♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#1
24-05-2017, 15:54
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Wiec tak temat ten nie jest po to żeby się zgłaszać na dzieci, tylko po to by wyjaśnić pewne importantne sprawy zwiazane z moim odejściem i ogarnąć wątek porodu/ odchowu i dalszej fabuły dla osób które pobrały młode i nadal je chcą.
Nie zostawie was przeca z łapą w nocniku.

Wyjaśnienia.
- Kami nie urodzi na fabule
- Zaraz po wyleczeniu Tiba rozpoczynam wątek 'odejscia'
- Młode -domyślnie, zostaną poczęte i odchowane do ich 5 miesiąca przez matke w sieci tuneli pod ziemią (mam zamiar nie wracać Kami na to forum już nigdy.)
- Po ukończeniu 5 miesięcy ( okolo 2 miechów w realu.) możecie wbić tu w fabułę przy czym jest mi totalnie obojętne komu np. Chiką podrzuce smarkacza do stada. 
- Tak ciocia Chika was rozniesie jak bocian ;> chyba że ugadacie się z kimś tam innym. Ale proszę mi o tym mówić
- Skoll idzie w 90% do SK

Pod spodem proszę o określenie się kto zostaje przy prowadzeniu postaci wypełniając formularz.

Imię:
Zostajesz przy postaci: Tak/Nie
Stado: (Do którego podrzucić dziecię.)
Inne: (Np. Kami będziemy tęsknić. Kami ty wywłoko. Kupa ni matka itd.)
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Ymiron
Konto zawieszone

Gatunek:lew barberyjski/jskiniowy Płeć:Samiec Wiek:Maluch Liczba postów:7 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 30
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 25

#2
24-05-2017, 16:08
Prawa autorskie: Kami

Imię:Ymiron
Zostajesz przy postaci: Tak
Stado: (Do którego podrzucić dziecię.)nie wiem, jeszcze jest czas ale może LZ :> nie widzę tej postaci jako fanatyk
Inne: ----
Hati
Poszukujący
*

Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samiec Wiek:Podrostek Liczba postów:50 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 35

#3
24-05-2017, 17:26
Prawa autorskie: Xylax

Imię: Hati
Zostajesz przy postaci: Tak
Stado: Idę ze Skoll tam gdzie ona tak i ja
Inne: Tak łatwo się brata nie pozbędziesz
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#4
24-05-2017, 18:03
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Imię: Jeszcze go nie ma. No plz, nie mam zamiaru zakładać konta póki postać nie będzie "grywalna".
Zostajesz przy postaci: Tak
Stado: Nie wiem, najlepiej jakby to był samotnik, bo miał być z tego dziecia drugi Soth (z takimi genami plz xD) chociaż w zasadzie tak SK wypadałoby podbudować, więc jak już to może tam.

Inne: 
W sumie to tak trochę przypał. No i nie powiem, że się zdziwiłam stara buło, bo liczyłam jeszcze na to, że Shun spotka swojego sepai'a :v Po prawdzie to ci się nie dziwię, że ci się nie chce prowadzić Kami, ale ja nie wiem czy nie zrobisz tego czasem z Yasumu XD 
W ogóle to jesteś starą kupą i dobrze o tym wiesz.
I mam rozumieć, że granie postaciami zaczynamy dopiero za dwa miechy? :v 
Soma
Samotnik
*

Gatunek:Leo spealea Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:28 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50

#5
24-05-2017, 23:03
Prawa autorskie: Ja - CherryColaax

Dylemat, dylemat mi zostaje.

Zostajesz przy postaci: Tia
Stado: Powiem marchewky, conajwyżej się coś jeszcze wymyśli do tego czasu
Inne: Natężenie prądu płynącego przez przewodnik jest wprost proporcjonalne do napięcia płynącego na końcach przewodnika


                                                                         I sat alone, in bed 'til the morning
                                                                              I'm crying,
"They're coming for me"
                                                                     And I tried to hold these secrets inside me
                                                                             My mind's like a deadly disease


I'm bigger than my body
                 I'm colder than this home
I'm meaner than my demons
                 I'm bigger than these bones

                                     
                                                      And all the kids cried out,


                          "Please stop, you're scaring me"

                   I can't help this awful energy
                                       Goddamn right, you should be scared of me
                                                                           Who is in control?

Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

#6
25-05-2017, 12:59
Prawa autorskie: Levis/Lioden

Radujecie moje mchroczne serduszko taką frekwencją eve :heart: 
To ten może założymy sobie margines w tej sieci jaskiń? Jak uważacie?
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości