♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#31
05-05-2018, 15:41
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Przysiadł znów, by wysłuchać lwicy. Był w stanie zrozumieć jej obawy, wszak bycie mentorem to naprawdę wielka odpowiedzialność i praca. Podwinął ogon dookoła swoich łap. Zamruczał cicho w zamyśleniu.
- Chcesz zostać silną wojowniczką, więc szukasz mistrza, który wskaże Ci drogę. To chwalebne. Spróbuję Ci pomóc, w końcu mam u was także dług wdzięczności za pozwolenia na przebywanie tu. A co do waszych treningów to nie ma takich, które byłyby kompletnie bezużyteczne, trzeba by się bardzo na to postarać. Nawet głupie bieganie dookoła zwiększa kondycję. Natomiast prawdziwym problemem może faktycznie być ich brak doświadczenia w prawdziwym boju. Tam teoria często nijak się ma do tego czego się uczyło. Poza tym każdemu przewraca się w żołądku po zabiciu swojego pierwszego przeciwnika, wiem to po sobie... ale to mija z czasem. Niemniej ta część może być dość krwawa, bo owijanie w bawełnę akurat w tej sprawie może wywołać gorszy skutek niż wyłożenie wszystkiego przed łapy. - mina mu spoważniała, nie było widać na niej śladu radości czy zabawy teraz. Niejako też starał się upewnić, że Vari przystanie na taki rodzaj nauki jej podopiecznych.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Vari
Cesarzowa
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:458 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 16

#32
05-05-2018, 20:45
Prawa autorskie: owlyblue / Malaika + KamiLionheart
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Cóż to co mówił było takie mądre i płynęła z tego taka prawdziwa rzeczywistość, że prawdziwszej już się nie znajdzie. Ona znająca realia walki, bitw głównie z opowieści była tym co usłyszała nieco zniesmaczona aczkolwiek po tym jak widziała na własne oczy śmierć hybrydy nie wiele mogło na nią źle wpłynąć. Może nie było to dla niej najłatwiejszym tematem, ale nie bała się go tak mocno jak jeszcze kilka lat temu, gdy na sam widok krwi robiło jej się słabo. Przez te niecałe kilka ostatnich miesięcy jej charakter zmieniał się pod wpływem różnorakich przeżyć, doświadczeń i postaci jakie się w jej życiu pojawiły. Z miękkiej, stanowczej kluchy zrobiła się bardziej twardą i kilka razy bardziej stanowczą.
- Wstępnie chciałabym aby trening przeszła trójka lwów, na resztę nie będę nadużywała twojej uprzejmości, a i cesarscy mają swoje obowiązki i zadania. Nie chciałabym aby je zaniedbywali. Przyślę tobie Athastana, Moyo i Vincenta, przy tym ostatnim nie jestem jednak pewna, bo zbyt rzadko go widuję. 
[Obrazek: Dulw2MX.png]
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#33
06-05-2018, 10:23
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Siedział w bezruchu wysłuchując co ma nastąpić. Na koniec skinął głową i powstał na cztery łapy.
- Niech i tak będzie. Wrócę w okolicę Lwiej Skały i niech tam przyjdą. Raczej nie planuję teraz żadnych wycieczek gdzieś daleko, więc nie powinni mieć wiele problemów ze znalezieniem mnie. W sumie to będzie i lekcja dla mnie, bo wcześniej nie miałem zbyt wielu okazji do trenowania kogokolwiek. Mogę jednak Cię zapewnić, że dołożę od siebie wszelkich starań, by ich wyszkolić na pierwszorzędnych wojowników. I dziękuję za zaufanie, to też wiele dla mnie znaczy. - ukłonił się delikatnie, nie chciał znów rozzłościć cesarzowej, która to chyba nie lubiła być przesadnie wywyższana.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Vari
Cesarzowa
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:458 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 16

#34
06-05-2018, 10:37
Prawa autorskie: owlyblue / Malaika + KamiLionheart
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Vari była bardzo zadowolona z postawy jaką przyjął Maru, jak na lwa spoza stada zdecydował się bardzo mocno pomóc nie tylko samej cesarzowej, ale też reszcie jej wielkiej rodzinki. Zapewniła im trening u doświadczonego wojownika z czego nie ukrywa, że jest dumna.
- Również bardzo dziękuję. - odwzajemniła delikatnym skinieniem głowy i nieśmiały uśmieszkiem po czym wyminęła go o kilka kroków i odwróciła łeb w stronę samca.
- Ja będę już musiała lecieć, obiad sam się nie upoluje. - rzuciła radośnie na odchodne - Salut!
Zaraz potem pełnym gracji i dostojności ruchem znikła w złotej trawie udając się w kierunku wodopoju gdzie miała zamiar zaczaić się na zwierzynę. Dzień bardzo jej się przez to spotkanie poprawił i pozytywnie wpłynął na psychikę brązowej.


z/t
[Obrazek: Dulw2MX.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości