komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>

UWAGA!
3 lipca (poniedziałek) zostanie nagrana audycja z Xenią! Zapraszamy do nadsyłania pytań, pozdrowień i piosenek na konto Radio. :)

inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox

Generator statystyk

CZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Belial
Samotnik
*
Gatuneklew PłećSamiec Wiek3 lata Liczba postów:1,170 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 130

21-06-2017, 22:46
Prawa autorskie: Kiu

Uśmiech zniknął nagle z facjaty samca. 
- po prostu rusz dupe... Mam cię uczyć jak matka? - westchnął. 
- Ogień... Wiesz dobrze że można go zgasić, jednak łatwo wzniecić iskrę, która łatwo może doprowadzić do pożaru... A dobrze wiesz że przyda się tu czystka... - znów zarechotał. 
- rusz więc tłuste cielsko bo największą twoją zaletą jest to że masz ogień w sercu... - spojrzał w niebo z uśmiechem. 
- tak... Niech to niebo ponownie zabłyśnie czerwienią... Tylko dla nas... - spojrzał na przyjaciela... 
- syn... Patrzysz na niego... Jest ci go żal? Już nie pamiętasz? Ja miałem tak samo, walczyłem, starałem się zatrzymać potwora... A wystarczyło podać my łapę... Belial nie istnieje, nigdy nie istniał... To ja, od samego początku Anubisie... - przekręcił łeb aż strzeliły kości. 
- śmierć nie jest końcem, a początkiem... Miałem chody w piekle... - zbliżył pysk do ucha Anubisa 
- przecież jestem Wendigo i robiłem to co w piekle było rozrywką...
Odpowiedz
Anubis
Samotnik
*
Gatuneklef PłećSamiec WiekPonad 7 lat Tytuł fabularnyWędrowiec / Znachor Liczba postów:379 Dołączył:Paź 2012

Siła: 90
Zręczność: 69
Doświadczenie: 6

23-06-2017, 08:40
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

Brązowy wykonał młynka oczami, nie chcąc za bardzo kontynuować tego tematu. Zwłaszcza, że już zaczął robić coś w tym kierunku. Nie siedział na dupie jak to uważał kuzyn. .
- Już zacząłem Belial - rzucił krótko i wysłuchał go spokojnie.
- To prawda, ale mało kto z nas pamięta jeszcze to jak rozpalić ogień - skomentował dość obojętnie spoglądając na wulkan.
- Moje serce już jest prawie jak ten wulkan. Na szczęście ty wiesz jak go rozpalić Windu - odpowiedział przyjacielowi.
- Co powiesz na małe polowanie, wiesz... Z porwaniem i niewielkimi torturami? Jak za dawnych czasów? - Rzucił propozycje i ukazał kły w szelmowskim uśmiechu.
Jego uśmiech się poszerzał z każdym kolejnym zdaniem Windu.
- Dlatego nie lękam się śmierci, a swojego młodego też już przygotowałem. - To wypowiadając przeorał pazurami ziemię pod łapami.
Odpowiedz
Belial
Samotnik
*

23-06-2017, 09:53

Skinął łbem pokazując kły. 
- namówiłeś mnie... - Windu uwielbiał przecież te zabawy, chętnie pokaże komuś jak wygląda strach i co to jest ból... 
- Anubisie... Po śmierci istnieje pewna droga... Idąc nią możesz wrócić, jest jedynym wyjściem. - odparł trochę poważniej i na koniec znów się uśmiechnął. 
- zabawmy się... Później cię nauczę drogi powrotnej...
Odpowiedz
Anubis
Samotnik
*
Gatuneklef PłećSamiec WiekPonad 7 lat Tytuł fabularnyWędrowiec / Znachor Liczba postów:379 Dołączył:Paź 2012

Siła: 90
Zręczność: 69
Doświadczenie: 6

23-06-2017, 11:38
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

- Tylko zanim ruszymy to powiedz jak wygląda sytuacja tutaj, kto z kim trzyma i co się w ogóle dzieje. Bo jak zawsze ile kroć tutaj wracam to ciągle są jakieś zmiany - powiedział do przyjaciela ruszając już jednak powoli na przód.
Kolejne słowa zaciekawily brązowego i ucieszyły. Bowiem co to za Anubis który nie potrafi opuścić świata umarłych?
- Będę wyczekiwał tej chwili kuzynie - odparł jedynie. Uznając, że nie będzie go męczyć pytaniami w tej kwestii.
- Zatem czas na łowy. - Po tych słowach ruszył za szarym.
Odpowiedz
Belial
Samotnik
*

23-06-2017, 20:14

Szary szedł wolno zamyślony nad pytaniem przyjaciela. 
- nikt z nikim nie trzyma... Jest lwia ziemia i księżycowi... Byłe stado Kami też. Ale są też małe grupy o których nie wiele wiem... Do jednej z nich chce dołączyć Belial, więc wtyczkę mamy. - opowiedział wolno. 
- najpierw się zabawimy, niech myślą że to jakaś z grupek... Później odwiedzimy stare śmieci i zdobędziemy sojuszników...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości