♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shani
Młode
*

Gatunek:Leo Panthera Płeć:Samica Wiek:podrostek (10 miesięcy) Liczba postów:65 Dołączył:Lip 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 10

#1
24-07-2018, 19:03
Prawa autorskie: Lineart Disney, Kolory: Ja, tło Disney

Grota znajduje się lwiej skale, a wchodząc do środka można zauważyć duże legowisko które było najwyrazniej opuszczone przez inne lwy. Podłoże było czyste bez żadnego błota czy rozrzuconych kamieni. 
Młoda/Dorosła Shani  (Lineart: Malaika4, kolory: Ja, Tło: Disney)
Shani
Młode
*

Gatunek:Leo Panthera Płeć:Samica Wiek:podrostek (10 miesięcy) Liczba postów:65 Dołączył:Lip 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 10

#2
24-07-2018, 19:31
Prawa autorskie: Lineart Disney, Kolory: Ja, tło Disney

Shani po dojściu do stada była w końcu zadowolona, że może zamieszkać ponownie w tym stadzie. Nie chciałaby zostać odtrącona tym bardziej być samotnikiem bo jej nie pasowało to. W dodatku jeszcze Klan Ognia pewnie by ją porwał, bo może być pomylona z łososiową lwicą. A nią była jej mama o imieniu Akshaya. Była bardzo zmęczona dlatego weszła do tej groty chcąc ją zaadoptować jako własny dom. Gdy pościeliła sobie trawą ziemię wtedy położyła się i zaczynała leżeć myśląc sobie nad niektórymi sprawami związane z rodziną.
Młoda/Dorosła Shani  (Lineart: Malaika4, kolory: Ja, Tło: Disney)
Shani
Młode
*

Gatunek:Leo Panthera Płeć:Samica Wiek:podrostek (10 miesięcy) Liczba postów:65 Dołączył:Lip 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 10

#3
26-07-2018, 19:54
Prawa autorskie: Lineart Disney, Kolory: Ja, tło Disney

Młoda lwiczka w końcu obudziła się mając nadzieję że ten dzień będzie lepszy niż wczoraj gdy przyjęli ją do cesarstwa doliny. Odetchnęła z ulgą że dostała drugą szansę od Vari dlatego miała szczęsliwy wyraz pyszczka. Nie chciała mieć żalu do matki że nie pozwoliła jej tu zostać, ale Shani zaczyna wkraczać małymi kroczkami w dorosłość dlatego w końcu musi poczuć samodzielność. Początku zawsze będą trudne według tego ale cóż każdy musi sobie radzić żeby przeżyć dlatego tak młoda lwiczka ziewnęła myjąc się i ruszyła przed siebie z jaskinii spoglądając na horyzont. Była głodna dlatego miała zamiar coś upolować, chociaż małego żeby móc najeść do syta. Gdy ruszyła przed siebie skierowała swoje łapy w kierunku sawanny.

z.t
Młoda/Dorosła Shani  (Lineart: Malaika4, kolory: Ja, Tło: Disney)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości