♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Haki
Cesarz
*

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:485 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 9

#1
09-09-2018, 20:39
Prawa autorskie: Askari

Ponieważ administracja ostatnio poinformowała mnie (i niewielką grupę osób), że forum ma być wkrótce zamknięte, postanowiłem działać. Podobnie jak wielu graczy  zainwestowałem w tę grę sporo czasu i nie chciałbym tak po prostu jej porzucać. Rozumiem, że członkowie administracji mogą nie mieć już czasu ani chęci by dalej się w to bawić, jednak nie powinni  odbierać możliwości gry innym osobom tylko dlatego, że boją się zmian na forum. Mamy przynajmniej 15 w miarę  aktywnych osób z czego 6 zadeklarowało mi, że jest gotowe pomóc mi w moim małym przedsięwzięciu. Mamy wspaniałych, aktywnych userów i wystarczy tylko dać im narzędzia, żeby mogli coś zrobić. W końcu jeżeli forum i tak ma być zamknięte, to co możecie stracić? W żadnym wypadku nie uważam, że obecni właściciele forum powinni oddać je komuś innemu. Forum należny do nich i żadne większe zmiany nie powinny być wprowadzane bez ich wiedzy. Niemniej nie odbierajcie nam możliwości dalszej zabawy, jeżeli rzeczywiście macie na uwadze dobro graczy a nie tylko własne ambicje to dajcie nam chociaż szansę na postawienie forum na nogi. Podczas mojej przygody z forum udało mi się poznać wielu wspaniałych ludzi, dajcie im szansę, żeby pokazali na co ich stać :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2018, 20:43 przez Haki.)
Horus
Płomień
*

Gatunek:Orłosęp Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:79 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#2
09-09-2018, 20:44
Prawa autorskie: DetectiveScheper

Popieram Hakiego w 100%
Uważam, że forum ze względu na graczy powinno być wciąż aktywne. Wielu ludziom to forum sprawia frajdę i założę się, że byliby bardzo rozczarowani, gdyby forum zostało nagle zamknięte tylko ze względu na adminów, którzy nie chcą przyjąć pomocy właśnie od tych graczy, którym na tym forum zależy.
Hier kommt die Sonne.

[Obrazek: yyyy_by_tokka_a-dbuctzm.jpg]

Nissa
Samotnik
*

Gatunek:czarna pantera (lampart) Płeć:Samiec Wiek:szkrab Liczba postów:12 Dołączył:Lip 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#3
09-09-2018, 20:49
Prawa autorskie: Ja

Chociaż często pojawiam się i znikam to to forum naprawdę sprawia mi frajdę. Poświęciłam na to dużo czasu tak jak każdy z nas i szkoda by było to puścić w niepamięć. Zgadzam się z Hakim w  100%. Proszę administrację o to byśmy mogli kontynuować pisanie tutaj. Rozumiem wasz brak czasu czy po prostu niechęć do dalszego prowadzenia forum. W takim razie dopuście nowych ludzi do kierowania. Chociaż oczywiście wy i tak będziecie zawsze głównymi adminami.
Gunter
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:208 Dołączył:Lut 2018

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 76
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 30

#4
09-09-2018, 20:56
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Geniusz

Zgadam się całkowicie. Jest na forum sporo graczy, którzy wciąż mają nowe pomysły na rozwój postaci i fabuły, więc nie powinno odbierać się im takiej możliwości. Stworzenie nowego forum nie wchodzi tu w grę, ponieważ wiązałoby się z utratą całej historii. Sama jestem graczem o niewielkim stażu (7 miesięcy to niewiele w porównaniu z osobami, które spędziły tutaj kawałek życia), ale zdążyłam przywiązać się zarówno do postaci, jak i tworzących je ludzi. Nikt tutaj nie zamierza przejmować władzy ani samego forum, ale chcielibyśmy tylko, żeby administracja, która najwyraźniej nie ma czasu ani chęci do lewkowania, pozwoliła graczom na dalsze pisanie. Dopóki są osoby chętne do dalszej gry, nie powinno zamykać się forum o tak długiej tradycji z powodu nieufności do graczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2018, 20:57 przez Gunter.)
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#5
09-09-2018, 21:08
Prawa autorskie: Malaika4

Rozumiem, że po tylu latach można mieć już dość adminowania na lewkowym forum, ale nie wyobrażam sobie, żeby z tego powodu od razu je zamykać - choćby ze względu na resztę. Tych, którzy spędzają tu miło czas, poświęcili go wiele na rozwój swojej postaci i chcieliby dalej nią grać. Tak jak wspomniał Haki, jeśli obecni admini nie chcieliby oddawać nikomu ich stanowiska, jest to zrozumiałe, jednak czy z tego powodu trzeba od razu odbierać innym dostęp do tego miejsca? Sama wiążę z klem wiele miłych wspomnień i przykro gdybym miała stracić wszystko, co tutaj po sobie pozostawiłam ;v;
Vitini
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:10 miesiecy (Młodzik) Liczba postów:86 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 55
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 15

#6
09-09-2018, 23:19
Prawa autorskie: Disney/własne

[Obrazek: 21gimd.jpg]
[Obrazek: lef.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#7
09-09-2018, 23:39
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Jak masz tyle tych osób, to w sumie albo zrób ich listę, albo niech się tu zgłoszą. I nie jest to złośliwy przytyk, tylko jak ja odchodziłam, to aktywne osoby mogłam policzyć na palcach dwóch rąk, a w międzyczasie się jeszcze parę pozawieszało :v
ale jak ta Twoja ekipa to gracze słynni z tego, że więcej ich na forum nie ma niż są, pomimo ich zapewnień, to trochę prychnę
nasiedziałam się tu jednak tyćkę i jakoś zwyczaje takich userów się nigdy nie zmieniały


I z całym szacunkiem, kochani, ale coś tu nie gra. Albo "nie chcecie zmieniać władzy, niech zostanie taka jaka jest, i cała adminstracja w komplecie" albo "wprowadzacie własne pomysły, niech wam je tylko ktoś klepnie" xD Przecież właśnie to klepanie pomysłów to jest robota administracji, na którą najwyraźniej nie mają czasu ani energii. Dział Propozycji tu stoi odkąd pamiętam, można tam pisać w każdej chwili, a admini to tylko klepią, jeżeli się nadaje - a jak nie nadaje, to oni muszą to wygładzić, i tu jest pies pogrzebany :V


Czaję, czemu Was boli zamknięcie forum, kiedy Wy się jeszcze dalej bawicie, ale jak się nie ma już czasu, by się tym zajmować jak należy, to bolesne byłoby to pozostawienie do zgnicia :v Dobrze jest wiedzieć, kiedy czas na odejście z resztką klasy.

INB4 "Sami Ty jesteś szara nie możesz mieć zdania" - legitny argument, ale to że nie gram nie znaczy, że mam na forum totalnie wywalone, interesuje mnie co się z nim dzieje xD Zapraszam do ignorowania mnie jak kogoś to mierzi, banem już nie postraszę
Vitini
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:10 miesiecy (Młodzik) Liczba postów:86 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 55
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 15

#8
09-09-2018, 23:50
Prawa autorskie: Disney/własne

Kiedy ta cała przemowa Hakiego to stek grających na uczuciach sentymentalnych bzdur, mami was i ciemnoty jakieś wciska, boście naiwni :v 
Z punktu technicznego, niczego nie tracicie. Oce zostają, spisane historie też. Zmieni wam sie domena, którą sami sobie wybierzecie, baaa grafiki kolory regulaminy i cała zawartość będzie wasza! Tylko wasza! 
Chcecie mi powiedzieć że wolicie być nadzorowani przez adminów którzy nawet nie chcą prowadzić tego forum? 
Wgle wat? 
Postawienie forum w tydzień to serio bułka z masłem, a jak jest was 6 ogarnietych lefkow to już w ogóle xd wiem z własnego doświadczenia że w tym terminie da się to zrobić nawet w 2 osoby.
Tracicie czas na spam zamiast spożytkować energię w jakiś sensowny sposób. 

Więc, nonsens to najlepszy kreatywny komentarz na to co tu zawarliscie powyżej. 
A jak nie chcesz sarkastycznych komentarzy, to nie wybiegaj ze swoimi uprawnieniami przed linię. Mam wciąż aktywną postać i takie same prawa jak ty.

Edit: Sam ty szary serwalu :v wypad z forum iks de.
[Obrazek: lef.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2018, 23:52 przez Vitini.)
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#9
09-09-2018, 23:57
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Zgadzam się z przedmówcami. Tym bardziej, że faktycznie wątki są wciąż pisane, dzieją się różne wątki, pojawiają się nowi gracze i postacie, no i przede wszystkim sa ludzie, któży maja jakieś pomysły 'co dalej'.
Rozumiałbym zamknięcie, lub archiwizację całego forum, gdyby faktycznie nastąpił całkowity zanik aktywności, ale tak przecież nie jest. Wiem, że jesteśmy tu przyzwyczajeni do dużego ruchu i dużej liczby graczy, a aktualnie jest tego trochę mniej, ale znam PBF'y, na których jest 4-5 stałych graczy i mimo to działają, a nas jest przecież więcej.
Poza tym, też już trochę czasu tu siedzę, i choć dwa lata to przy stażu niektórych to nadal mało, to jednak z mojego punktu widzenia jest to całkiem sporo czasu, który, nadmienić wypadałoby, spędziłem nader przyjemnie. I naprawdę nie chcę, żeby teraz to się skończyło.
Tym bardziej, że patrząc wstecz, to forum ma za sobą długa tradycję, jako jeden z większych i najstarszych, o ile nie najstarszy Polski PBF i uważam, że jest to tradycja, którą warto kontynuować.

Natomiast jeśli nasza administracja faktycznie nie ma już czasu i chęci, to nijak nie można mieć do nich o to pretensji. Zamiast tego należy im podziękować za poświęcony nam czas i może faktycznie przenieść forum po raz kolejny, szczególnie jeśli możemy przekopiować całą zwartość? Taka akcja, tylko że bez zmiany administracji, miała już przecież czas jakiś czas temu, więc może pora to powtórzyć?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2018, 00:35 przez Athastan.)
Maer’vu
Iskra
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:43 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 15

#10
09-09-2018, 23:59
Prawa autorskie: xkelbix, disney, ja

Choć ostatnio nie napisałam ani jednego posta żadną z moich postaci, zgadzam się w stu procentach z Hakim. Forum nie może zostać tak po prostu zamknięte. Istnieje już tak długo, stało się nieodłączną częścią mojego życia (i bez wątpienia życia wielu innych graczy), że po prostu NIE MOŻE zniknąć.
Vitini
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:10 miesiecy (Młodzik) Liczba postów:86 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 55
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 15

#11
10-09-2018, 00:11
Prawa autorskie: Disney/własne

https://youtu.be/SnkZGN_xIVs
[Obrazek: lef.png]
Tib
Samotnik
*

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:387 Dołączył:Sie 2016

STATYSTYKI Życie: 73
Siła: 91
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 14

#12
10-09-2018, 00:14
Prawa autorskie: tigon
Tytuł pozafabularny: Świrus

Z tych co byli dzisiaj na discordzie:
Askari, Tamu, Maru, Ua, Gunter, Nataka, Moyo, Baqiea, Taka,
No i jeszcze grupa, która z różnych przyczyn nie mogła się pojawić na discordzie, ale zadeklarowała nam pełne wsparcie:
Vari, Athastan, Shani.
I dodam tylko, że ta cała awantura nie jest wyłącznie moim pomysłem ale i ludzi którym z różnych powodów zależy na forum i nie będę się tutaj rozwodził kto z jaką częstotliwością odpisuje. Bo być może trzeba nieco zmodyfikować formułę tego forum aby poprawić aktywność. Uwierzcie mi, ciężko się przekonać do pisania gdy co rusz na sb pojawia się tekst w stylu:"Forum umiera".

Z tym przyklepywaniem jest o tyle problem, że nawet takie czynności jak dodanie PD potrafi się tutaj ciągnąc dobry tydzień, więc nie mam pojęcia jak admini mieliby w tak krótkim czasie przyklepać taką ilość zmian. Ja porostu mówię o lekkiej wymianie kadr, zwłaszcza, że 2 na 5 adminów jest już zawieszonych a o aktywności wolałbym nawet nie wspominać(no może są drobne wyjątki).
Co do losów forum, to członkowie administracji podzielili się ze mną tylko tym, że forum ma zostać zamknięte, dlatego w swoim przemówieniu będę się opierał na informacjach jakie otrzymałem bezpośrednio od nich. I żeby było jasne, zależy mi tylko, żeby dać ludziom możliwości na poderwanie forum :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2018, 12:15 przez Tib.)
Vitini
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:10 miesiecy (Młodzik) Liczba postów:86 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 55
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 15

#13
10-09-2018, 00:22
Prawa autorskie: Disney/własne

To zróbcie sobie swoje forum i będziecie sprawnymi adminami ;v na 125% wiem że tak będzie

Zamiast np. siać panikę xd
[Obrazek: lef.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2018, 00:25 przez Vitini.)
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#14
10-09-2018, 00:53
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

ja to sobie wyobrażam trochę jak taki dziaduś leży na łożu śmierci i ma przed sobą notariusza i spadkobierców bo dziaduś chce zabrać rzeczy do grobu a oni  szturchają go, że może jednak nie

ale nie mam chyba nic do dodania, w sensie do dyskusji, tak mi się wyobraziło
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Vitini
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:10 miesiecy (Młodzik) Liczba postów:86 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 55
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 15

#15
10-09-2018, 01:01
Prawa autorskie: Disney/własne

Aka takie sępy? :v
[Obrazek: lef.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości