♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
07-10-2017, 11:10
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Jak co roku, tak i teraz rozpoczynamy zgłoszenia na Secret Santa

To już nasza siódma edycja zabawy polegającej na rysowaniu prac sobie nawzajem. 


~ Zasady ~

1. Zgłoszenia do zabawy przyjmuję do dnia 15.10.2017 (niedziela) na pw. 
2. Każdy może zgłosić się do wykonania dowolnej liczby rysunków, lecz proszę mieć na uwadze swoje możliwości. Jeśli nie macie wiele czasu, lepiej będzie narysować jeden porządny rysunek niż pięć byle jakich. 
3. Można wybierać spośród trzech kategorii rysunków: 
a) cała postać z pełnym tłem; tłem nie jest wypełnienie jednym kolorem ani gradientem! pracą z tłem jest np. to czy to 
b) cała postać bez tła; tzw. transparent background, np. to czy to
c) headshot; portret postaci, np. takie jak to albo to 
4. Niezależnie od kategorii, praca powinna posiadać kolory i cienie (mogą to być proste cienie). 
5. Prace mogą być wykonywane tradycyjnie (kredki, akwarele etc.) bądź w digitalu. 
6. Każdy otrzyma pracę z tej samej kategorii, do której sam się zgłosił; czyli jeśli chcesz rysować postać bez tła, to ty również otrzymasz postać bez tła. 
7. W zgłoszeniu (wysyłanym do mnie na pw) należy umieścić: 
a) informację o wybranej kategorii (patrz punkt 3) 
b) ref sheet lub inny rysunek swojej postaci z forum, którą chciałoby się otrzymać, z którego można by pobrać kolory postaci (ew. opis postaci); można podać kilka postaci do wyboru; 
c) ewentualne drobne sugestie dla osoby rysującej Twoją postać (drobne, a więc możesz napisać: "niech się uśmiecha" czy "niech patrzy w górę", ale nie: "niech biegnie przez gęstą dżunglę pełną wściekłych małp") 
7. W dniu 15.10.2017 rozlosuję postaci do rysowania dla każdego uczestnika. Gotowe prace należy nadesłać do mnie na pw. do 24.12.2017
8.  Konsekwencją nieoddania pracy w terminie może być zakaz brania udziału w przyszłorocznej edycji Secret Santa, a w przypadku długiego, niczym nieuzasadnionego nieoddawania pracy - otrzymanie ostrzeżenia na forum. Wyjątkiem są sytuacje, w których dana osoba wyjaśni mi na pw powód zwłoki - wtedy istnieje możliwość wydłużenia terminu oddania pracy dla danej osoby.


Część prac z poprzednich lat można obejrzeć na naszej grupie na dA (acz część prac była wrzucana tylko do tematów i tych tu nie znajdziecie): 
2016
2015 
2014 
2013 
2012 
2011 


Wszelkie pytania i wątpliwości proszę umieszczać w tym temacie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości