
25-04-2017, 19:56
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Już nie pierwszy raz słyszała to dziwne słowo, choć nie wiedziała co znaczy to po kontekście wywnioskowała że jest to jakaś forma powitania.
- Po prostu przechodziłam w pobliżu. Chyba nie przeszkadzam. - Stanęła w progu czkając na zaproszenie. I tak nie miała co robić, może dobrze byłoby się dowiedzieć czegoś więcej o kimś z kim w końcu chce zakładać stado.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#5
26-04-2017, 05:27
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary podniósł się by usiąść, miał wrażenie że tak właśnie powinien się zachować. 
- oczywiście że nie. - odparł i łapą poklepał w ziemię dając, znać lwicy że może wejść. 
- możesz mi powiedzieć Askari, jakie masz plany wobec Huntrees? O niej samej też nie wiele wiem, może mi coś powiesz na jej temat? - Beli był ciekaw tamtej lwicy, jaki ma harakter, i co sprawiło że Askari się nią zainteresowała.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#6
06-05-2017, 19:53
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

- Dałam jej czas na przemyślenie, mamy spotkać się tu w okolicy za jakiś czas - Powiedziała jednocześnie wchodząc do środka. - Jeszcze mało o niej wiem, ale myślę że będzie pasować... do naszej małej grupy. - Nie wiedziała jeszcze jak dobrać te słowa. Stado? Raczej nie, zobaczymy z biegiem czasu.
- A Ty? Kogo znalazłeś? - Zapytała. W końcu to Belial wyszedł z inicjatywą, na pewno miał już pod sobą kilka przychylnych lwów lub innych zwierząt.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#7
08-05-2017, 15:23
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Nie miał zbyt wielkich sukcesów, jednak coś mimo to zrobił. 
- powstaje mała grupka takich jak my. Chcą stworzyć rodzinę, bractwo... Można do nich dołączyć. Nikt nie każe zostać z nimi na zawsze... - spojrzał na nią cwaniacko... Ciekawe czy zrozumiała. Szary już miał plan na wypadek gdyby to bractwo okazało się wielką pomyłką.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#8
12-05-2017, 20:40
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

- Myślałam ze bardziej interesuje cie własne przedsięwzięcie - Odparła. Oczywiście nie pominęła dalszej części wypowiedzi. Przeciągnąć część ich zwolenników na nasza stronę, wykorzystać ich, zagarnąć ich ziemie, a może nawet zabić? Trochę ją zdziwiło jak bardzo los innych istot stał się dla niej obojętny. Przejście po trupach do celu przestało napawać ją odrazą. Jeśli miała zostać "kimś" w życiu to może tak właśnie miało być.
- Właśnie... Mówiłeś że urodziłeś się na tych ziemiach. Jeśli chcesz mieć własne stado pewnie znajdzie się ktoś kto będzie chciał wyrównać z tobą porachunki - Tego akurat nie była w stu procentach pewna, ale uderzenie w osobiste sprawy wydało się najlepszym rozwiązaniem do osiągnięcia oczekiwanej odpowiedzi - Musisz mi powiedzieć kogo mam się wystrzegać, komu nie ufać, jakie są ich słabe strony... - to fakt, była nikim, dziwaczną grzywiastą lwicą znikąd. Jeśli Belial wiedział coś o jakiś elementach mogących pokrzyżować im plany, musiał jej powiedzieć.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#9
13-05-2017, 13:03
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

- dążenie do czegoś nie zawsze odbywa się prostą drogą Askari... - zamyślił się na chwilę, chciała wiedzieć na kogo uważać... Słusznie. 
- wychował mnie herszt Cieniowiska, mojego byłego stada, wrócił na te ziemie i raczej nie pała do mnie miłością... Duży czarny lew z małą grzywą, ma blizny na całym ciele... Na niego musisz uważać... Najlepiej gdy nie będziesz się obnosić tym że mnie znasz. - wytłumaczył lwicy. 
- My przyłączymy się do Zephyra, pomożemy mu... Może się okazać że lepiej będzie trzymać z nim niż lwimi stadami. - trzeba było stanąć po "lepszej" stronie, dopiero się okaże która to... 
- Askari, musimy trzymać się razem, tylko wierność i zaufanie pozwoli nam do czegoś dojść, coś wywalczyć.... - zbliżył się dobrze niej i spojrzał w oczy. Czuł się dziwnie przy niej, czuł że mógłby ciągle na nią patrzeć. Starał się o tym nie myśleć... Nie było łatwo. 
- muszę wiedzieć... Czy mogę Ci ufać, liczyć na ciebie...
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#10
13-05-2017, 20:34
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Słuchała słów samca a na jej pysku malowało się zdecydowanie i determinacja. Również spojrzała mu w oczy i skinęła głową.
- Możesz na mnie liczyć - Mimo wszystko dobrze było mieć sojusznika. O ile samiec niczego nie odwali, może być spokojny o jej lojalność.
- Chciałabym wiedzieć jak daleko zajdziemy - Uśmiechnęła się zadziornie.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#11
14-05-2017, 00:00
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dziwne myśli chodziły mu po głowie a to prowadziło do tegorocznej co przychodziły mu na język... 
- Z tobą u boku... Zajdę gdzie zechcesz... Pokonam każdą przeszkodę. - tak teraz już zrozumiał o co chodzi, to lwica tak na niego działała. Nadal był blisko nie cofnął się, jego oczy skakały z jej oczu na wargi... Znał to uczucie, jednak teraz było w tym coś innego, czuł do niej szacunek, sam nie wiedział czemu się tak dzieje.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#12
15-05-2017, 19:37
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Nie bawiło jej zwodzenie czy uwodzenie samców. Choć z jednej strony czuła dziwną ochotę pociągnąć ten flirt dalej, to jednak czuła, że musi być uczciwa wobec Beliala. Związek z nią prowadzić będzie tylko do rozczarowań.  Lepiej postawić sprawę jasno zanim przerodzi się to w coś z czego ciężko będzie wybrnąć. Zawiesiła na Belialu chłodne, zdecydowane spojrzenie.
- Nie szukaj we mnie partnerki. Nie będę typową kochanką i nie dam ci potomstwa. - Musiała wyrzucić to z siebie. Tylko dlaczego było jej z tym tak ciężko? - Uznałam że lepiej ci o tym powiedzieć zawczasu. - No cóż, jeśli ją opuści to okaże się tylko kolejnym głupim samcem myślącym jajami.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2017, 19:38 przez Askari.)
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#13
15-05-2017, 23:16
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary zrobił wielkie oczy, nie spodziewał się takich słów, przecież on wcale... Chociaż. 
- ale... Askari... - zaczął się jąkać. Przerwał i potrzasnal łbem, musiał się zastanowić na chwilę,lwica zupełnie go zaskoczyła. 
- Nie szukam kochanki, nie każę ci dać mi potomstwa. I nikt nie mówił że szukam w tobie partnerki. - odparł już zupełnie spokojnie. Ruszył do niej i minął ją opierając się o jej bok... 
- Z drugiej strony, nie da się ukryć że jesteś spostrzegawcza. - zaśmiał się cicho. Po czym zaraz za nią zawrócił i usiadł znów przed nią. 
- zastanów się czego ty oczekujesz od życia, co chcesz osiągnąć...
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#14
22-05-2017, 18:09
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Ta, jasne... Lwica wyszczerzyła zęby w pogardliwym uśmieszku. Intencje samca były tak boleśnie oczywiste.
Wstała i odeszła kilka kroków jednocześnie lekko uderzając końcówką ogona w policzek szarego.
- Tylko potem nie mów ze cię nie ostrzegałam. - Powiedziała drwiąco po czym już z pełną powagą dodała - Kiedyś po prostu chciałam gdzieś należeć, ale teraz bycie zwykłym poddanym mnie nie usatysfakcjonuje.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2017, 18:10 przez Askari.)
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#15
22-05-2017, 19:09
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Lwica robiła to co mogło działać na samców, kokieteria... I w sumie dobrze, szary dawał się nosić tej fali, ale uważał na to by nie utonąć. 
- Nie obiecuję Ci że uda się... Ale nic też nie stoi na przeszkodzie by spróbować. - zamyślił się na chwilę. 
- ja też nie chcę być pionkiem w czyjejś grze, ale nie wiem czy nadaję się by prowadzić stado... - i nigdy tak nie uważał, gdy Ghalib oddał mu cieniowisko wiedział że nie spełni roli władcy... Swoją drogą, Ghalib widział co dzieje się ze stadem i uciekł zostawiając to na łbie młodzieńca... Bohater...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości