♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Jak Ci się podoba audycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bardzo mi się podoba
4 44.44%
Podoba mi się
5 55.56%
Średnio mi się podoba
0 0%
Nie podoba mi się
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
03-07-2017, 21:19
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano





Załączone pliki
.docx   Audycja z Xenią.docx (Rozmiar: 27.35 KB / Pobrań: 6)
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#2
04-07-2017, 17:51
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Bardzo fajna audycja :D Miałem podesłać kilka pytań jako przyszły potomek Xenii, ale uznałem, że te pytania i tak się pojawią. Nie myliłem się :P Szkoda, że nie było Fuko, ale Cyń też się spisała :v

Generalnie rozumiem, dlaczego Xenia nie pisze na sb, bo sam tak miałem, kiedy zaczynałem PBFy. W sumie nadal tak mam xD Włączam się, gdy mam faktycznie coś do powiedzenia, albo jak ktoś mnie obgaduje, ale większość sb-postów czytam. #justintrovertsthings

Jeśli chodzi o Urbi, to Zephyr niekoniecznie był przekonany, żeby ją "hodować", ale uznał, że Sadism tak chce sobie załatać dziurę po Taal, więc ostatecznie ją zaakceptował :P Ale nie miał za bardzo okazji, żeby się nią zajmować, poza tym marginesem, gdzie napastnicy przestali odpisywać, kiedy tylko Zeph pojawił się w temacie, więc w sumie wątek unieważniony. Odchodząc, Sadism zabrał Urbi ze sobą, więc tutaj nie ma winy Zephyra xD Gdyby została, to pewnie stałaby się prowiantem na drogę... a może Zeph by ją jakoś ochronił, kto wie :v

No i ten. Ja nie mam nic przeciwko, żeby jedno z gepardziątek należało do Xenii, ale to i tak pewnie już postanowione xD Tylko ten, nie wiadomo, kiedy nadejdzie ta chwila. Dzieci zajmują dużo czasu :v

Na koniec pozdrowię szanownego gościa audycji oraz prowadzących ;)



PS: Ja dawno zmieniłem nazwę bractwa w spisie band >:( No, może z pewnym opóźnieniem, ale jednak długo przed tą audycją :P
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#3
04-07-2017, 18:00
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Wcale nie, ja zmieniłam ją osobiście jakoś w przerwie między częściami. xD
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#4
04-07-2017, 18:07
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Jak to? Mam wrażenie, że gdzieś to zmieniałem, a na pewno zwróciłem na to uwagę. Może nie chciało mi się logować :v Albo zrobiłem to, gdy ktoś dodawał trzecią bandę i się nie zapisało >_<
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#5
04-07-2017, 19:47
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Może zmieniłeś na forach, ale w śmiesznym temacie nie.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#6
04-07-2017, 21:39
Prawa autorskie: ja-Dirke

Audycja spoko trochę za bardzo przytłoczyliście gościa i trochę więcej wy mówiliście niz Iris.
Pytan nie wysłałam bo nie zdążyłam trudno ale jak widać i tak nikt nie tęsknił :V
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
04-07-2017, 22:14
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Był ponad tydzień na nadsyłanie pytań, no nic nie poradzę. ^^" Choć i tak było ich sporo, audycja trwała niemal trzy godziny, więc myślę, że wyczerpałyśmy temat.

Tak, wiem, że zarówno ja, jak i Cynka jesteśmy gadułami. Na przyszłość postaramy się ze sobą tyle nie rozmawiać, tutaj po prostu wynikło parę kwestii (choćby kwestie ogłoszeń, tygrysów czy LZ), na które obie miałyśmy coś do powiedzenia i dlatego tak.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#8
26-07-2017, 12:37
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Mi tradycyjnie się audycja podobała.

O zmianie nazwy bractwa dowiedziałem się własnie dopiero z audycji o_O. Forumowe media jednak są rzetelne XD.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#9
26-07-2017, 14:01
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Lepiej późno niż wcale. xD 

I cieszę się, że Ci się podoba. ^^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości