♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#1
21-08-2017, 02:31
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

TAK JEST, WRESZCIE DO TEGO DOSZŁO, WASZE MODLITWY ZOSTAŁY WYSŁUCHANE (ALL HAIL KSIĘŻYC)

Samiś i Firruś doczekają się pięknych, małych złotoserwali - hybrydy serwala i złotokota. (ree, jak to możliweee? Otóż istnienie hybrydy serwala i karakala jest bardzo legitne i udokumentowane, zaś szperając po wikipedii itp. wychodzi na to, że serwale są równo spokrewnione z karakalami, co złotokotami.)
Urodzą się trzy kocięta - ale na dwa już mamy użytkowników, zatem na dzisiejszej aukcji sprzedajemy ostatnie młode. Dwa pozostałe są samcami, ale płeć w dalszym ciągu jest nam obojętna. Samiczka będzie radośnie przywitana, miot samych samców będzie równie interesujący. Ważniejsze jest to, że szukamy użytkowników sprawdzonych - takich, którzy nieźle piszą, przede wszystkim nie raz na ruski rok, mają jakiś staż na forum, ogarniają co i jak, nie wyglądają, jakby mieli lada chwila zmyć się z forum.
ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO PRZEJĘCIA POSTACI W MOMENCIE, KIEDY ZOSTANIE ONA PORZUCONA/UŻYTKOWNIK ZNIKNIE Z FORUM/PRZESTANIE PISAĆ POSTACIĄ

Charakter dowolny, byleby z sensem (osobiście wolałabym bez gimboateistów, jak już chcesz szkalować księżyc, to nie na moich oczach). W kwestii imienia dogadamy się później.

A tak w ogóle to czym są te złotoserwale i jak wyglądają? Właśnie biorąc pod uwagę to, że złotokoty nie różnią się tak bardzo od karakali, można przyjąć, że młode byłyby bardzo podobne do karawali (dziecko karakala i serwalki).
przeurocze zdjęcie małego karawala
nagranie zawierające także karawala w realu (nie kerfurze)

Prawdopodobnie byłyby jednak bardziej rudawe (po tatusiu), oczywiście brak pędzelków na uszkach, bardziej widoczne cętki, uroczość 10/10 (po mamusi)

Poród jest wstępnie planowany na 13.09, zatem temat będzie wisiał pewnie gdzieś do 3.09, czy coś.

Polecam te młode, super okazja, Murzynek Bambi płakał jak sprzedawał - ani ja, ani Zeph nie mamy zamiaru opuścić tego forum w najbliższym czasie (płonne wasze nadzieje), jesteśmy aktywni, postacie również, poza tym, helouł - Samiś jest kapłanką Księżyca, +10 do skuteczności błogosławieństw, całe stado do fabuły, szpan na srebrnej dzieli i indoktrynacja religijna gratis.
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

#2
22-08-2017, 00:48
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

Jak żałuję że mam za dużo postaci :"(  Gdzieście się podziewali kiedy nie mogłam dostać żadnego lefka z miotu i miałam tych postaci niedosyt. Smuteczek
[Obrazek: iTJUvVI.png]
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#3
22-08-2017, 20:40
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Zgłaszać się, chcę być babcią! <3
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#4
29-08-2017, 16:25
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

w ogóle jakby ktoś był tym zainteresowany, to pewnie u takich hybryd byłby większe szanse na różne ciekawe mutacje :v (powiązane z wyglądem, ale też innymi rzeczami)
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#5
29-08-2017, 16:28
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Ja bym się zgłosiła, ale mam za wiele kont, a nie chcę zawieszać żadnej postaci :(
[Obrazek: 6gzw51.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości