♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jasir
Iskra
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:183 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 84
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 45

#1
24-08-2017, 21:41
Prawa autorskie: KanuTGL
Tytuł pozafabularny: Najbardziej nieprzewidywalna postać

Jasir i Zuma nadal nie rezygnowali w swoich poczynaniach polegających na znalezieniu stada i potomków Simby.
Taki przynajmniej cel miał samiec i nie zamierzał podupadać na pełnym, upalnym Słońcu. Można powiedzieć: albo wykazywał determinacje, albo po prostu był strasznie uparty. Nie był nauczony poddawać się - tak jak to już wiele razy powtarzał, ale wciąż nie zapominał, że miał przy sobie Zu. Nie chciał by cierpiała przez niego, to przecież jego marzenia, nie samicy. Dlatego co jakiś czas robili przerwy i zatrzymywali się, czy to przy wodopoju, czy przy pojedynczej akacji. 
- Wiesz... Nie musimy kręcić się po tych okolicach. Możemy wrócić do Lwiej Skały lub na Równinę, gdzie pierwszy raz się spotkaliśmy. - nie były to dla niego przyjemne słowa. Musiał być odpowiedzialny za dwie rzeczy: pierwsza - stado, na podobieństwo tego w którym się wychował i musiał je opuścić, druga i dużo ważniejsza rzecz - Zu, która zdecydowała się mu towarzyszyć i nigdy go nie opuściła, on też musi się o nią zatroszczyć.
- Chciałem być wielki, zrobić coś wielkiego... ale zrozumiałem, że stado to przyjaciele, rodzina i ...- tutaj skończył. Nie wiedział co powiedzieć dalej ... Więc usiadł jakby na środku rozległej, olbrzymiej sawanny i przyglądał się wszystkiemu dookoła - Jakie to wszyatko duże ! Nic dziwnego, że legendy o Simbie i Lwiej Ziemi zapierały dech w piersiach...
~Jasir
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#2
25-08-2017, 10:03
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

Akurat tego samego dnia Eyre nadal przechadzala się po terenach dawnej ziemi jej przodków, nadal nikogo nie spotkała, nikogo kto był z Lwiej Ziemi. Miała już czarne myśli ... Lwia skala zawsze była porządnym obiektem więc jej obawy wzrastaly z każdym dniem. Nagle dostrzegla dwojke lwów, samca z samica, akurat się zatrzymali więc jasna Eyre przyspieszyła i już za kilka minut był obok nich. Usmiechnela się ciepło i powoli ze spokojem prsemowila.
- Witajcie na terenach Lwiej Ziemi...byliście może członkami tego stada? Niedawno wróciłam z podróży... A wlasciwie dopiero znalazłam drogę powrotną do domu, lecz tutaj nie ma ani jednej żywej duszy która należała do stada.
Zuma
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:142 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie: 93
Siła: 60
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 20

#3
25-08-2017, 10:41
Prawa autorskie: Ja

Zu szła równym i spokojnym krokiem.Mimo iż Jasir prawdopodobnie nie zdawał sobie z tego sprawy Zuma była równie zdeterminowana do odnalezienia stada Lwiej Ziemi.Jednak w przeciwieństwie do partnera nie zależało jej na pokrewieństwie członków stada z tym całym Simbą.Nie wiedziała kim on nawet był.
-Wiesz nie po to przeszłam taki szmat drogi żeby teraz wracać- Mówiła to raczej w żartobliwym znaczeniu.Chwilę później zatrzymali się pod sporą akacją.Lwica jak zwykle wdrapała się na nią.-Przecież możesz być wielki.Teraz też jesteś wielki...na swój sposób.- Powiedziała to po czym zobaczyła obcą lwicę.Wyglądała przyjaźnie.-Witaj.Jestem Zuma a to jest Jasir.Szukamy Lwioziemców.Chemy dołączyć do tego stada.
Jasir
Iskra
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:183 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 84
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 45

#4
25-08-2017, 14:31
Prawa autorskie: KanuTGL
Tytuł pozafabularny: Najbardziej nieprzewidywalna postać

Wzrokiem podążał za jasną lwicą, która szła w ich kierunku. Wyglądało jakby miała coś ważnego do powiedzenia. A jej słowa były dla Jasira szczególnie interesujące, teraz miał wrażenie, że spotkał właściwą osobę, która może odpowiedzieć na jego pytania - pytania, które wciąż zaprzątały mu głowę. 
- Nie, nawet nie jesteśmy stąd. Przeszliśmy daleką drogę i tylko po to by znaleźć stado i spokojne życie. Ja o lwioziemcach tylko słyszałem i tak jak ty dziwimy się, gdyż nikogo z LZ nie spotkaliśmy. Napotkane lwy też nic nam nie powiedziały o LZ, wspominali tylko, że to już legenda... Ja nic o ich zniknięciu nie wiem. A ty wiesz coś o tym? - Jasir przyglądał się, która jeszcze się nie przedstawiła. Ona wróciła do domu ? - myślał o tym - stado musiało się rozpaść, bo ni żadnych stadnych czy jakichkolwiek ich śladów. Ale co teraz należy robić? Może ona będzie wiedziała ? 
Jasirowi wydawało to się bardzo smutne i rozczarowujące, ale koniec jednego, może być początkiem drugiego...
- W takim razie, jeśli nie ma żadnego lwioziemca, trzymajmy się razem. Razem ich znajdziemy, oby...
~Jasir
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#5
25-08-2017, 17:14
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

Wysłuchała obojga i zdecydowała się na chwilę przesiąść tuż obok nich, to co mówili uspokoilo lwice, gdyż teraz była pewna ze trafiła na coś czego szukała w razie gdyby nie znalzala LZtów. 
- Dobre parę lat zgubiłam się ... ale to już nie ważne. Teraz wróciłam i jestem gotowa odszukać lub założyć Lwia Ziemię od nowa. 
Podzielila się swoim super odlotowym pomysłem. Może i nie była pewna czy podola wyzwaniu ale i tak się go podejmie. 
- Jestem Eyre, wywodze się z rodziny królewskiej tych ziem. Może to zabrzmi śmiesznie, nie znamy sie dobrze, ale czuję że wasze serca są czyste i mogę wam ufać. Nie chcielibyście przyczynić się do odrodzenia Lwiej Ziemi ?- zaproponowała uśmiechając się jeszcze szerzej i czekając na ich odpowiedź. Fajnie byłoby gdyby się zgodzili, ale w żaden sposób nie może wpłynąć na ich decyzję.
Zuma
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:142 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie: 93
Siła: 60
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 20

#6
25-08-2017, 22:48
Prawa autorskie: Ja

Zu zwinnie zeskoczyła z drzewa i usiadła obok partnera.Wysłuchała opowieści Eyre.Z jednej strony chciała zgłębić temat zaginięcia lwicy jednak stwierdziła że będzie to...nieważne.Spojrzała na partnera.No.Będzie miał stado i potomka Simby.Powinien być zadowolony.Chyba.Ponownie spojrzała na Eyre i uśmiechnęła się delikatnie.-Nasze serca są czyste* więc możesz nam zaufać.Ja chętnie przyczynie się do odnowienia LZ.I Myślę że mój-Ponownie zerknęła na partnera-Bardzo bliski towarzysz również.


//*ich serca są czyste niczym wyprane w perwolu XD(nie mogłam się powstrzymać, musiałam to dodać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2017, 22:52 przez Zuma.)
Eyre
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:87 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 25

#7
27-08-2017, 08:04
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

- Bardzo miło mi to słyszeć ! Bałam się ze nikt nie poprze mojego planu, ale na cale szczęście spotkałam was. Musimy być wytrwali nie wiadomo kiedy ktoś się do nas podepnie. - wyjaśniła samica.
Bala się ze może nie być tak fajnie jak to sobie wyobrazala wcześniej. Nie tak łatwo znaleźć sprzymierzeńców i przekonać ich do zmiany trybu życia na rzecz grupy. Tylko Jasir i Zuma póki co okazali taka chęć bez żadnego "zastanowię się". Liczył się czas, a Eyre dużo go nie miała tylko spojrzec a ktoś weźmie tereny lwich dla siebie na wyłączność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości