♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#1
12-09-2018, 00:32
Prawa autorskie: Av: Askari

Dzień dobry.

Eeeeeee, no taak. Nawet nie wiem jak zacząć tego posta, ponieważ "a zarejestruję się, co mi szkodzi, najwyżej się powieszę zawieszę". Nigdy nie sądziłem że forum upadnie zanim przestanę się logować, a że byłem przez moment życia forum juniorem, to chyba wypadałoby się pożegnać xd Więc no, piszę na internecie kradzionym ze Szwecji, mam nadzieję że mi go nie wyłączą xd

Ale tak serio to było fajnie, spoko forum, solnidne 8/10, polecam. Ze względu na to że mam zaawansowanego alzheimera to mogę nie pamiętać wielu rzeczy, lecz pamiętam to, że cały mój pobyt na forum był świetny. Od porwania przez marchewki, burdelka, zębatą grotę oraz komunistyczne stado, wszystko było 10/10 i w ogóle najlepsze :v

Taaaak. Dałbym Wam parę skrinów i memów forumowych, ale niestety nie mam tutaj mojego cudownego starego kloca, na którym mam wszystko, ale możecie sobie wbić na webarchive, porobiłem parę save'ów forum :v

Ogólnie to bardzo chciałbym podziękować całej administracji, która się naprawdę porządnie napracowała przez te wszystkie lata, ludziom którzy tworzyli te wszystkie postacie i umożliwili pisanie na tym forum. Atmosfera była super, poznałem wiele fajnych osób, z a niektórymi to mam teraz kontakt na codzień xd ogólnie to forum dość znacznie wpłynęło na moje życie, mam dzięki niemu spoko znajomych, zmieniłem miejsce zamieszkania i dane mi było poznać kogoś, kogo bardzo kocham.

I no. Dziękuję bardzo za te 1,5 roku na forum, bardzo się cieszę że mogłem być częścią tak fajnej społeczności. Trzymajcie się wszyscy, papa :v


Wendigo/Tohuvabohu


wcale mi się nie kręci łezka w oku
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#2
12-09-2018, 10:45
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Twoje oce zawsze pozostaną w moim prywatnym top 10 "najulubieñszych postaci do porywania" :'v
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości