♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Hawajska jest zła?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
6 33.33%
nie
9 50.00%
co?
3 16.67%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#16
03-12-2017, 23:50
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

To że Amerykanin nie lubi hamburgerów albo Chińczyk sajgonek jest kwestią oczywistą i nikt z tym nie dyskutuje. To nadal nie zmienia faktu, że hawajska jest częścią kuchni amerykańskiej logicznym jest, że tam zdziwienie jest mniejsze.

To co napisałyście podsumowałam już stwierdzeniem 
Cytat:  Jdyn słuszne odpowiedzi?
A) kwestie kultutowe /uprzedzeń 
B) jak już ktoś spróbował - preferencji

Plox, jestem socjologiem. Wiem jak te rzeczy działają xD

Cytat:To brzmi jak takie "cicho, weź się, uważasz inaczej więc sobie idź", no sorry
 
Nie mam pojęcia jak można było to tak zinterpretować xD sens prawidłowy: 
"Nie to jest ładne co jest ładne ale co się komu podoba" A wciskanie komuś "eee jak możesz to jeść" jest prostym sygnałem do tego, że ktoś kto tak mówi uważa, że wie lepiej xD A dyskusje na takie tematy są zwyczajnie jałowe. Dysjusje powinny mieć sens inaczej jest to zwykła paplanina o pogodzie :v Jak ktoś prowokuje takie "dyskusje" to niech się nie dziwi, że ktoś mu powie by pilnował swojego nosa. Jeśli ktoś używa słów wyraźnie wskazujących na narzucanie zdania to tak, dam mu prztyczka w nos albo go pogonię jak się nie uspokoi i guzik mnie interesują jego pretensje xp. Ja wiem, że ludziom ciężko zrozumieć, że nic im do tego, że jedni lubią hawajską a inni śliwki w czekoladzie :v ale właśnie dlatego nie obchodzi mnie co lubią. Co mnie obchodzi kogoś pretensja o to, że lubię ananasa z szynką xD jak ktoś tego nie rozumie to nie jest mój problem xD

Edit.
Cytat:Właśnie po to ludzie dyskutują! By wszystkimi dostępnymi metodami przekonać drugą stronę do tego by nie dość by się zamknęła to by jeszcze wcześniej przyznała racje! XD

Przykro mi, Kaczka ma rację xD większość ludzi interesuje albo potwierdzenie swojej racji albo jej wymuszenie xD
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#17
03-12-2017, 23:50
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

No ciasto drożdżowe samo w sobie nie jest wybitnie słodkie, więc się z tym nie zgodzę :v do ciasta na pizze daje się tylko tyle cukru, by drożdże wyrosły, więc no nie, ja bym go słodkim nie nazwała
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#18
03-12-2017, 23:58
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

No do końca słodkie nie jest, ba, często ma wyraźny piwny smak od drożdży. Robi się je nieco inaczej jednak niż ciasto drożdżowez kruszonką :v
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Odpowiedz
Niyami
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:27 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40

#19
04-12-2017, 00:09
Prawa autorskie: ja/tła wzięte z TLK, czyli disney

Dla mnie dyskusje tego typu to raczej wymiana poglądow, w przypadku rozmowy o pizzy hawajskiej nie spodziewam się raczej, że jedna ze stron odejdzie na koniec ze słowami "wiesz co, masz rację, od tej pory robię tak jak ty", bo to tak po prostu nie działa. Gdybyśmy rozmawiali o jakiejś niesamowicie poważnej kwestii, to okej, celem powinno być wyedukowanie drugiej osoby jeżeli widzisz, że zna się na temacie mniej niż Ty i jej opinia wynika z błędnych/niedostatecznych informacji, no ale pls, w temacie o pizzy nie ma co sobie nawzajem zamykać ust, bo to jednak trochę co innego XD

A jeśli chodzi o to, że wiele jest tego typu "dziwnych" połączeń, to tak, jest ich od cholery - ludzie ogolnie dość często lubią jakieś konkretne połączenie smakow, często dla innych zwyczajnie dziwne. Ktoś je banany z ketchupem, ktoś inny zagryza czekoladę pomidorem - tak, to przykłady od osob ktore znam. A hawajska po prostu wypada w takim miejscu na skali od "ludzie ogolnie to lubią" do "ludzie ogolnie tego nienawidzą", że w obu obozach ludzi jest dość sporo. 
Zrobił się z tego popularny temat w internecie, i oto jesteśmy. Cała "wojna" o hawajską to głownie takie mniej lub bardziej agresywne wygłaszanie swojej opinii, a nie faktyczna dyskusja. 
Jedni tłumaczą czemu jej nie lubią, inni czemu ją lubią, ale też nie spotkałam się jeszcze z sytuacją w ktorej ktoś jadł kawałek pizzy z ananasem, a ktoś inny wyrwał mu go z ręki, rzucił na ziemię i podeptał, ani żeby ktoś komuś specjalnie położył owoce na pizzy jak ten drugi nie patrzył :v Generalnie tak się kończą dyskusje o jedzeniu - nikt koniec końcow nikomu nie zabronił jeść tego co chce jeść, nikt nikogo nie przekonał, każdy dalej lubi to co lubił, tylko dochodzą do wniosku, że się nie zgadzają, mowią sobie nawzajem "nie znasz się, ja tam lubię/nie lubię" i się rozchodzą.
***moj laptop się rozpada, więc nie działa mi przycisk o, a nie zawsze chce mi się wklejać ó, w dłuższych postach pewnie będzie go czasem brakowało

[Obrazek: sygn_t_by_nukotek-dbr3c9h.png]

pełna wersja avka | ref
Odpowiedz
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#20
04-12-2017, 00:19
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Jestem kompletnym antyfanem i hejterem takich paplanin :v mimo iż je rozumiem bo muszę to jednak nie widzę ich sensu. Jak dla kogoś temat tego, że ktoś lubi coś co nikomu nie szkodzi to ciekawy temat to współczuję :c 

A mozecie mi wierzyć, osobiście spotkałam ludzi, którzy chcą mówić ludziom nawet to co mają jeść a czego nie i kompletnie nie przyjmują do wiadomości, że masz własne preferencje nie podlegające dyskusji. Jak takich nie spotkaliście to albo o tym nie wiecie albo macie wyjątkowe szczęście  XD
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Odpowiedz
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#21
22-12-2017, 23:48
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Ludzie, czego wy chcecie od hawajskiej?! Jest najlepsza na świecie <3

Takie moje skromnie zdanie

/koniec offa/
Odpowiedz
Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

#22
23-12-2017, 10:57
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

Ghal twój ostatni post skojarzył mi sie mocno z naziweganami, którzy chcą usilnie nawracać na weganizm.
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości