♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#16
25-08-2017, 23:58
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

Fakt zachowala się zbyt emocjonalnie. Zalowala trochę tego co zrobiła, ale taka już była. Wysłuchała jego odpowiedzi i jej entuzjazm zmalał. Czyli to wina Vei i stada na dodatek obcego ! Przecież na Lwiej ani śladu po stadzie.
- Jesteś pewny, że ktoś przejął... ziemie mojego dzieciństwa! Właśnie tam byłam i nikogo nie znalazłam prócz kilku samotników, którym zaoferowalam dołączenie się do mnie. Za kilka dni mają się zjawić na skale wszyscy ci zainteresowani. 
Tobie również jestem gotowa złożyć ofertę. Nie zmusze Cię na siłę do niczego. Zrozumiem jeśli odmowisz... Nie znasz mnie i już raz się sparzyles. W każdym razie gdybyś zmienił plany zapraszam na skałę, tam wszystko omówimy i sprecyzujemy cele oraz działania na przyszłość, nawet jeśli nie jesteś chętny będę wdzięczna jeśli się pojawisz i podzielisz z nami wiedzą o tej krainie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2017, 23:59 przez Eyre.)
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#17
26-08-2017, 00:09
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Przytaknął tylko lwicy.
- Jestem pewny, bo widziałem całą grupę na Skale. Kilku dorosłych lwów i nawet jakiś kopytny z rogami. Nie wyglądał na antylopę, bo miał inne rogi i był nieco większy. Zresztą to właśnie tam rozmawiałem z ich królem, niejakim Myrem. A co do tej oferty to nie chcę mówić tak, ani nie chcę mówić nie. Taka duża decyzja wymaga dość głębokich przemyśleń. Na pewno popytam dawnych Lwich, może ktoś się skusi. A w ogóle to kiedy ma być to spotkanie? Czy ktoś cały czas tam siedzi? Ale zaraz, mówisz o Lwiej Skale? Przecież jest przejęta. - trochę to wszystko się nie kleiło w całość, a może ta lwica jest jakimś szpiclem i chce wprowadzić go w pułapkę? Ale to też nie ma sensu, bo któż by wiedział, że akurat w tym dniu Maru chodziłby po tym pustkowiu? Na pewno nikt by tu nie czekał miesiącami na taką pułapkę. Potrząsł łbem i odgonił ten głupi pomysł. Złoty zmarszczył tylko brwi.
- Skoro na skale jest pusto to czy to znaczy, że przejęli sobie ziemię, a potem zwyczajnie odeszli? Albo akurat nikogo tam nie było, bo polowali czy patrolowali.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#18
26-08-2017, 00:20
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

- Rozumiem. Będę bardzo wdzięczna jeśli mógłbyś powiadomić ich w moim imieniu. Jestem córką Hewy, Mako i Vasanti Vei powinni mnie kojarzyć bo i mi te imiona brzmią znajomo, chociaż minęło tyle lat ze nie jestem pewna.. ja muszę pilnować terenów by nikt się tam nie wkradł. - poprosiła i wytlumaczyla się w krótki sposób nie miała po co traci czasu na pełny wywód. 
- Za pięć dni. Nie ma tam nikogo, zapachy są zwietrzale nie tylko na skale ale i na sawannach i w okolicach wodopoju. Wygląda na to ze znikli...
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#19
26-08-2017, 00:41
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Po usłyszeniu imienia Mako nabrał już pewności, że to rzeczywiście Lwioziemka. Była. Przytaknął, że rozumie.
- Dobrze, na pewno im przekażę. Także to czyją jesteś córką, to na pewno pomoże im rozpoznać kim jesteś. A może nie chciałabyś pójść ze mną? Sama byś im to powiedziała i na pewno mocniej przekonała ich do swoich racji. Ale nie chcę się narzucać, Eyre. - posłał jej ciepły uśmiech. Dobrze wiedzieć, że gdzieś poza ich niewielką grupką są jeszcze tu potomkowie Lwich. To pocieszająca wiadomość, pozostałych zagubionych też przydałoby się odnaleźć, zwłaszcza królową. Może i jest zgryźliwa, ale to dobra medyczka. Tylko czy jej duma by pozwoliła na to?
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#20
26-08-2017, 12:40
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

Nie wiedziała co odpowiedziec, co powinna zrobić ? Zostawić lwia skale na jeszcze kilka godzin, dni i udać się z Maru czy dalej jej strzec i pilnować z Zuma i Jasirem? Nie była pewna. 
- Masz rację, powinnam iść z tobą, ale nie wiem czy to nie zbyt daleko, poza tym powinnam teraz pilnować skały by nikt podczas mojej nieobecności się tam nie zjawił i nie przejął jej. 
Chciałby sama zobaczyć dawnych znajomych zwłaszcza władców, była ciekawa jak się zmienili, a także chciałaby dowiedziec sie czy po jej drugim zniknieciu odnalazła się Chawa. Wtulila się w grzywe samca, uronila lze może z dwie. Ułożyło jej ale jednocześnie przypomniała sobie o tym wszystkim... tak tesknila.
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#21
26-08-2017, 14:12
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Tym razem to on zaproponował jej trudną do podjęcia decyzję. Nie protestował też, gdy wtuliła się w jego grzywę, zwłaszcza jak poczuł jej spływające łzy. Właściwie była to niemalże kopia Venety z charakteru (no wiesz co, nie doceniasz mnie :V). Milczał przez dłuższy moment, żeby mogła sobie wszystko poukładać w głowie, wtedy dopiero odsunął ją łapą od siebie i spojrzał w oczy.
- Nie martw się, nie musisz tam iść natychmiast. Akurat tam wszyscy są bezpieczni, więc jeśli masz jakieś ważniejsze sprawy to możesz się nimi zająć. Do Księżycowych zdążysz jeszcze pójść.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#22
31-08-2017, 21:33
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

- Na pewno się tam zjawię! 
Nie watpila w to, ale też nie była pewna czy do trwa tego momentu w swoi  życiu. WsZystko może się dotego czasu zdarzyć i zmienić. Chciałby bardzo, ale czy będzie miała szanse? 
- Wiesz może czy w okolicy są jakieś inne stada bądź ugrupowania których powinnam unikać?
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#23
01-09-2017, 18:26
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Pokiwał aby głową.
- Nie, jedyne co wiem to to, że Królestwo Mgły i Popiołu zajęło Lwią Skałę. Czy są tacy źli też mi trudno powiedzieć. W każdym razie zdają się nie rozszarpywać na strzępy nieznajomych. Wiem, bo sam rozmawiałem z tym ich królem, Myrem. Zrobili jedynie to co każde dbające o siebie stado, czyli zajęli żyzne tereny. Najwidoczniej Lwioziemcy za bardzo zapatrzyli się w siebie i za bardzo żyli w swojej pysze. Ale teraz to już mało istotne, liczy się to, co przed nami.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#24
05-09-2017, 19:57
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

- Masz rację złoty. Fajnie ze mi to powiedziałeś. Teraz będę się już zabierała nazat do skały więc wybacz. Zapraszam !
Powiedziała z wdziękiem i zaczęła iść w kierunku Lwiej Ziemi.


(Koniec)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości