♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
05-01-2018, 20:47
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Uwaga, uwaga, oto pierwszy konkurs w tym sezonie! :D Waszym zadaniem jest odgadnięcie tytułów animacji, z których pochodzą zapodane przeze mnie piosenki (tytułów nie musicie) oraz języków, w jakich są one śpiewane. 
Nie zrażajcie się, jeśli nie udaje wam się rozpoznawać języków! Jest punkt za język i punkt za tytuł animacji, a każdy punkt to opal dla was, więc nawet jeśli mielibyście nadesłać rozwiązanie tylko z paroma tytułami, to i tak warto. :)

Wszystkie piosenki pochodzą z pełnometrażowych animacji głównego studia Disneya. Nie ma sequeli, Pixara, Kubusiów Puchatków, Kaczora Donalda z ekipą, nie ma filmów półaktorskich typu Mary Poppins. Są stare, są nowe, 2D i 3D, te znane i mniej znane.
Wszystkie fragmenty są wycinane z youtube'a, wszystko da się znaleźć, nie mam żadnych tajnych źródeł. ;)
Animacje ani języki się nie powtarzają.

Można nadsyłać rozwiązania do końca eventu, tj. do niedzieli 07.01, do godziny 21:00. Wysyłacie mi je na pw!

Nagroda główna w postaci headshota będzie losowana wśród osób, które zdobędą największą ilość punktów (o ile, oczywiście, te osoby będą miały tyle samo punktów, najlepiej 20!).
Ponadto, osoba, która pierwsza nadeśle poprawne odpowiedzi, dostanie wybranego zwierzęcego towarzysza!
Pozostali dostaną opale w ilości zależnej od liczby odgadniętych piosenek i języków.

Powodzenia! :D

1

2


3


4


5


6


7


8


9


10
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#2
08-01-2018, 02:58
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

CZAS NA WYNIKI!

To było tak:
1. Moana - How far I'll go(japoński)
2. Aryskotraci - Everybody wants to be a cat(węgierski)
3. Mała Syrenka - Part of your world
(hiszpański latynoamerykański)
- uznawałam też odpowiedź "hiszpański"
4. Rogate Ranczo - Will the Sun Ever Shine Again? (chorwacki)
5. Alicja w Krainie Czarów - Painting the roses red (norweski)
6. Zaplątani - I see the light (francuski)
7. Kopciuszek - A dream is a wish your heart makes (kantoński [chiński])
8. Piękna i Bestia - Something there (grecki)
9. Lis i pies - Best of friends (niderlandzki [holenderski])
10. Lilo i Stitch - Aloha 'Oe(arabski) [choć ja w zasadzie brałam z tego linka xd]


Wyniki:
Lotos - 3
Askari - 11
Ava - 20
Ua - 12
Sirisa - 12
Pestka - 20
Samiya - 15

Ava wygrywa headshota z losowania i zwierzaka za nadesłanie poprawnych odpowiedzi jako pierwsza. Reszta dostaje opale w ilości równej liczbie zdobytych punktów (Ava oczywiście też), a dla Avy i Pestki dodatkowe 5 opali za odgadnięcie wszystkiego.

Bardzo ładnie sobie poradziliście z holenderskim Lisem i Psem, jestem z was dumna! Za to o ile rozumiem mylenie Śpiącej Królewny z Kopciuszkiem, to już pomieszanie Pocahontas i Małej Syrenki jest dość zabawne dla mnie. xd
Przy Lilo i Stitch dostałam też odpowiedź "hawajski"; nie wiem, skąd to wzięłyście, ale możecie podesłać linka. Jeśli ta wersja piosenki rzeczywiście widnieje na YT z takim podpisem, to mogę wam jeszcze rozdać po tym opalu.
Sami, przy Małej Syrence napisałaś hiszpański-włoski i nie wiem, co to miało oznaczać, ale dałam punkt na zachętę, bo hiszpański był tam jednak wymieniony jako pierwszy, więc jego wzięłam pod uwagę.

Dziękuję wszystkim za udział! <3


Ava, wybierz sobie co tam chcesz.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#3
08-01-2018, 09:13
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

A to przypadek, po pierwszym przesłuchaniu pisałam sobie języki, które mi się wydawały, zapomniałam później ten włoski usunąć, lol xD Może kwestia tego, że co chwila straciłam tamto PW :V

Ja Ci podeślę ten hawajski, bo brzmiał podobnie ;v w ogóle polecam tę grę, za każdym razem dostaję od niej nerwicy, ta Alicja z Krainy Czarów to mnie zabiła, Lis i Pies, wtf
Jestes sadystką ;_;
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#4
08-01-2018, 11:51
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Dla Ciebie zawsze! <3
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#5
08-01-2018, 17:38
Prawa autorskie: Ghalib

No gra jak co roku świetna. Przygotowanie do konkursu na konwencie pełną parą xD
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
08-01-2018, 18:00
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tak, następny już musimy wygrać. xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości