♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#16
11-03-2018, 13:29
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Windu wysłuchał lwicy, wzial oddech.
- Wydaje mi się,ze  za mało chcesz mi dać... Możesz wiele dostać i wiele wymagać. Ja chcę wymagać od ciebie... Wiernosc i oddanie. Gdy powiem "zabij" to ty masz zabić... WspolWspół pozwoli nam być zagrożeniem dla każdego. A my nie musimy się bać. Tylko wtedy będę cię uczył.- odparł uśmiechając się. Miał swoje wymagania, i chciał stworzyć więź a nie zwykłą relację typu mistrz-uczeń.
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#17
12-03-2018, 22:27
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Nie musimy się bać... Wspólnie będziemy groźni... Sirisa uśmiechnęła się pod nosem. W końcu każdy wielki wojownik musiał się poświęcić, by dotrzeć do celu nie?
- Wchodzę w to- powiedziała lekko drżącym z emocji głosem. Przed białą całkiem inne życie.
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#18
14-03-2018, 07:15
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Skinął łbem, wiedzial że teraz znacznie sie praca, że lwica jeszcze nie raz zwątpi.
- a więc, od dziś jestem twoim nauczycielem... Musisz zapomnieć o przeszłości, o tym kim byłaś, na rzecz tego kim się staniesz. - Windu już dawno nie uczył, musiał przez to wszystko przejść od nowa.
- powiedz mi co najbardziej kochasz, a czego najbardziej się boisz...
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#19
21-03-2018, 13:39
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Sirisa odetchnęła po czym zastanowiła się nad słowami szarego.
- Kocham wędrować, być sama i sama odkrywać coraz to nowsze tereny. Uwielbiam polować. Jeść ofiarę kiedy jej ciało nie zdąży jeszcze wystygnąć. Być wolna. Jednak jeśli jestem w towarzystwie uwielbiam zawstydzać, straszyć, wygrywać wdawać się w utarczki slowne.Bawi mnie to.- oczy młodej pojaśniły gdy opowiadała o tych rzeczach a na jej pysku wykwitł uśmiech. O tak to było to serce białej lubiło. Prychnęła cicho po czym nie myśląc za dużo, popatrzyła na szarego w dumnej pozycji i odparła:
- Ja się nie boje
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#20
22-03-2018, 00:33
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Windu calkiec spokojnie przygladal się lwicy, byla ciekawym uczniem...
- Sa to dobre cechy... Możesz je wykorzystać, tego właśnie będziemy sie uczyć. Jednak każdy się czegoś boi... Strach to nie wstyd. - usmuśmiech się szeroko i dodal.
- jeśli bedziesz się bać porazki to dołożysz starań by wygrać... Strach może być pomocny, trzeba jedynie wiedzieć jak go wykorzystać...
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#21
26-03-2018, 23:00
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Młoda spuściła lekko głowę.
Nigdy tak na to nie patrzyłam. Strach byl skaboscią. To coś co inni uwielbiają wykorzystywać przeciwko tobie.- lwiczkę zamyśliła się. Każdy strachowi stawiała czola a gdy nie umiała po prostu odsuwała go od siebie. Dotąd działało.
- Sama nie wiem. Ja chyba... - miała powiedzieć że nie ma steavhu kiedy cos zakuło ją boleśnie w piersi. Matka, ktora ją porzuciła i wróciła z nowym partnerem, rodzeństwo które odeszło...
-Boje się zdrady. Że komuś zaufam a on mnie zdradzi. Dlatego nikomu nie ufam do końca.- może nie miało to sensu zważywszy, że właśnie zostawiła wszystko i rozmawiala z  obcym. Jednak nie udała mu. Jeszcze nie.
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#22
28-03-2018, 22:44
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Skinął łbem na znak zrozumiał.
- Jeśli będziesz ze mną współpracować będziesz mieć moją uwage,moja  pomoc i calego mnie... Ja chcę tego od ciebie. - westchnął ciężko i z pełną powagą dodał.
- Relacja miedzm nami może byc dziwna... Jednak jesli ufamy sobie, nic nas nie zniszczy... Nie ważne czy jesteś ze mną w stadzie czy nie... WaznezeW zrobimy dla siebie wszystko... Zanim jednak mi zaufasz wiele niezgody się pojawi... To nic dziwnego. Bo chyba nie jestes w stanie mi bezgranicznie zaufać teraz co?
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#23
31-03-2018, 19:17
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Sirisa patrzyła na Beliala. Dziwna relacja? Całego mnie? Chce tego od ciebie? Dobra too jest dziwne. Może nie zwrócił uwagę na to co mówi. Ha błąd.
- Całego?- powiedziała zmieniając głos na uwodzicielski i przysuwając się. Była ciekawa jego reakcji. Uwielbiała zmieszanie osób z którymi rozmawiała. Większość osób gdy pociągnęła się ich za słówka w takiej tematyce wycofywało się jąkało i próbowało odkręcać.Ciekawe z jakiej gliny jest ulepiony szary.
- Bo ja wiem jeśli okażesz się dobry...- odpowiedziała na pytanie mrucząc i smyrgnęła go po pysku pędzelkiem ogona. Wzrok lwicy na ułamek sekundy powędrował do innego miejsca niż oczy samca, ale po chwili patrzyła na niego sprawdzając jaką wywołała reakcje.
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#24
01-04-2018, 01:12
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary nie był już młokosem... Nie miał powodu się wwtydzic... Iskra w oku i cwwny usmieuś mówiły same siebie.
- Igrasz z ogniem... Jedynym istniejącym dzieckiem Płonacej Ziemi... uważaj bo się poparzysz... - odparł niskim tonem. Wodził za nią wzrokiem oblizujao się. Nie krył swoich samczych instynktów. Niech młoda wie ze nie trafiła na frajera.
- To tylko blef... Czy gra? Bo chetchę zagram... - dodał ciszej. Wstał na wszystkie łapy by lwica wiedzialq ze szary bin żartuje.
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

#25
01-04-2018, 17:10
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Tej reakcji lwica się nie spodziewała. Podobało się jej to. Była młoda i jej instynkt był jak pożar w lesie. Gwałtowny. A spojrzenie i uśmiech samca podniecał ją jeszcze bardziej.
- Ogień nie niszczy smoka- szepnęła mu do ucha, ocierając się o niego, a ogonem lekko smyrając szary grzbiet. Patrząc na wstającego samca, na jego reakcje, sama nie ukrywała podniecenia. Cofnęła się trochę jakby dając samcowi miejsce, żeby rozwinął skrzydła.
- To choć i graj, jeśli masz odwagę- mruknęła patrząc w oczy szarego. W oczy dwukolorowe, tak różne, jak jej własne. Ona również miała ochotę grać.
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości