♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kijivu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła - obecnie nieco ponad 5 lat Liczba postów:103 Dołączył:Maj 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 58
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 15

#1
31-08-2017, 10:17
Prawa autorskie: lineart: afrozenheart kolorki: ladyfromeast (mua)

Powrót na forum, powrót do aktywności życiowej w ogóle i powrót do rysowania, więc i akurat warto zacząć nowy czysty wątek po przeniesieniu starego do archiwum gdzie sobie spokojnie wypoczywa <3

Od czasu ostatniej wizyty i aktualizacji twórczości urosło mi się ze studenta do architekta prawie że pełnoprawnego - brak mi w tej chwili jedynie uprawnień do projektowania bez ograniczeń, które akurat robię zbierając dorobek i doświadczenie.
W międzyczasie od czasu do czasu wsiąkam w celu pisania artykułów i te też zdarza mi się ilustrować.

Ostatnimi czasy powróciłam do tworzenia kolorowych prac - głównie aceo, ale zdarzają mi się też badge konwentowe.

Ulubione techniki i materiały: Sztuka tradycyjna all the way, głównie ołówek, najlepiej mechaniczny 2B 0,7mm, kredki /obecnie faber castell polychromos i derwent coloursoft, derwent drawing, sporadycznie koh-i-noor polycolor/, akwarele /sennelier, białe noce, daler rowney, karmański, z których mam po kilka/, tusz czarny i kolorowy, pisaki tuszowe kreślarskie o grubościach rapidografów

Prace można zobaczyć poniżej:

Pokaż ukrytą wiadomośćMini Galeria:

Więcej prac, oraz gdzie mnie szukać:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2017, 10:22 przez Kijivu.)
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#2
31-08-2017, 12:07
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Urocze te Twoje aceo. :D Zwłaszcza podobają mi się te wszystkie pierzaste stworki i ten z czachą na głowie, wygląda ciekawie.
Odpowiedz
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#3
01-09-2017, 01:23
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Dej mnie te smoki. Ja chcę te smoki. Ja je pragnę i pożądam. Chociaż jednego :v
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości