♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#1
15-04-2017, 17:08
Prawa autorskie: Dirke

Czyli okres, podczas którego samica wydziela pociągający samców zapach i może zajść w ciążę. Wiem, że nie jest to forum o życiu zwierząt afrykańskich, a forum na podstawie bajki o lefkach, ale szczerze mówiąc brakuje mi takiego czegoś. Myślałam, że mogłoby to wyglądać tak, że samice wpisywałoby w odpowiedzie pole w profilu przedział czasowy (np. 12-22 dzień każdego miesiąca), lub byłbywybór tak/nie i przed wejściem do nowego tematu ustawiałoby się, czy ma być wtedy w rui czy nie (marginesy byłyby wyjątkiem).
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
15-04-2017, 18:01
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Z doświadczenia wiem, że ruja była przesuwana tak, by samica mogła zajść w ciążę wtedy, gdy chciała mieć dzieci. To pole jest bez sensu, nikt na nie nie zwraca uwagi? To tak naprawdę ma znaczenie, gdy dojdzie do aktu, a wtedy to już pozostaje w kwestii graczy dogadanie się, czy coś z tego wyjdzie, czy nie chcemy dzieci. Fel się przespała z Belialem i dzieci z tego nie było. Zaś gwałt jest na tyle rzadką sytuacją, zwłaszcza gwałt bez wcześniejszego porozumienia między graczami, że to jest naprawdę marginalna sprawa.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
15-04-2017, 18:38
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Może najpierw wyjaśnijmy, że to pole istniało przez dłuuugi czas, ale z czasem przestano zwracać na nie uwagę. Jasne, to byłoby bardziej zgodne z naturą, ale zauważmy, że nie zawsze dwie osoby są w stanie się zgadać na konkretny termin; jak dla mnie to to niepotrzebne utrudnienie. I tak czas u nas nie płynie zgodnie z czasem realnym, w niektórych długich wątkach wyszłoby na to, że lwica miałaby ruję przez kilka godzin, co byłoby trochę bez sensu.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#4
15-04-2017, 23:53
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

A poza tym, to tak trochę za dużo już w tym realizmu. W końcu mamy to forum teoretycznie oparte na Disney'owskiej animacji, a takich wskaźników ze świecą szukać nawet na niektórych strcte realistycznych forach.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#5
18-04-2017, 12:11
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Myśle że za dużo w tym kombinowania i narzucania graczom czegoś, z czego i tak wybrną jak będą chcieli. Duzo wątków miłosnych/kopulacyjnych dzieje się na marginesie. Gracz powie ze dany margines dział się w czasie rui albo nie, i co zrobisz? Nic nie zrobisz :P
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#6
19-04-2017, 01:04
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Ale pole ciąża już by się przydało. Zwłaszcza od kiedy xp
Chawa
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 40

#7
19-04-2017, 01:19
Prawa autorskie: av: Fileera & FKpl; syg: Nharlie

Nooo, ruja już była i to było męczące, ja się cieszę, że od tego odeszliśmy xdd

A pole ciąża można rzeczywiście wprowadzić, czemu nie. Też kiedyś chyba było, ale teraz się przyda, jestem za przywróceniem. (chociaż może mi się z innymi forami myli, nie pamiętam czy tu na pewno było, ale nieważne XD)
[Obrazek: chaaw_pod_by_salvathi-dbeigse.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
19-04-2017, 08:24
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

To nie prościej zapisać tę datę w podpisie? No nie wiem, ja nie jestem fanką tworzenia pól, których użyją trzy postacie na rok.
Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

#9
19-04-2017, 17:52
Prawa autorskie: Levis/Lioden

A można ja tak zrobiłam xd
I jesli to faktycznie problem to nie dodawajcie tego pola xDc
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#10
19-04-2017, 20:10
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Też wpisałam, ale bez daty, sama będę pamiętała kiedy nadejdzie czas rozwiązania ;3
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#11
19-04-2017, 20:13
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

seksy i ruja w ogóle średnio pasują do tego foruma, nie wiem kto w ogóle ma ochotę nawet myśleć o tym :d dobrze że ruja poszła w odstawkę.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#12
19-04-2017, 20:15
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Po wejściu w panel użytkownika macie takie fajne pole, jak "osobisty notatnik". Możecie tam zapisywać różne pierdoły, a jeśli rzeczywiście Wam zależy, by to było widoczne, to w podpisie?

http://pbf.krollew.pl/usercp.php
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#13
20-04-2017, 13:00
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Gasp czlowiek ciągle odkrywa coś nowego o0o
But u know notatniczki są dla nas cnie? A mi np chodzi o to by gracz nie przegapil istotnego drobiazgu w wyglądzie?
Więc może pole pt. "Znaki szczegolne/cionsze itp." ? Na nwm góra 2-3 linijki tekstu?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#14
20-04-2017, 13:30
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Znaki szczególne na ogół widać na avkach. Ok, ciąży już nie, ale to i tak stan tymczasowy, można o tym zwyczajnie wspominać w postach. Jak Vei była w ciąży, to wpływało to też na jej zachowanie, więc podkreślałam to w narracji i raczej każdy miał świadomość, że jest w tej ciąży. ;P
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#15
20-04-2017, 14:53
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Oh bronicie się rencoma i nogami xD
A tytuły poza fabularne są aż tak poczebne pod avem? >v> nie sa w sumie i liczba postów tez, to mogłoby byc widoczne tylko po wejsciu w profil~


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości