♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Czy słuchasz muzyki podczas pisania postów?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, zawsze/prawie zawsze
7 30.43%
Tak, czasami
8 34.78%
Tak, ale tylko zagranicznych wykonawców lub instrumenalnej
2 8.70%
Tak, ale tylko instrumentalnej
1 4.35%
Nie, rozprasza mnie to
3 13.04%
Nie, rzadko słucham muzyki
2 8.70%
Nie, [tu wstaw inny powód]
0 0%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
02-08-2017, 15:11
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tak zaczęłam się nad tym zastanawiać. :D
Ankieta jest wielokrotnego wyboru, bo niektóre opcje z "tak" się nie wykluczają.

Ja zwykle słucham, przy czym mam swoich konkretnych wykonawców czy gatunki pasujących mi jako podkład do pisania konkretnymi postaciami. Jak ma się ich kilka, to muzyka pozwala mi się przestawić z jednej postaci na drugą, zwłaszcza jak piszę kilka postów z rzędu.
I tak np. jak piszę Ines, to słucham spokojnej lub bardziej "śpiewnej" muzyki, takiej jak muzyka celtycka (zwłaszcza Blackmore's Night) albo coś z musicali (ostatnio mam fazę na Upiora w Operze i Love Never Dies), a jak piszę Serret albo Shiyą, to wolę coś żywszego. Przy Vei to różnie, zależy od wątku. 
Niepasująca muzyka może mnie rozpraszać, tak samo rozpraszają mnie polskie piosenki, dlatego podczas pisania na fabule słucham tylko tych zagranicznych i instrumentali.

A jak to jest z wami?
Odpowiedz
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

#2
02-08-2017, 15:25
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Muzyka zawsze nadawała klimatu, spróbujcie obejrzeć film bez muzyki tylko z samymi dialogami i dźwiękami otoczenia. Wyda wam się jałowy.
Jak włączę komputer pierwsze co to odpalam youtube i wyszukuję odpowiedniej nuty do nastroju. I przy takiej muzyce piszę/pisałam posty. Gdy jednak akcja była dość mocno skomplikowana i szukałam wyraźnego natchnienia więcej czasu poświęcałam na doborze nuty niż późniejszym naskrobaniu będąc już zaczarowanym utworami. Pod wpływem pisanie szło całkiem zgrabnie i płynnie.
Nie szukam po autorach, dla mnie muzyka to jak najmniej słów a jak najwięcej melodii. A jak założę słuchawki i są w tym jeszcze dość wyraźne basy to cud miód i malina. Nie ma mnie. Jestem w swoim świecie a palce same klikają w klawiaturę.
Odpowiedz
Eurielle
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła (4,2 lata) Liczba postów:150 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 17

#3
02-08-2017, 15:39
Prawa autorskie: MissAudi

Gdy piszę zawsze słucham muzyki romantycznej lub żywiołowej jak metal symfoniczny z tego względu, że nadaje całokształt i dzięki niej potrafię się wczuć jeszcze bardziej w swoją postać. Ja posiadam swoją kolekcję na Youtubie więc zawsze wybieram co najlepiej pasuje do danej sytuacji.
Odpowiedz
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#4
02-08-2017, 20:45
Prawa autorskie: Av: Askari

Oczywiście. To znaczy, nie do końca. Przed pisaniem posta słucham muzyki pasującej do postaci i aktualnego wątku, jako inspiracji. Średnio mi idzie pisanie i słuchanie jednocześnie, ponieważ wtedy przykładam większą uwagę do utworu niż pisania. Jak piszę Wendigo to zazwyczaj są to spokojniejsze kawałki, jak na przykład to lub to.
Zaś jeśli chodzi o burdelka, to niemal zawsze to lub to. Po prostu słucham muzyki która jest akustycznym odpowiednikiem charakteru postaci.
Odpowiedz
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#5
02-08-2017, 20:55
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

jak sobie przypomnę zeby coś odpalić do słuchania to tak xD
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#6
02-08-2017, 21:19
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Zazwyczaj słucham nawet podczas zwykłej pracy na laptopie, przeglądaniu sieci, przy postach niemal zawsze robię to samo, są wyjątki. Wiadomo jak wpadnę na szybko żeby odpisać i zaraz znikam, to nic sobie nie słucham :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości