komunikaty

> AUDYCJA 31 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Chikja!

~~~

Nastąpiły poważne zmiany dotyczące Szamanów! Ich funkcja została dokładnie określona, wprowadzeni zostali Zaklinacze (Szamani-samotnicy analogicznie do Znachorów) i Młodsi Szamani/Zaklinacze (analogicznie do Młodszych Medyków/Znachorów) i straty energii życiowej związane z wykonywaniem rytuałów. Więcej szczegółów w temacie Duchy, szamani i zaklinacze.

~~~

Zapowiedź nowej audycji! :D


inne

Cytat października nadesłany przez Zevrana
Znów wlepiła wzrok w jedynego samczyka. Nie mogła przestać frapować się tym, że nie przypominał jej absolutnie nikogo.
- Dlaczego on wygląda jak wydra?

~ Shiya, Wielka Grota na szczycie


Generator statystykPAŹDZIERNIK
Masy pary wodnej krążą po krainie tworząc poranne mgły, a czasem nawet zbierają się w chmury, dając nieznaczne opady. Jakby natura okazywała swoją litość stworzeniom w czasie suszy. Jednak rzadko tej łaski można zaznać. Przeważają suche dni o coraz wyższej temperaturze. Jak dotąd najwyższa wynosi 27*C, a nocami może spaść do 15*C. W nielicznych zbiornikach można uświadczyć wody.
Mishines
Samotnik
*
GatunekLeopon PłećSamica WiekPodrostek Liczba postów:8 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 60
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
#1
11-10-2017, 23:38
Prawa autorskie: Lioden

Otóż pomyślałam sobie, że w dziale "O forum i jak zacząć" można by założyć jeszcze jeden temat, np. pod tytułem "Słynne Osobistości" - na wzór Hali Sław. Różnica polegałaby na tym, że w owym temacie znajdowałyby się znane postacie z forum, a nie użytkownicy. Na przykład przywódcy/założyciele stad, bohaterowie wojenni, znani szamani i medycy, potomstwo przywódców... Ogółem każdy, kto się czymś wsławił. Oczywiście nie każdy mógłby tam wylądować - tylko ktoś, o kim było naprawdę głośno, a nie np. złodziej, który ukradł obiad Vei sprzed jej nosa.
W owym temacie powinno znajdować się imię postaci, pod którym zasłynęła, obrazek ją przedstawiający, krótki spis członków rodziny oraz opis/y czynów, które przysporzyły jej chwały.
Co myślicie? :)
[Obrazek: 1yvoxy.jpg]
Odpowiedz Ostrzeż
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Samotnik
*
GatunekLew PłećSamica WiekDorosła Tytuł fabularnyZnachor Tytuł pozafabularnyGłówny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Cytatów / Mistrz Kalamburów Liczba postów:2,716 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 15


Poziom ostrzeżeń: 0%
#2
12-10-2017, 00:53
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / tokka-a, cienie Ragous

Cytat:złodziej, który ukradł obiad Vei sprzed jej nosa
Nie wiem, czy to świadczy o tym, że dana postać jest istotna. xD Acz rozumiem, że to tylko przykład.

W Hali Sław są wypisywane ważne postacie osób, które widnieją w hali wraz z ich funkcją/rangą. Powiązania rodzinne w większości widnieją na naszym drzewie genealogicznym. Co do "czynów przysparzających chwałę" - coś takiego funkcjonuje w przypadku opisów dawnych przywódców stad w opisach stad. Co do innych postaci, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stada wyróżniały swoich wybitnych członków w opisach albo swoich sprawach stada. Można by dopisywać ważne osiągnięcia do rubryki "Bio notes" na drzewie genealogicznym, choć tam zapewne nie byłoby to zbyt widoczne...
Tak czy siak, nie widzę konieczności tworzenia na to nowego tematu. Padł kiedyś pomysł stworzenia KLwiki i tam by się to nadało, z tym że nie bardzo mamy czas na wprowadzenie tego w życie, bo to by jednak było mocno pracochłonne.
Jeszcze widzę jeden sposób na zagospodarowanie pomysłu wyróżniania postaci, który funkcjonuje na niektórych forach, a nad którego wprowadzeniem zastanawiamy się od pewnego czasu, mianowicie Postaci Miesiąca. Ale to już inny temat.
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości