♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#16
20-04-2017, 15:02
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tak jak pisałam, nie jestem fanką tworzenia pól profilu, które przez większość czasu i przez większość osób są nieużywane.

Tytuł pozafabularny jest istotny, żeby było od razu wiadomo, kto jest adminem i modem. Choć można by z tego zrobić np. Funkcję i to zostawić pod avkiem, a do Tytułów pozafabularnych (czy jak by nie nazwać tego pola) dawać te wszystkie VIPy, tytuły z plebiscytów itp. Acz nie wiem, czy jest to konieczne, większość osób nie ma tego dużo, to tylko u mnie to tak wygląda. xD'
Liczba postów faktycznie mogłaby nie być widoczna pod avkiem (i opale).

Z tym że ja nie umiem tego zmienić, tu nie jest to takie proste jak na aafie, nie da się tego zrobić zwyczajnie przez panel. Trzeba męczyć Cynkę po maturach.
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#17
20-04-2017, 15:16
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

A ja sb myślę, że jakbyście dali te "znaki szczególne" to bym wam wcale korona z głowy nie spadła. I nie, nie wszystkie znaki szczególne widać na awkach.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#18
20-04-2017, 15:23
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja tu nadal myślałam o tej ciąży, sorry, trochę się już zaplątałam w tej dyskusji.

Opis pola Wygląd:
Możesz tutaj wpisywać jakieś drobne szczególiki, których np. nie widać na avatarze, a są istotnym elementem wyglądu Twojej postaci.

No to miały być właśnie takie znaki szczególne, z tym że zwykle jest tam za dużo tekstu, żeby to ładnie wyglądało pod avkiem. Może i nowe pole o nazwie Znaki szczególne i o niższym limicie znaków niż Wygląd załatwiłoby sprawę, tylko że wtedy pole Wygląd trochę traci sens. Nie wiem, muszę się nad tym zastanowić.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#19
20-04-2017, 16:18
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Opale możesz schować sama, liczbę postów mogę schować, jak wrócę do domu (tak samo, jak i datę rejestracji, jeśli chcecie).

Jestem absolutnie przeciwna polu "znaki specjalne", od tego jest pole wygląd, jak ktoś nie umie opisać swojej postaci tak, żeby to było czytelne/załatwić sobie dobry avatar to jego problem? Da się, a znaki szczególne to powielanie pola.

EDIT Pamiętajcie o polu teference sheet, za które zamierzam się wziąć, um. Miesiąc chyba nikogo nie zbawi?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#20
20-04-2017, 16:22
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ojej, rzeczywiście. xD Ok, to ukrywam te opale, bo mnie irytują.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości