♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#1
12-07-2017, 19:47
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Jasny lew wkroczył do dżungli niczym do własnego domu. Nie jest to nic dziwnego, w końcu wychowywał się w podobnym miejscu. Zręcznie przedostawał się przez gęstwiny i zarośla, co pozwalało mu na szybsze przemierzanie terenu. W końcu dotarł do celu swojej wędrówki, a mianowicie wielkiego drzewa w samym sercu dżungli. Lubił tam przebywać, gdyż szum rozłożystych drzew zwyczajnie go uspokajał. Podszedł bliżej ogromnego pnia i położył się pod nim wsłuchując się w śpiew ptaków.
Thanatos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły (4 lata) Liczba postów:71 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#2
12-07-2017, 21:34
Prawa autorskie: Disney, PrinceVoldy

Thanatos bywał jako pierwszy już w dżungli zaczynając podśpiewując jakiś tam utwór czyli można rzec, że był niedaleko Angelo. Gdy wyczuł woń innego osobnika musiał być bardzo ostrożny gdyż nie wiedział z kim ma do czynienia tak naprawdę. W końcu wdrapał się na sąsiednie drzewo i zaczynał obserwować samca.
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#3
12-07-2017, 22:17
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Angie leżąc pod drzewem zapomniał o całym świecie. Po kilku minutach leżakowania, z błogiego stanu wyrwała go jednak obecność innego osobnika. Usłyszał szmer na sąsiednim drzewie i zaczął podejrzewać, że jakiś lampart się nim zainteresował. Udało mu się dojrzeć kawałek rudej grzywy między gałęziami, więc odrzucił całkowicie wersję z lampartem.
- Kto tam jest? - zawołał niepewnie, po czym spiął się i przyjął pozycję obronną.
Thanatos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły (4 lata) Liczba postów:71 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#4
14-07-2017, 17:28
Prawa autorskie: Disney, PrinceVoldy

Thanatos najwyraźniej nie ukrył się jak powinien, bo mógł nieznajomy poznać że jest lwem. Gdy ujawnił się cienia to ze spokojem szedł w kierunku kremowego samca. Spojrzał się na nieznajomego witając:
- Witaj - rzekł krótko. Na razie nie przedstawił się nowemu gdyż nie zna jego podejścia do innych.
- Widzę, że sam tutaj jesteś - odparł mówiąc ze spokojnym głosem. Nie miał żadnych złych zamiarów o ile rozmówca sprowokuje pana śmierci.
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#5
14-07-2017, 18:22
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Angelo spoglądał przez chwilę na nieznajomego lwa i...chyba kogoś mu przypomina. Po krótkiej chwili rozpoznał w nim lwa, którego zobaczył nad rzeką przy wodospadzie, tego dnia, gdy pierwszy raz zawitał na tych ziemiach. Nie znał jednak jego imienia, przecież przyszedł, napił się i od razu uciekł, jak typowy odważny lew. 
- Na imię mam Angelo. Poznaję Cię, nieznajomy lwie. Byłeś wtedy pod wodospadem, gdy ja przybyłem i...uciekłem w popłochu. - zaśmiał się pod nosem. - Nie mam złych zamiarów. - cóż, zrobił się nieco odważniejszy od ich poprzedniego spotkania.
Thanatos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły (4 lata) Liczba postów:71 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#6
14-07-2017, 20:33
Prawa autorskie: Disney, PrinceVoldy

Thanatos ze spokojem podchodził ale tylko robiąc kilka kroków i usiadł na swym zadzie. Na razie milczał czekając na reakcję nowego. Gdy samiec usłyszał słowa nowego to mu się przedstawił co też musiał tym samym odwzajemnić.
- Jestem Thanatos - rzekł krótko. Najwyraźniej faktycznie musiał go poznać, bo lew też kojarzy Angelo.
- Ano prawda, jestem tym którego wtedy widziałeś pod wodospadem - uśmiechnął się wypowiadając owe słowa do nowo poznanego samca.
- Dziwi mnie to czemuż uciekłeś tak w popłochu, przecież nic Ci by nie groziło. Ani ja nie mam złych zamiarów więc spokojnie - rzekł siedząc cały czas na podłożu. Może w końcu poznają się normalnie niż gdzie był tłum.
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#7
14-07-2017, 21:45
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Angelo słysząc słowa wypowiadane przez samca, uśmiechnął się szczerze. 
- Właściwie, jak długo wędrujesz na tych ziemiach? Ja chodzę sobie tu i tam, poznaję różne, ciekawe osobistości...ale zazwyczaj bywam sam. - uśmiechnął się na wydechu. 
- W ogóle to wybacz, że tak wtedy uciekłem. Jestem trochę nieśmiały i mało ufny, ale...ale chyba powoli to przełamuję. - odparł, po czym spojrzał gdzieś w przestrzeń.
Thanatos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły (4 lata) Liczba postów:71 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#8
15-07-2017, 15:27
Prawa autorskie: Disney, PrinceVoldy

Thanatos spokojnie spojrzał się na znajomego i wszedł na skałę na której mógłby spokojnie usiąść ponownie. Gdy to zrobił położył się śmiało.
- Ja ogółem pochodziłem z Lwiej Ziemi, ale tylko urodziłem się. Moją mamą była Hewa. Potem jak lwiątko niestety popełniłem błąd w życiu ale no co poradzić - rzekł ze spokojem do niego. Niestety każdy płaci na swe grzechy.
- Ogółem to wróciłem do tej krainy. A tak naprawdę przez tamtejsze lata wychowywał mnie dziadek od strony ojca - rzekł ze spokojem zastanawiając jak tamte stado się trzyma bez niego.
- Nie przejmuj się tym Angelo, każdy jest nieufny i czasem nieśmiały. Hah byłem też taki sam dlatego czas idzie do przodu dlatego przełamiesz się zobaczysz - uśmiechnął się do Angelo.
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#9
15-07-2017, 21:46
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Angelo spokojnie wysłuchał samca. "Thanatos, bardzo ciekawe imię"- przeszło mu przez myśl. 
- Rozumiem, przykro mi. -  odpowiedział krótko. Lew usiadł spokojnie słuchając go, bowiem nie czuł już żadnego zagrożenia z jego strony. Chyba mu zaufał. 
- Cóż...ja za to pochodzę z dość odległych stron. A i racja, powoli chyba zaczynam się przełamywać! - uśmiechnął się szeroko
Thanatos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły (4 lata) Liczba postów:71 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#10
18-07-2017, 13:26
Prawa autorskie: Disney, PrinceVoldy

Thanatos jakoś nie przejmował się sprawami z przeszłości, bo są ważniejsze rzeczy do zrobienia. W dodatku miał zamiar znaleźć swoje miejsce w tym przypadku. Gdyby może posłuchał się matki byłoby całkowicie inaczej ale niestety los tak chciał.
- Ciekawe, bo ja wychowywałem się poza tymi stadami więc można rzec że posiadamy podobne wspomnienia oprócz jednego. Stado moje chyba jeszcze żyje o ile coś ich nie zeżarło - odparł Angelo na jego słowa. W dodatku faktycznie przełamywał się i to bardzo dobrze.
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#11
18-07-2017, 22:01
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

- Rozumiem. - odpowiedział spokojnym głosem, przy czym pokiwał głową. Przyglądał się lwu przez cały czas i próbował wyobrazić sobie przebieg wydarzeń z jego przeszłości. Po chwili przyszło mu do głowy ciekawe pytanie.
- Thanatosie, przynależysz teraz do jakiegoś stada? Wybacz, że tak pytam. Jakoś mnie to ciekawi - uśmiechnął się na wydechu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości