komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>

inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox

Generator statystyk

CZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Xenia
Samotnik
*
GatunekLew Afrykański PłećSamica Wiek3 lata i 3 miesiące Liczba postów:160 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 55

07-06-2017, 21:10
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei

Po tytule chyba łatwo się domyślić do czego doszło już fabularnie, tak więc razem z Imbalim szukamy użytkowników na lwiątka. Całe zajście odbyło się gdy nasze postacie były pod wpływem lulka, więc fabularnie nie wiadomo kto jest ojcem lwiątek (Imbali czy Banjo), bo same postacie tego nie pamiętają.

Poród za 3 tygodnie od dnia dzisiejszego.

Wygląd, płeć i charakter lwiątka jest dowolny, imię także, byle by pasowało do charakteru rodziców. Nie nazwaliby oni lwiątka imieniem kojarzącym się np. z wojną, rozlewem krwi czy przemocą, więc proponujemy łagodniejsze imiona np. oznaczające "wolność", "marzyciel", albo nie mające żadnego znaczenia, takie też mogą być.

Jeśli chodzi o wygląd przodków rodziców to krewni Imbaliego byli głównie czarnymi lwami, natomiast u Xeni przewijały się lwy białe, brązowe, kremowe i w jasnych odcieniach szarości. 

Co do ilości lwiątek, zobaczymy ile osób będzie chętnych. Jeśli zgłosi się ich za dużo to będziemy wybierać kto dostanie lwiątko.

Ważne:

1. Zastrzegamy sobie prawo do odebrania lwiątka i przekazania go komuś innemu w razie gdyby gracz nie wchodził na forum ponad miesiąc. 

2. Możliwe jest uprzedzenie o swojej nieaktywności, nieobecności bądź zmniejszonej aktywności. 

3. Jeśli osoba loguje się na forum, ale nie będzie wykazywała aktywności na postaci lwiątka dostanie od nas ostrzeżenie słowne, a jeśli się nie poprawi zastrzegamy sobie prawo odebrać postać lwiątka i przekazać je komuś innemu.
[Obrazek: SLSoZK4.png] 

Odpowiedz
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*
GatunekLew PłećSamica Wiek5 lat i 7 miesięcy Znamiona4/4 Liczba postów:957 Dołączył:Gru 2012

Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 5

09-06-2017, 10:42
Prawa autorskie: Av: szkic - FKpl (Kifo), kolor, cienie i tło - Salvathi (Soren) | Podpis: OwlyBlue (Ghalib)

Hej, czemu tu tak pusto, toż te lwiątka będą mieć bardzo ciekawe życie! Z Xenią świetnie się pisze, polecam tego człowieka. I ja też bardzo chętnie bym się z tymi lwiątkami zapoznała, w końcu Ines jest przyjaciółką Xeni. ;3
[Obrazek: inespodpis__kopia_by_fileera-db6rj6b.png] 

***  |  Głos
Odpowiedz
Askari
Samotnik
*
Gatuneklew PłećSamica Wiek3 lata Tytuł pozafabularnyArtysta Roku Liczba postów:217 Dołączył:Kwi 2016

Siła: 76
Spostrzegawczość: 60

11-06-2017, 20:53
Prawa autorskie: av - Hienkaaaaaaa; podpis - Ja

Za dużo mi się robi tych postaci...

... O ile Miłościwie Nam Panujący pozwolą to biere :3
[Obrazek: bcLc13g.png]

Odpowiedz
Mrithi
Czeladnik
*
GatunekLew PłećSamiec Wiek4 lata Tytuł fabularnyStrażnik Liczba postów:72 Dołączył:Maj 2017

Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie:

11-06-2017, 21:25
Prawa autorskie: OmegaLioness

Cieszy mnie to :D
Odpowiedz
Banjo
Samotnik
*
Gatuneklew PłećSamiec Wiek4 lata ZezwoleniaMoże zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:33 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie:
Zręczność: 75
Doświadczenie:

11-06-2017, 22:31
Prawa autorskie: Ja

Zapraszamy zapraszamy. Ja pragne od swojej strony dodać że lwiątka będą miały zdecydowanie porąbane dzieciństwo. Także zachęcam jako domniemany ojciec ;)
Odpowiedz
Venety
Wojownik
*
PłećSamica Wiek5,5 roku Tytuł fabularnyZastępca / Siostra Królowej Tytuł pozafabularnyAdministrator / Pomoc Techniczna / Papużki Nierozłączki (+Maru) Liczba postów:1,012 Dołączył:Cze 2012

Siła: 72
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

12-06-2017, 04:25
Prawa autorskie: Bjorn | LeftDuality, Maziie, Enu

Askari, masz zgodę na 5 kont przynajmniej, a aktualnie masz tylko 3 (zawieszone konta się nie liczą), więc czemu miałabyś nie móc?
Odpowiedz
Askari
Samotnik
*
Gatuneklew PłećSamica Wiek3 lata Tytuł pozafabularnyArtysta Roku Liczba postów:217 Dołączył:Kwi 2016

Siła: 76

12-06-2017, 10:01
Prawa autorskie: av - Hienkaaaaaaa; podpis - Ja

Bo planuję powrócić do moich kopytnych xD
[Obrazek: bcLc13g.png]

Odpowiedz
Sigrun
Adept
*
GatunekLwica PłećSamica Wiek1 rok i 7 miesięcy Tytuł fabularnyKsiężniczka Tytuł pozafabularnyMistrz Gry / Misterium Liczba postów:312 Dołączył:Sie 2015

Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 25

12-06-2017, 10:17
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.

Małe zainteresowanie może być przyczyną tego, że większość użytkowników ma już po 4-5 kont a ostatnio jest bum na młode ^,^"
Chociaż tu ciekawa sprawa posiadając dwóch tatusiów do tego wegetarianów hipisów :P Oczami wyobraźni już widzę te akcje gdzie instynkt, któregoś z młodych wygrywa i chce zakosztować tego co zakazują rodzice.
Odpowiedz
Xenia
Samotnik
*
GatunekLew Afrykański PłećSamica Wiek3 lata i 3 miesiące Liczba postów:160 Dołączył:Gru 2015

19-06-2017, 22:17

Odświeżam i zapraszam. Z chęcią przyjmniemy jeszcze kogoś :)

Tak przy okazji, poród jednak będzie później, nic wcześniej nie przypominałam, bo fabularnie i tak nie dałoby się tego zrobić, Xenia utknęła mi w wątku z MG, w co najwyżej początkowej fazie ciąży, więc xD

Odpowiedz
Firkraag
Adept
*
GatunekJeleń szlachetny PłećSamiec Wiek6 lat Tytuł fabularnyMedyk Liczba postów:106 Dołączył:Gru 2016

Siła: 50
Zręczność: 80

20-06-2017, 16:06
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul, Bryan Fuller

Tam zaraz utknęła, masz więcej czasu na zebranie chętnych :'v
Odpowiedz
Xenia
Samotnik
*

21-06-2017, 21:14

Fakt xD

Odpowiedz
Nevet
Wojownik
*
Gatuneklew afrykański PłećSamica Wiek3 lata Liczba postów:47 Dołączył:Lut 2016

Siła: 70
Doświadczenie: 15

Wczoraj, 09:49

Z racji faktu, że chyba raczej nie dostanę małej hienki... to może ja się nadam? Postaram się być naprawdę zwariowaną córką lub synem!
Odpowiedz
Mrithi
Czeladnik
*
GatunekLew PłećSamiec Wiek4 lata Tytuł fabularnyStrażnik Liczba postów:72 Dołączył:Maj 2017

Siła: 80
Zręczność: 60
Doświadczenie:

Wczoraj, 09:53

Jeeeej
Odpowiedz
Banjo
Samotnik
*
Gatuneklew PłećSamiec Wiek4 lata ZezwoleniaMoże zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:33 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie:
Doświadczenie:

Wczoraj, 12:11
Prawa autorskie: Ja

No to się cieszymy i nadal zapraszamy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości