♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#46
07-07-2017, 20:02
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Lew zapatrzył się gdzieś w dal.
- Rozumiem - odpowiedział. Bo w sumie co mógł innego odpowiedzieć? Pomysły mu się skończyły, więc jeśli ona chce, by rozumowa została podtrzymana, musi sama coś wymyślić.
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#47
07-07-2017, 20:08
Prawa autorskie: MissAudi

Lwica spoglądała się na ową Skałę Skazy aż bardzo by chciała poznać tą historię dlatego miała zamiar spytać Mrithi.
- Chciałabym poznać historię waszego stada bardziej, kim byli jego pierwsi władcy. Nie wiem czemu ale tak bardzo przyciąga mnie to - rzekła mówiąc naturalnym tonem głosu z pełnym zachwytem. Trudno było jej wyrazić owe uczucie, które towarzyszy przed chwilą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2017, 20:08 przez Eurielle.)
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#48
07-07-2017, 20:28
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Mrithi odwrócił się, by spojrzeć na Skałę Skazy.
- Niestety, ale nie znam jej. Jestem w stadzie od niedawna i jak dotąd wciąż żądzi nim król Myr. Do niedawna dzielił władzę z królową Kami, ale pewnego razu, gdy była przy kanionie ziemia osunęła się i od tamtej chwili jej nie widziałem.
Zamyślił się. Sam chętnie poznałby historię tych ziem. Pytanie, czy te ziemie mają jakąś szczególną historię.
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#49
07-07-2017, 20:34
Prawa autorskie: MissAudi

Eurielle spoglądała się wciąż na Mrithir słysząc wypowiedz na temat Skały Skazy ale nie była z tego względu smutna czy zawiedziona. Mało pewnie kto zna dzieje stada, bo najstarsze pokolenie jest na umarciu lub poumierali już. Niestety tak bywa ze stadami. W danym momencie usłyszała smutną i wstrząsającą wiadomość.
- Królowa? Ahh kurcze to bardzo źle mam nadzieję że żyje bo szkoda by było członka stada - rzekła mówiąc przy nim otwarcie. Nie wiedziała czemu tak otworzyła się na świat. Była wręcz przekonana, że Kami żyje i nie poddała się pokazując losowi chcąc nadal kroczyć swoją ścieżką. Zamyśliła się samica zastanawiając o czym można jeszcze porozmawiać z Mrithi.
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#50
07-07-2017, 20:55
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Mrithi strzepnął lekko uchem. To, co prezentowała sobą brązowa nie było iście książęcym zachowaniem, ale czy można się dziwić, gdy lwica wychowywana była poza stadem?
- Nie wiem, nie znałem jej zbyt dobrze. Król Myr jest dobrym władcą. Ze słuchającymi go poddanymi mógłby wiele zdziałać.
Tak, mówiąc to miał na myśli ceremonię. Z takimi poddanymi jak Kaiser Myr jedynie tracił potencjał.
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#51
07-07-2017, 21:06
Prawa autorskie: MissAudi

Samica może faktycznie nie potrzebnie to powiedziała bo mógłby być to drażniący temat wtedy szybko przeprosiła za swoje słowa:
- Przepraszam nie powinnam być taka bezpośrednia, bo to mógłby być drażniący temat więc wolę nie wchodzić w takie sprawy na których się nie znam. Ogółem tylko podkreśliłam, że szkoda po prostu życia bo jest cenne - miała zamiar skończyć ten drażliwy temat według niej. Na pewno Myr nie byłby zadowolony, że wspomniałam o Królowej dlatego wolała trzymać język za zębami. 
- Wierzę Ci jeśli chodzi o władcę Myr. Ja zawsze byłam nauczona żeby słuchać uważnie i nie sprzeciwiać - rzekła krótko bo nie wątpiła żeby władca byłby jakimś tyranem ale samcem z twardymi zasadami jak inni którzy rządzą do dziś. Szkoda tylko że jej taki do końca ojciec nie był twardy żeby postawić i bronić tego co było mu cenne czyli stada czy stanowiska.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2017, 21:07 przez Eurielle.)
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#52
07-07-2017, 21:29
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Rudogrzywy spojrzał na lwicę z lekkim zdziwieniem.
- Nie, nie jest to drażliwy temat. Tak się stało i nic na to nie poradzimy.
Zaśmiał się krótko. Odetchnął głęboko z uśmiechem na ustach.
- To podobnie jak ja. Czego jeszcze cię uczono?
Był ciekaw podejścia jej opiekunów do spraw zarówno zwyczajnych jak i tych związanych z jej pochodzeniem.
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#53
07-07-2017, 21:50
Prawa autorskie: MissAudi

Ciemna była trochę spłoszona z tym, że poruszyła owy temat. 
- Uff to dobrze, już myślałam że coś głupiego walnęłam, a nie chciałabym zezłościć tym Władcy - rzekła słysząc jego śmiech aż uśmiechnęła się lekko. Gdy usłyszała kolejne pytanie sprawiło jej to przyjemność odpowiadając na pytanie:
- Ogółem byłam nauczona pomaganiem w stadzie. Zawsze marzyłam być medykiem i leczyć innych. Podziwiałam takich znachorów, których spotykałam poza waszym stadem i innymi. Dlatego to moje marzenie - rzekła krótko ujawniając swoje pragnienia. 
- Mój rodzic czyli Ojciec zawsze powtarzał mi za życia, że najważniejsze są wartości jak lojalność, wierność, pomaganie innym w stadzie, współpraca, siła woli czy też wojna. Nigdy nie walczyć osobno tylko wspólnie - odpowiedziała krótko mówiąc do niego. Ojciec zawsze powtarzał jej to że zawsze dawała wzorowy przykład innym lwiątkom.
- Zarówno mi mówił, że trzeba być odpowiedzialnym i zarazem czynić rozsądnie w różnych sytuacjach - skończyła mówić o tym czego nauczyli ją. 
- Niestety tylko matka nie nauczyła mnie zbyt wiele bo uciekła - westchnęła mówiąc o niej. Nie pamiętała czy w ogóle coś ją uczyła gdy dorastała Eu.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#54
11-07-2017, 13:29
Prawa autorskie: ja-Dirke

Zauważyłem ze skały rudą grzywę i jakaś lwice u jego boku. Zszedłem ze skały i podszedłem do nich.
-Salve -Rzekłem do obojga.
-Kim jest ta panna?- Zapytałem sie samca ale jeśli i samica odpowie nie będzie to dla mnie problem.
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#55
11-07-2017, 13:31
Prawa autorskie: MissAudi

Samica przestała rozmawiać z Mrithi. Po chwili wyczuła obecność drugiej osoby. Wtedy szybko wstała na równe łapy czekając na przybycie władcy. Zauważyła podchodzącego w ich kierunku wtedy skinęła z szacunkiem w jego stronę. Nie wiedziała jak przywitać dlatego skinęła głową na znak przywitania. Po chwili usłyszała słowa jego wtedy wypowiedziała odważnie.
- Jestem Eurielle. Chciałabym dołączyć do Królestwa Mgły i Popiołu - rzekła ze spokojem do samca.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2017, 13:52 przez Eurielle.)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#56
11-07-2017, 14:00
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Rozumiem, a wiesz co wiąże sie z dołączeniem?- Zapytałem sie jej ze spokojnym głosem. Każda lwica sie przyda. Tym bardziej w sytuacji kiedy nie ma nas tak dużo. Lekko poruszyłem ogonem, byłem ciekawy brązowej.
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#57
11-07-2017, 14:03
Prawa autorskie: MissAudi

Eurielle zdaje sobie sprawę co by się stało gdyby ona zdradziła stado czy odeszła bez słowa. Jednakże ona nie jest z tych lwów bo jest bardzo lojalna i zarazem wierna. Broniłaby Władcę i stada. W dodatku co nie co Mrithi naświetlił jacy oni są dlatego takiego stada szukała i miała nadzieję, że dołączy do Królestwa Mgły i Popiołu.
- Zdaje sobie sprawę z tego. Wiem że za zdradę zostanie zabity, tak tyczy się odejścia ze stada - rzekła spokojnie i bez nerwów przy władcy. A ciekawe niby skąd mogła wiedzieć Eurielle? proste była wychowywana w podobnych warunkach jak była o wiele młodsza, że zawsze lew który zdradzi zostaje zabity na miejscu. Gdy dodała jeszcze kilka słów:
- Oczywiście trzeba być lojalnym Władcy i pomagać w stadzie - rzekła krótko do samca. Była nauczona wszystkiego przez swojego ojca, a potem nauczała swojego młodszego brata. Dlatego Eu posiadała nie tylko doświadczenie w polowaniach ale potrafiła opiekować i nauczaniu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2017, 14:34 przez Eurielle.)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#58
11-07-2017, 14:33
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Rozumie, to tylko zostaje kwestia złożenia przysięgi na własne życie, że nie zdradzi się mnie i stada- Tak to był klucz. Z którego jak widać powinienem zacząć korzystać. Za bardzo starałem się być pokojowy i dyplomatyczny. Trzeba ukrócić pewne rzeczy a jak będzie trzeba to zabić.
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#59
11-07-2017, 14:37
Prawa autorskie: MissAudi

- Przysięgam na swoje życie, że nie zdradzę Ciebie Władco ani członków stada - rzekła krótko do Władcy. W danym momencie chcąc być lojalna wobec niego i wszystkich, którzy zamieszkują Królestwo Mgły i Popiołu. Lwica mogła odetchnąć ze spokojem na daną chwilę ale nie okazywała tego przy nim. Była opanowaną i spokojną lwicą bez żadnej skazy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2017, 14:38 przez Eurielle.)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#60
11-07-2017, 14:55
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Tak więc witaj w naszej... rodzinie- rzekłem do niej dalej ze spokojem.
-Mirthi, opowie ci co powinnaś wiedzieć a na szkoleniu dowiesz się reszty- Skinąłem im łbem.
-Jeśli ktoś mnie będzie szukał, będę z na Lwiej Skale- Powiedziałem do niej, po czym minąłem i zniknąłem w oddali

zt.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości