♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Nissa!
  • W temacie Czas i miejsce akcji został dodany nowy podpunkt - Wiedza postaci. Zachęcamy do zapoznania się z nim!
    Pomysłodawcą nowej zasady jest Kykczor, któremu serdecznie dziękujemy.
  • Do grona administacji dołączyła Askari! Życzymy jej powodzenia i owocnej pracy. :D
  • W systemie walk zapis kolejki został poprawiony i pojawił się nowy punkt dotyczący terminów odpisów oraz konsekwencji z nieprzestrzegania ich.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Pogoda
1-15 sierpnia
23 °C
18 °C
16-31 sierpnia
21 °C
16 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat sierpnia
Nadesłany przez Zephyra

Zmiana, nie rodzicie się.
Znajdziecie nas na:
Bartolini
Iskra
*

Gatunek:Lew afrykanski Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę. Liczba postów:34 Dołączył:Lis 2017

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 58
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 15

#16
10-08-2018, 22:55
Prawa autorskie: Av od Baltazara

W końcu szczyt, teraz trzeba było się popisać barwną gamą ryku. Bartolini podszedł do Kamuiego. Najpierw parę razy odkaszlnął, dumnie się wyprostował po czym próbował ryknąć. Początek był niezły, ale skończyło się serią kaszlnięć.
- Ch-chyba mi mucha *KASZL* wpadła do gardła *KASZL*. -Brawo Bartolini, nie potrafi nawet porządnie ryknąć.
Ogarnął oddech by po chwili wykonać druga próbę, która wyszła mu o wiele lepiej.
Odpowiedz
Mjoll
Iskra
*

Gatunek:Lew jaskiniowy Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:34 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#17
12-08-2018, 14:55
Prawa autorskie: deadfisheye-0

Wolała, żeby Kamui śpiewał, więc dalej licząc że jednak będzie kontynuował, resztę drogi przeszła tanecznym krokiem. Nie zraziło jej to, że jednak nie ma na co liczyć, bo zaraz pojawiło coś o wiele bardziej..interesującego. Postawiła uszy pionowo słysząc jak to lew ryknął i myślała w pierwszej chwili, że to jedyne na co go stać. Zatrzymała się nieco z tyłu, pochylając łeb i zaczęła się cichutko rozgrzewać. Na początku jedyne co z niej wyszło to pomruk, najpierw krótki, a potem dłuższy. Następnie spróbowała ryknąć, co poskutkowało tylko śmiesznymi odgłosami w stylu "iik iiik" ale w końcu niespodziewanie głośno wycharczała z siebie..kulkę futra. Przez nie odzywanie się, trudno było jej panować nad głośnością, więc lwy zostały uroczone naprawdę interesującym koncertem, zanim mała w końcu wyprostowała się, gotowa do swojego zadania, odchrząkując jeszcze krótko ale całkiem wyraźnie.
Odpowiedz
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Tytuł fabularny:Zastępca Liczba postów:453 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 5

#18
12-08-2018, 20:36
Prawa autorskie: KitRae/kosekiasai
Tytuł pozafabularny: Moderator KO / Artysta Roku

Zabrał się za drugi ryk zaraz, gdy postanowili do niego dołączyć, ale tym razem przerwał znacznie szybciej słysząc jak Bartolini krztusi się muchą, a Mjoll zatkała się własną sierścią. Na szczęście samiec poradził sobie z drugim podejściem, więc Kamui podszedł do Mjoll i poklepał ją po plecach.
- Nawet nie było tak źle. Myślę że okoliczne zwierzęta wiedzą już o tym że teraz to nasz teren. Razem z wszystkim co na nim mieszka. - Usiadł sobie żeby odsapnąć i umyć rany pokryte już ładnym strupami, nawet sierść odrosła mu tam gdzie brudne łapy Cesarskich ją wyszarpały z skóry Tsavo. Gdy skończył legł i poklepał skałe koło siebie. Czas na odpoczynek dzielni wojownicy.
- A Panna będzie musiała częściej jadąć trawę, bo jeszcze zapcha sobie brzuszek tą gestą sierścią.
Odpowiedz
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,674 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#19
17-08-2018, 17:14

Kotowate zapewne nie zdawały sobie sprawy z tego, że nie tylko one upodobały sobie nowo powstałe jeziorko. Wszakże tam, gdzie woda, tam też wodne stworzenia i bynajmniej nie chodzi tylko o ryby.
Niezbyt dorodny krokodyl, prawdopodobnie młodzik (ale nie dziecko), rozkoszował się swoim, jak mniemał, nowym terytorium. Początkowo tylko oczy wystawały mu znad tafli, ale później na moment wynurzył cały łeb, chcąc się przekonać, jak ciepło jest na powietrzu i kto jeszcze zawitał w tej okolicy. Po dokonaniu tej analizy, postanowił powrócić do wody... Ale trudno orzec, na jak długo.
Odpowiedz
Mjoll
Iskra
*

Gatunek:Lew jaskiniowy Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:34 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#20
19-08-2018, 23:24
Prawa autorskie: deadfisheye-0

Co? To już? Oj nie ona, ona też potrafi ryczeć, naprawdę! Nawet jeśli wszyscy myślą, że jest niemową, a ona absolutnie nikogo nie wyprowadza z błędu, hmm... Zamlaskała głośno na Kamuiego, cokolwiek to miało znaczyć i podeszła pewna siebie do skraju skały. Wypięła pierś, uniosła głowę wysoko i ZARYCZAŁA. Jak zaryczała? To chyba jasne, że niezbyt imponująco, w końcu jest kurduplem i to z nie rozpracowaną krtanią ale wystarczająco, żeby jako tako było ją słychać dalej niż w obrębie parunastu metrów no i wytrwane ucho zauważy też, że kiedyś może będzie jeszcze pięknie ryczała. Kiedyś tam. Zdawała sobie sprawę, że mogło być lepiej, w końcu porównywała się do rosłych lwów ale wątpliwości przestały mieć znaczenie, kiedy w tej wysokości zobaczyła poruszanie na wodze. A może wcale nie, może to słońce się odbiło, może to rybki? Wiele nie miała z takimi miejscami do czynienia, więc tak czy siak stała nieruchomo patrząc się na rzekę. Nawet jeśli nic niebezpiecznego tam nie było, to, cholera, ładne miejsce i to z tej perspektywy.....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości