♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vari
Cesarzowa
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:458 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 16

#46
10-09-2018, 18:44
Prawa autorskie: owlyblue / Malaika + KamiLionheart
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Muszę, muszę! xD Możecie mnie znienawidzić... 


Ogólnie to dziwnie się czuję z tym, że forum będzie zamknięte. Wiadomość doszła mnie szybko, początkowo uznałam ją za żart z czasem stawało się to realne i szczerze... nie było mi łatwo, sama chciałam stosować pismo do administracji, ale ochłonęłam i stwierdziłam, że na wszystko przychodzi czas. Ludzie, którzy na tym forum sprawują władzę mają pełne prawo do zamknięcia. 
Dodatkowe żarty o truposzach i inne porównania to już lekkie przegięcie, ale no niektórzy zawsze śmieszkują i chwała im za to, bo inaczej świat byłby sztywny. :V
Osobiście jest sentyment i boli... no, ale czy nasze żale coś zmienią? Odpowiedź tak jak zapowiedziano pojawi się jutro i bez względu na to jaka będzie musimy się z tym pogodzić, no! Nie traktujcie tego teraz jako czas stracony. Nawiązaliście znajomości, przyjaźnie, świetnie się bawiliście. Macie szansę wziąć cześć bazy (historię itd) więc trochę pracy i po problemie. Nikt wam niczego nie zabiera :D Dla chcącego nic trudnego!
[Obrazek: Dulw2MX.png]
Sheldon
Użytkownik

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:1 Dołączył:Sty 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#47
10-09-2018, 18:53

Witam wszystkich.

Wpierw wytłumaczę kim jestem. Obserwuje to forum od jakichś 4 lat, ale zaglądałem i troszkę głębiej. Jestem jednym ze znajomych obecnej administracji i nie tylko, tak więc cześć z was może mnie lepiej znać jako - Chomik. W tym poście chciałbym się zwrócić do kilku osób i wytknać im kilka rzeczy:

Haki - ja rozumiem że ty dalej chcesz by to forum stało. De facto, na tym czy innym koncie, nie pamiętam, jesteś przywódcą stada, dość sporego. Znając ciebie, dalej pewnie byś chciał kontynuować coś w stylu podbojów itd ;D oraz jak sam napisałeś, masz trochę pomysłów jak postawić ponownie to forum. Ale... skoro ci tak zależy, i skoro napraawde chcesz się do tego zabrać, a jak sam napisałeś - masz trochę osób za sobą, aktywnych userów itd, to czemu nie zgodzisz się na archiwizacje tego forum tutaj, i przeniesienie się na jakieś inne, własne forum? Na pewno znalazłbyś kogoś kto by cię wsparł, kto by adminował skoro sam nie chcesz. Wystarczy zrobić spis osób które faktycznie by się zabrały. Na obecnym forum twoje zmiany i pomysły nie przejdą, i to nie dlatego że to miejsce jest przestarzałe a admini boją się zmian, nie, to dlatego bo admini są już tym wszystkim zmęczeni, dbaniem, pielęgnowaniem forum, to wymaga czasu energii i chęci a nikt przecież nie mówił że to jakiś pakt na całe życie. Dlaczego w takim razie nie oddadzą ci tego forum? Cóż, poza faktem że sam go nie chcesz wg tego co pisałeś - nie jestem pewien czy chcieliby oddać je komukolwiek. Z prostego powodu, włożyli tu tyle wysiłku i serca, że nie chcą ryzykować aby ktokolwiek potencjalnie to wszystko zniszczył, po prostu. Admini chcą z tego zrobić taką zamkniętą, ładną kartę historii ich życia, w którą wlali naprawdę masę samych siebie, i nawet jeżeli ty byś to polepszył i w ogóle, no to to mimo wszystko jest profanacja. Istnieją na świecie takie rzeczy których nie chcemy dawać nikomu innemu, gdyż są dla nas zbyt cenne :) A jeżeli brzmi to zbyt samolubnie, no to tak jak napisałem wyżej - opcje są, wystarczy się ruszyć i coś w tym kierunku zrobić.

Vitini - ty moim zdaniem powinnaś być spokojniejsza. Bez urazy, ale zachowujesz się jak dziecko, aby tylko każdego przekrzyczeć. Ok, rozumiem, masz własne zdanie i chcesz się wypowiedzieć, może nawet twoje zdanie jest mądre i w ogóle, ale forma przekazu to też bardzo ważna rzecz, a po postach zwłaszcza na tym temacie widzę że nie dość że bagatelizujesz sprawę, mimo wszystko dla niektórych ważną, to na dodatek znieważasz zdanie każdej osoby która myśli inaczej niż ty. Nie będę zniżał się do porównywania zachowania do jakiegoś konkretnego wieku, zwłaszcza że twojego prawdziwego nie znam, ale jednak uważam że jeżeli jesteś dorosła (a zakładam że tak jest) to powinnaś trzymać pewne standardy, a nie robić z tego konkurs kto kogo przegada. Rozumiem także że ogólnie z Hakim nie żyliście w jakiś najspokojniejszy sposób, gdyż słyszałem że bywały przypadki gdzie jedno na drugie ciągle się skarżyło, ale sądzę że ten temat dotyczy większej liczby osób, niż tylko jego. A jeżeli to do ciebie nie przemawia, to zawsze mamy powiedzenie "szanuj wroga swego" :P

Ghalib - tutaj podobnie, aczkolwiek nie aż tak źle. Ja rozumiem że temat jest bardzo żywiołowy i w ogóle, ale starajmy się nikogo nie atakować. Jeśli już to odnosić się do obecnych wypowiedzi i obiektywnie, a nie patrząc mimo wszystko też troszkę na charakter osoby która ją napisała.

Na sam koniec: admini - to wasze forum, wasz pot, łzy itd itd. Nie dajcie sobie wmówić że jesteście złymi ludźmi albo co macie robić a co nie (nawet jeżeli daleko wam do ulegnięcia :P). Jak będziecie chcieli to przecież równie dobrze możecie po prostu zamknąć to forum w ramach kary dla niektórych osób burzących się że nie macie prawa z nim robić tego i owego. Traktujcie to po prostu jak waszą własność którą się dzielicie z innymi.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#48
10-09-2018, 19:14
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

lel wypowiadałam się jedynie odnośnie tutejszej sytuacji xD ale niech Ci będzie. pozwoliłam sobie jednak uznać, że dosadne porównania są tu potrzebne czy się to podoba czy nie :v A reszta w miarę się zgadzam. 

ogólnie to miło, że są jednak tu osoby, które pamiętają, że admini też mają uczucia i odbierają to zakończenie działalności forum tak samo personalnie jak inni, a jeśli ktoś uważa, że jest to wymierzone przeciw komuś no to ma jasny dowód po dzisiejszej akcji, że nie jest.
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#49
10-09-2018, 21:44
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

(10-09-2018, 11:01)Ghalib napisał(a): Askari - ale od początku właśnie chodzi o to( i o nic innego), że forum ma zostać zarchiwizowane (o czym zresztą pisałam nawet na sb) bo admiony chcą je mieć chociażby na pamiątkę. Od początku liczono się też z tym, że oni mogą dalej chcieć grać wiŕc tym bardziej archiwizacja im służy i nic nie stoi na przeszkodzie ku temu by robili własne forum. Nie, nie wymyśliłaś nowego rozwiązania, rozwiązanie nr 1 było od początku rozwiązaniem adminów i nie, nikt tu nie chciał zamykać w taki sposób by pojawiał się tylko klasyczny komunikat "forum zostało wyłączone, skontaktuj się z administracją ". 
Ja wiem, ale inni chyba inaczej to odebrali. mieliście taki zamysł, ja mam otwartą propozycję do wszystkich, zeby każdy komu niby zależy to widział.

Znowu zrobiła się drama w którą nie zamierzam się mieszać, więc tak:
Nawet gdybyście "wywalczyli" sobie władzę na tym forum pozostałby smród i nie wiem czy ja sama chciałabym tu dalej grać w takiej sytuacji, ALE:
(10-09-2018, 11:01)Ghalib napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił stworzenia własnego forum, które byłoby kontynuacją i czerpania z tutejszej fabuły, nawet pewnie byłoby pozwolenie do wykorzystania tutejszych systemów ale już na nowym forum żeby to nie uległo jakimś przekształeniom, na których kontrole i wgląd Vei czy Ven nie będą miały czasu.
Jest (wstępne) błogosławieństwo na tworzenie kontynuacji, więc pozwólmy ładnie zamknąć ten okres. Do zamknięcia KLa jest jeszcze czas by dopracować nowe forum. Jestem gotowa i tam adminować i zająć się grafiką, konceptem i innymi wstępnymi ustaleniami typu "ile możemy zabrać z KLa".
Także jeśli komuś zależy to przestańcie wylewać żale, że forum się zamyka bo jak najbardziej możemy kontynuować fabułę, tylko gdzie indziej i na własną rękę.
PM cioteczki Askari stoi w pogotowiu.
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Vitini
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:10 miesiecy (Młodzik) Liczba postów:86 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 55
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 15

#50
10-09-2018, 23:37
Prawa autorskie: Disney/własne

Pozwolę sobie nie negować tej psychoanalizy Panie Sheldon (Swoją drogą śmiesznie mi się ten nick kojarzy z Wielką teorią podrywu) :v i zostawić twoją opinie dokładnie, 
w takiej, 
formie.
Jest jednak pewna rzecz z którą zgodzić się nie mogę, a chodzi mi tu przysłowiowego "wroga", sprostujmy to i jak już dojrzale sobie piszemy nazwijmy Hakiego, oraz resztę niesympatyzujących ze mna osób może raczej no nie wiem "przeciwnikami"? Strasznie głupio jest z tak błahego powodu używać w stosunku do kogoś tak wielkich negatywnych słów xD
[Obrazek: lef.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2018, 23:45 przez Vitini.)
Helios
Rekrut
*

Gatunek:Leo Panthera Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:28 Dołączył:Lip 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#51
11-09-2018, 11:46
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4, Kolory: Ja, Tło: Disney

Moim zdaniem forum, które umiera powinno być przekazane kolejnym nowym adminom deklarując że nadal ma być aktywne. Kiedyś grałem z czasów Summer i Kiary, które były adminami, było tak samo że nie miały czasu to dały dalszej grupie użytkowników którzy chcieli dalej to ciągnąć żeby wciąż działało i fabuła trwała w najlepsze, więc dlaczego teraz forum nie może przekazane dla osób, które nie pragną zamknięcia i chcą nadal grać? Ogółem administracja tutejsza powinna zastanowić się nad tym, bo poprzednicy nie mieli problemów z przekazaniem dzieła forumowego.

P.s A jeśli chodzi o drobne kosmetyczne rzeczy jak grafika, zarówno jestem skłonna pomóc. W dodatku adminowanie też nie jest mi obce. Jesli forum na nowe by było żałożone.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2018, 11:49 przez Helios.)
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#52
11-09-2018, 11:54
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

wszystko zostało napisane powyżej, wystarczy poczytać
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości