♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Xenia
Samotnik
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Towarzysz:Pliszka siwa Liczba postów:226 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 60
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 10

#1
07-06-2017, 21:10
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei
Tytuł pozafabularny: Mistrz Pióra

Po tytule chyba łatwo się domyślić do czego doszło już fabularnie, tak więc razem z Imbalim szukamy użytkowników na lwiątka. Całe zajście odbyło się gdy nasze postacie były pod wpływem lulka, więc fabularnie nie wiadomo kto jest ojcem lwiątek (Imbali czy Banjo), bo same postacie tego nie pamiętają.

Poród za 3 tygodnie od dnia dzisiejszego.

Wygląd, płeć i charakter lwiątka jest dowolny, imię także, byle by pasowało do charakteru rodziców. Nie nazwaliby oni lwiątka imieniem kojarzącym się np. z wojną, rozlewem krwi czy przemocą, więc proponujemy łagodniejsze imiona np. oznaczające "wolność", "marzyciel", albo nie mające żadnego znaczenia, takie też mogą być.

Jeśli chodzi o wygląd przodków rodziców to krewni Imbaliego byli głównie czarnymi lwami, natomiast u Xeni przewijały się lwy białe, brązowe, kremowe i w jasnych odcieniach szarości. 

Co do ilości lwiątek, zobaczymy ile osób będzie chętnych. Jeśli zgłosi się ich za dużo to będziemy wybierać kto dostanie lwiątko.

Ważne:

1. Zastrzegamy sobie prawo do odebrania lwiątka i przekazania go komuś innemu w razie gdyby gracz nie wchodził na forum ponad miesiąc. 

2. Możliwe jest uprzedzenie o swojej nieaktywności, nieobecności bądź zmniejszonej aktywności. 

3. Jeśli osoba loguje się na forum, ale nie będzie wykazywała aktywności na postaci lwiątka dostanie od nas ostrzeżenie słowne, a jeśli się nie poprawi zastrzegamy sobie prawo odebrać postać lwiątka i przekazać je komuś innemu.
[Obrazek: SLSoZK4.png] 


Ma malunek na prawej łopatce przedstawiający jak na razie tylko dwie żyrafy, młoda i dorosła, stojące naprzeciwko siebie.
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#2
09-06-2017, 10:42
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Hej, czemu tu tak pusto, toż te lwiątka będą mieć bardzo ciekawe życie! Z Xenią świetnie się pisze, polecam tego człowieka. I ja też bardzo chętnie bym się z tymi lwiątkami zapoznała, w końcu Ines jest przyjaciółką Xeni. ;3
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#3
11-06-2017, 20:53
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Za dużo mi się robi tych postaci...

... O ile Miłościwie Nam Panujący pozwolą to biere :3
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#4
11-06-2017, 21:25
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Cieszy mnie to :D
Banjo
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:62 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 91
Siła: 60
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 15

#5
11-06-2017, 22:31
Prawa autorskie: Vari rysunek, ja obróbka ;)

Zapraszamy zapraszamy. Ja pragne od swojej strony dodać że lwiątka będą miały zdecydowanie porąbane dzieciństwo. Także zachęcam jako domniemany ojciec ;)
[Obrazek: fae.gif]
"Przed spotkaniem skonsultuj się z katechetą lub egzorcystą, gdyż każdy lew niewłaściwie stosowany może zaszkodzić twojej moralności  i/lub cnocie"
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#6
12-06-2017, 04:25
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Askari, masz zgodę na 5 kont przynajmniej, a aktualnie masz tylko 3 (zawieszone konta się nie liczą), więc czemu miałabyś nie móc?
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#7
12-06-2017, 10:01
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Bo planuję powrócić do moich kopytnych xD
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#8
12-06-2017, 10:17
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Małe zainteresowanie może być przyczyną tego, że większość użytkowników ma już po 4-5 kont a ostatnio jest bum na młode ^,^"
Chociaż tu ciekawa sprawa posiadając dwóch tatusiów do tego wegetarianów hipisów :P Oczami wyobraźni już widzę te akcje gdzie instynkt, któregoś z młodych wygrywa i chce zakosztować tego co zakazują rodzice.



Xenia
Samotnik
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Towarzysz:Pliszka siwa Liczba postów:226 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 60
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 10

#9
19-06-2017, 22:17
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei
Tytuł pozafabularny: Mistrz Pióra

Odświeżam i zapraszam. Z chęcią przyjmniemy jeszcze kogoś :)

Tak przy okazji, poród jednak będzie później, nic wcześniej nie przypominałam, bo fabularnie i tak nie dałoby się tego zrobić, Xenia utknęła mi w wątku z MG, w co najwyżej początkowej fazie ciąży, więc xD
[Obrazek: SLSoZK4.png] 


Ma malunek na prawej łopatce przedstawiający jak na razie tylko dwie żyrafy, młoda i dorosła, stojące naprzeciwko siebie.
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

#10
20-06-2017, 16:06
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Tam zaraz utknęła, masz więcej czasu na zebranie chętnych :'v
Xenia
Samotnik
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Towarzysz:Pliszka siwa Liczba postów:226 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 60
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 10

#11
21-06-2017, 21:14
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei
Tytuł pozafabularny: Mistrz Pióra

Fakt xD
[Obrazek: SLSoZK4.png] 


Ma malunek na prawej łopatce przedstawiający jak na razie tylko dwie żyrafy, młoda i dorosła, stojące naprzeciwko siebie.
Nevet
Konto zawieszone

Gatunek:lew afrykański Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:57 Dołączył:Lut 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 20

#12
22-06-2017, 09:49
Prawa autorskie: OmegaLioness

Z racji faktu, że chyba raczej nie dostanę małej hienki... to może ja się nadam? Postaram się być naprawdę zwariowaną córką lub synem!
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#13
22-06-2017, 09:53
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Jeeeej
Banjo
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:62 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 91
Siła: 60
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 15

#14
22-06-2017, 12:11
Prawa autorskie: Vari rysunek, ja obróbka ;)

No to się cieszymy i nadal zapraszamy.
[Obrazek: fae.gif]
"Przed spotkaniem skonsultuj się z katechetą lub egzorcystą, gdyż każdy lew niewłaściwie stosowany może zaszkodzić twojej moralności  i/lub cnocie"
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#15
26-06-2017, 16:17
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Bierę. Czas na pierwsze lwie konto. Mam od pewnego czasu pomysł na dwie postacie, a taka rodzinka pozwala mi je ładnie połączyć w jedno :v Tylko nie obiecuję, że będę od początku sprawnie odpisywał, bo mam pewne plany na wakacje, choć nie wiem, co z nich wyjdzie. W każdym razie noworodek i tak nie ma wiele do robienia, więc chyba byśmy sobie z tym jakoś poradzili, hm? Jak już nadejdzie czas, gdy młode będą miały coś do powiedzenia, to raczej będę już aktywnie się zajmował tym kontem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości