♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Jak Ci się podoba audycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bardzo mi się podoba
2 50.00%
Podoba mi się
0 0%
Średnio mi się podoba
2 50.00%
Nie podoba mi się
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
21-10-2017, 17:07
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Oto i kolejna audycja, zapraszamy:




Zdaję sobie sprawę z tego, że Wendigo słychać ciszej niż mnie i Natakę. Nic na to nie poradzę, on miał mikrofon na maksa, a my tak, że ledwo nas słyszał. Oboje mamy nowe mikrofony. Mogę jeszcze zwalać winę na program, ale mój laptop średnio toleruje nagrywanie czymkolwiek innym niż TS. :<

Cóż, liczę, że tak czy siak audycja wam się spodoba. ;)


Załączone pliki
.docx   Audycja z Nataką.docx (Rozmiar: 17.61 KB / Pobrań: 2)
Niyami
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:27 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40

#2
21-10-2017, 17:19
Prawa autorskie: ja/tła wzięte z TLK, czyli disney

Wersja yt zablokowana bo prawa autorskie :v
***moj laptop się rozpada, więc nie działa mi przycisk o, a nie zawsze chce mi się wklejać ó, w dłuższych postach pewnie będzie go czasem brakowało

[Obrazek: sygn_t_by_nukotek-dbr3c9h.png]

pełna wersja avka | ref
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
21-10-2017, 17:36
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Zaraz powinno być ok, ale generalnie polecam wersję mp3 na naszej wspaniałej stronce z audycjami. ;p
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#4
21-10-2017, 19:02
Prawa autorskie: Malaika4

Ale mi się zrobiło przykro z powodu Nataki :< Bez niej Ivy w sumie nie ma punktu zaczepienia, właśnie to było super, że miała tę swoją siostrę '^' chlip
Ogólnie, audycji mega przyjemnie się słuchało ^^
Zwłaszcza tego mojego iksde na końcu pozdrowienia, które było niezbędne hjehje
KACE RÓWNIEŻ
<3
Niyami
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:27 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40

#5
21-10-2017, 19:40
Prawa autorskie: ja/tła wzięte z TLK, czyli disney

Wiesz, ja się jednak bardziej trzymam tej playlisty na yt, strona z audycjami też jest fajna ale na yt można przeskoczyć piosenki, w historii Ci zapisuje w ktorym momencie skończyłaś i w ogole. D:
W ogole zaczęłam słuchać audycji w tle przy rysowaniu, bo to całkiem fajny sposob na nadrobienie istotnych rzeczy ktore mnie ominęły. No i właśnie kończę tę najnowszą, zostało mi jej 20 minut i jakkolwiek bym nie miała luk w wiedzy o obecnej fabule forum, bardzo przyjemnie się tego słucha!

Drobna uwaga co do tego yt jeszcze: teraz z kolei nie zgadzają się time stampy w opisie albo Wam się coś walnęło z wklejaniem muzyki, bo klikając "01:09:28 Forum, rysowanie" wylądowałam na piosence i trwała jeszcze jakoś tak do 1:13:08 :v

Edit: jeszcze na samym końcu teraz wylądował dżingiel audycji i trochę jej wstępu, tam gdzie pewnie by wypadała ta piosenka ktora zablokowała cały filmik na yt XD
***moj laptop się rozpada, więc nie działa mi przycisk o, a nie zawsze chce mi się wklejać ó, w dłuższych postach pewnie będzie go czasem brakowało

[Obrazek: sygn_t_by_nukotek-dbr3c9h.png]

pełna wersja avka | ref
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2017, 20:09 przez Niyami.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
21-10-2017, 21:20
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

To się cieszę, że Ci się podobało, Hashi. :3

No i spoko, po to wrzucamy dwie wersje, żeby każdy mógł słuchać, jak mu wygodniej. ;D

Tak, był błąd w audycji, ale już go naprawiłam, teraz teoretycznie powinno się wszystko zgadzać. Podmieniłam audycję na YT i na naszej stronce i przy okazji zmieniłam piosenkę w tej wersji na YT i dograłam zajawkę. Co prawda zajawkę mi ścięło, a piosence ucięło sekundę, ale nie każcie mi tego wrzucać po raz trzeci. D: Mam nowy program i jeszcze nie do końca się z nim polubiłam, Windows Movie Maker mi tak nie robił. ;/
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#7
30-10-2017, 21:51
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

strasznie słabo Wendisia słychać :/
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
30-10-2017, 22:29
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

A czytałaś mojego pierwszego posta? xD"

Uzupełnienie: po nagraniu Wendi znalazł jakiś magiczny kręciołek na mikrofonie, możliwe, że on służy do zgłaśniania. Jeśli tak jest, to Wendi dalej będzie mi asystował w audycjach pod nieobecność Cynki.
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#9
30-10-2017, 22:33
Prawa autorskie: Av: Askari

Ten kręciołek jest od regulacji mikrofonu :v W opcjach systemowych potem znalazłem regulację mikrofonu, i było ustawione na 0 xd
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#10
31-10-2017, 14:13
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

no a nie da się zgłośnić przy montowaniu czy coś? ;P
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#11
31-10-2017, 15:29
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Teoretycznie tak, ale: 1) siedziałabym nad tym do nocy, 2) poszłoby po jakości.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości