♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#1
18-07-2017, 20:10
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jeżeli komuś się nudzi, a miałby pomysł na jakąś postać, to mam propozycję :P Otóż poszukuję rodzeństwa Angelo. Przed Wami opisy jego...jakże licznego rodzeństwa (sarkazm hehe, bo ma tylko brata i siostrę, hehe):

Hidayat - starszy brat Angelo. Powinien mieć około 5,5 roku, a co do wyglądu...meh, jestem geniuszem. Mam gotowy wygląd Hidy (bo tak przecie można zdrabniać jego imię, a przynajmniej tak mi się wydaje), ale oddałam go do wolnych avatarów. Nie byłam przygotowana na to, że zrobię poszukiwania rodzeństwa :P 
To ten pan: [Obrazek: dobvHI.png]  Jeżeli znajdzie się ktoś, kto chętnie odegra rolę Hidayata, to może albo wziąć tego ava i będzie jako zajęty w wolnych avatarach, albo narysuję mu nowego ava i ten dalej będzie czekał na awatarobiorcę :v
Krótki opis wyglądu- Hidayat (pierwotnie był Shaka, lecz jest na forum ktoś o takim imieniu i musiałam je zmienić) jest lwem o przeciętnej budowie ciała, ma kolor sierści zbliżony do sierści Angelo oraz taki sam kolor oczu (wszystko po ojcu). Jego grzywa ma kolor ciemnobrązowy, ma także ciemny, "złoziemski" (nie wiem jak to nazywać xD) nos. 
Z charakteru...Hida jest szczerym i sprawiedliwym lwem. Miał być przyszłym władcą dżungli Bustani (rodzinne stado rodzeństwa) jako pierworodny króla, jednakże pod wpływem pewnych wydarzeń (patrz: historia Angelo w karcie postaci) zrezygnował z owego stanowiska i odszedł w poszukiwaniu...szczęścia? Być może. Wiadomo też, że Hida jest leniuchem, ale wykazuje się wielkim sprytem i inteligencją. Podobnie jak Angie, jest także lojalny. Ciekawym jest fakt, że Hidayat lubi sobie pośmieszkować :P bywa ironiczny i nie gardzi czarnym humorem. Cechuje się także wielką odwagą, co nieco odróżnia go od młodszego brata. No i ostatnią rzeczą wartą uwagi jest to, że tak jak całe rodzeństwo bardzo kochał swoją matkę, Nidę i też długi czas nie mógł się pogodzić z tym, co się stało. 

Chaleena - chwilkę młodsza siostra Angelo z tego samego miotu. Jest w tym samym wieku co Angie, więc ma 4 lata i 2 miesiące. Niestety nie posiadam rysunku z wyglądem Chaleeny, ale jeżeli ktoś będzie chciał ją przygarnąć- z chęcią narysuję mu avatar (i/lub sygnaturkę, of kors).
Krótki opis wyglądu- Chaleena jest szczupłą lwicą o jasnożółtej sierści (tak jak bracia) i brązowych oczach, które odziedziczyła po matce. Ma ciemnobrązowy, "złoziemski" nos, podobnie jak reszta rodzeństwa. Rzeczami, które wyróżniają ją od innych lwic są z pewnością "piegi" na pyszczku, poszarpana bródka i krótka, brązowa grzywka. 
Jeżeli chodzi o charakter lwicy, nie można jej zarzucić, że jest niewrażliwa. Podobnie jak Angelo, nie znosi cierpienia innych i stara się pomagać jak tylko może. Jest też naiwna, co jest jej sporą wadą. Nadrabia jednak anielską cierpliwością, lojalnością i uczciwością. Chaleena daje sobie świetnie radę jeśli chodzi o polowania i opiekę nad lwiątkami. Podobnie jak Hidayat i Angelo, bardzo kochała swoją matkę i ciężko zniosła jej tragiczną śmierć (patrz: historia Angelo w karcie postaci) lecz po pewnym czasie w końcu pogodziła się z owym wydarzeniem i szukała nowego domu w jakimś innym stadzie. 

Mam nadzieję, że komuś podpasuje taki Hida lub taka Chaleenka ^^ jeżeli nie, Angelo jest także otwarty na inne znajomości np. znajomy, znajoma, z dawnych lat, tudzież zupełnie nowy/nowa. Do wyboru, do koloru! Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na margines, gdyż Angie jest na chwilę obecną zajęty w fabule ^^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości