♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mishines
Konto zawieszone

Gatunek:Leopon Płeć:Samica Wiek:Młodzik Liczba postów:25 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 50

#1
14-10-2017, 15:20
Prawa autorskie: Lioden

Jeśli ktoś szuka ciekawego punktu zaczepienia spoza fabuły forum, oferuję historię Mishines. Jak możecie w niej przeczytać, Mishi miała czwórkę rodzeństwa, a sama była piąta i najmłodsza. Jej rodzeństwo często jej dokuczało z powodu ogonów i ogólnie Mishines nie miała z nimi dobrych relacji. Oczywiście jeśli chcesz grać bratem lub siostrą Mishi, nie musisz się tego trzymać! Może Twoja postać bo odejściu siostry zaczęła żałować swego zachowania?
A jeśli nie chcesz grać leoponem, ale pragniesz, by Twoja postać była spokrewniona z Mishi, możesz zagrać jej przyrodnim bratem bądź siostrą. Choć w Zapisie tego nie napisałam, po odejściu Mishi lub na krótko przed tym, ojciec Mishi związał się z jakąś lamparcicą, która urodziła mu młode.
To samo mogła uczynić Kanesanti (matka Mishines), poślubiając jednego z lwów ze swego stada, po tym, jak odeszła od Vyomasury. Możesz, jeśli chcesz, zagrać przyrodnim bratem/siostrą Mishi, który/a może być albo lampartem albo lwem.
No, a jeśli chcesz, możesz wcielić się w jedno z rodziców Mishi, w Kanesanti albo we Vyomasurę. Może jedno z nich opuściło twoje terytorium/stado z jakiegoś powodu i przybyło do Krainy Czterech Stad?
[Obrazek: 1yvoxy.jpg]
Mishines
Konto zawieszone

Gatunek:Leopon Płeć:Samica Wiek:Młodzik Liczba postów:25 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 50

#2
22-10-2017, 00:41
Prawa autorskie: Lioden

A, i jakby ktoś chciał, może być jakaś opiekunka czy coś. Mishi co prawda nie jest już kocięciem, ale przydałby jej się mentor/Ciocia-dobra-rada czy ktoś taki. Najlepiej ze SK, bo właśnie tam planuję dołączyć moją postacią.
[Obrazek: 1yvoxy.jpg]
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#3
10-11-2017, 21:08
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Heh ja mogę zaoferować koleżankę wbijającą jej swoje zasady do łebka
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Mishines
Konto zawieszone

Gatunek:Leopon Płeć:Samica Wiek:Młodzik Liczba postów:25 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 50

#4
11-11-2017, 03:29
Prawa autorskie: Lioden

O, byłoby super :)
[Obrazek: 1yvoxy.jpg]
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#5
11-11-2017, 10:25
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Teraz mam zajętą fabułę i nie wiem ile to potrwa wieć może margines? A potem zobaczymy
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#6
11-11-2017, 13:47
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Hej, a może Ua mogłaby się nią zaopiekować?
Mishines
Konto zawieszone

Gatunek:Leopon Płeć:Samica Wiek:Młodzik Liczba postów:25 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 50

#7
19-11-2017, 00:09
Prawa autorskie: Lioden

Niegłupi pomysł, ale chciałabym, żeby Mishi dołączyła do SK :) Jeśli Ci to nie przeszkadza, to nie widzę problemu.
[Obrazek: 1yvoxy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2017, 00:10 przez Mishines.)
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#8
28-11-2017, 18:42
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Eeee.... jeśli miałaś na myśli to, żeby Ua dołączyła do SK, to to niestety raczej nie przejdzie :/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości