♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#1
19-10-2017, 13:23
Prawa autorskie: Av: Askari

Ten temat służy do wnoszenia propozycji, które mogą wydawać się zbyt błahe do zakładania osobnych tematów, na przykład jakichś nieznacznych poprawek czy innych spraw niewymagających wielostronicowych dyskusji. Jeśli chcecie podzielić się właśnie czymś takim, to piszcie śmiało.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#2
20-01-2018, 11:19
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Czy moszna umieścić guziczek przełączania miedzy mobilnym/komputerowym stylem forum gdzieś na głównej? Nie musi to być nic dużego.. nie wiem czy inni też maja z tym problem ale większość czasu na siedzę na fonie i teraz weszłam na KL przez PC i mam styl mobilny :'v zanim się dogrzebie do zmiany w panelu to minie z 3-5 min i pewno na fonie będę musiała też zmienić na mobilny jak wejdę ręcznie.
Dzieje mi się tak tylko na koncie z uprawnieniami moda :/
Jeanette
Samotnik
*

Gatunek:Żeneta Afrykańska Płeć:Samica Wiek:Dorosły Liczba postów:131 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 17

#3
20-01-2018, 11:42
Prawa autorskie: Asura

Z tego co wiem taki guzik istnieje na dole strony. Na głównej to gdzieś pod czatem chyba.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#4
20-01-2018, 12:08
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

A faktetycznie :V
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Arvo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Zaklinacz Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:134 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 21

#5
22-01-2018, 15:39
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart | lineart - TheSiubhan, kolory - Salvathi

Temat o duchach i szamanach :V
Rozpiska co może uczeń, co młodszy szaman a co pełnoprawny jest dość nieczytelna, chyba lepiej byłoby to wypunktować, to raz. A dwa, słabo, że jest dopiero w akapicie "jak zostać szamanem poprzez szkolenie", ja wiem, że to się łączy, ale gdy się tego szuka, znalezienie tego właśnie tam jest dość nieintuicyjne. Ja na przykład chciałam po prostu zerknąć co może uczeń, a co młodszy szaman, nie chcę wiedzieć, jak zostać szamanem.
I WPROWADŹCIE TE OPOWIADANIA NA TYTUŁ
[Obrazek: arvo_pod_by_fileera-dbegn1b.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
22-01-2018, 17:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja mogę na to spojrzeć, może faktycznie byłoby prościej tak jak mówisz. Dzięki za uwagę.

A o opowiadaniach pamiętamy. :v
Kykczor
Konto zawieszone

Gatunek:Moręgówka Płeć:Samiec Wiek:dorosły(3 lata) Liczba postów:173 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#7
21-03-2018, 22:40
Prawa autorskie: Samiya
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Duch shoutboxa

Proponuje usunąć ograniczenie odczekania 1s z SB dla dodanych już lefków na fabule
Kykczor
Konto zawieszone

Gatunek:Moręgówka Płeć:Samiec Wiek:dorosły(3 lata) Liczba postów:173 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#8
07-07-2018, 12:03
Prawa autorskie: Samiya
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Duch shoutboxa

Proponuje usunięcie ptk3 zasad dotyczących zwierzęcych towarzyszy.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#9
07-07-2018, 16:02
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Cytat:Proponuje usunięcie ptk3 zasad dotyczących zwierzęcych towarzyszy. 
Jestem za :V
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2018, 16:02 przez Kamui.)
Nissa
Samotnik
*

Gatunek:czarna pantera (lampart) Płeć:Samiec Wiek:szkrab Liczba postów:12 Dołączył:Lip 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#10
30-07-2018, 20:38
Prawa autorskie: Ja

Proponuję zrobić jakiś event bo forum jest dosyć aktywne a nie było eventu urodzinowego.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#11
11-08-2018, 21:34
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

(30-07-2018, 20:38)Nissa napisał(a): Proponuję zrobić jakiś event bo forum jest dosyć aktywne a nie było eventu urodzinowego.

Lol xDc jak SE COŚ ZROBICIE to będziecie mieć ewent :>
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#12
13-08-2018, 09:21
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie zauważyłam ani jednego pytania o event urodzinowy, a zawsze ogłaszamy eventy dwa tygodnie wcześniej. Wcześniejsze eventy nie cieszyły się wielkim zainteresowaniem, więc w tym roku postanowiliśmy zrezygnować z eventu, zwłaszcza że większa część administracji była wtedy zarobiona. Możemy pomyśleć nad spóźnionym eventem urodzinowym/innym okazyjnym/bez okazji, tylko no chciałabym wiedzieć, że są osoby, które faktycznie wzięłyby w nim udział.
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#13
20-08-2018, 12:40
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Wydaje mi się, że zawsze była grupka osób, która wykazywała duże zainteresowanie eventami. W każdym razie ja jestem bardzo za zrobieniem takiego spóźnionego eventu i na pewno wzięłabym w nim udział :)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#14
20-08-2018, 15:57
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

W grach zwykle brało udział parę osób, ostatnio trochę mniej niż zwykle, a ostatnie półfabuły to jednak stały. Można by zrobić same gry, pogadamy o tym w administracji.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#15
21-08-2018, 09:11
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Dobra, Ua, Twoja propozycja została rozpatrzona pozytywnie. ;P Doszliśmy do wniosku, że event z samymi grami i plebiscytami jest do ogarnięcia. Wstępnie proponuję 31.08-02.09.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości