♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#1
12-09-2018, 19:47
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Hey, jeśli tu zaglądasz to pewnie zainteresowało cię moje pożegnanie. 

Połowa graczy może mnie nie kojarzyć, w końcu odeszłam stąd już jakiś czas temu. Otóż jakoś w styczniu 2013 może 2014 roku znalazłam to forum przez przypadek i w sumie bez jakiegoś mocnego zastanowienia założyłam tutaj konto. Był to czas kiedy byłam w pierwszej klasie gimnazjum i doświadczałam przykrych przypadków gnębienia przez innych uczniów. To forum było dla mnie swego rodzaju ostoją, ludzie byli zawsze mili i pozwalali mi się rozwijać w moim tempie. Zanim napisałam na czacie minęło chyba z pół roku, forum było wtedy jeszcze na aaf. Zaczynałam na skromnej lwicy o imieniu Amani, szczerze mówiąc jej charakter był tak zawiły, że sama nie wiedziałam jak ją prowadzić, dlatego też w sumie porzuciłam ją po roku, a w między czasie założyłam Makariego, który bezsprzecznie i definitywnie stał się moją ulubioną i główną postacią. Nie grałam na tym forum tyle co Vei czy Samiya, a przez dłuższy czas byłam najmłodszym użytkownikiem, miałam wzloty i upadki i w sumie próbowałam tutaj powrócić ze trzy razy, ale za każdym razem kończyło się tak samo. Pomimo, że już tutaj nie grałam, czasami zaglądałam na sb i pytałam się co u innych. Przez cały ten czas miałam to poczucie, że to forum będzie tutaj zawsze kiedy tylko za nim za tęsknie, jednak świat stwierdził inaczej i cóż jak bardzo nienawidzę zmian, tak szybko się do nich przyzwyczajam. W tym momencie wszyscy się rozchodzimy, ale to doświadczenie zostanie z nami na zawsze, nie ważne gdzie pójdę każde kolejne forum będę porównywać do tego. Dlaczego? Było to moje pierwsze tego typu forum i tutaj nauczyłam się wszystkich podstaw, wiele błędów popełniłam, ale też wiele się nauczyłam. Czuję się trochę jakbym kończyła już szkołę. Obecnie jestem w technikum i gdy pomyślę, że za 2 już lata skończę tę szkołę i pójdę dalej robi mi się równie smutno jak myśl, że to forum się zamyka. Gdy przypomnę sobie te wszystkie długie wątki, które prowadziłam z Lają, który nie odpisywał zbyt szybko, ale jak już napisał posta to tak długiego, że było się w stanie mu wybaczyć zwłokę, Ghaliba, z którym wątki były zawsze kolorowe i jakieś takie jasne, czy Emę, z którą przepychanki słowne zawsze wprawiały mnie w dobry humor.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy kiedykolwiek tutaj grali będą się ciepło trzymać i znajdą swoje miejsce w świecie jakim dla mnie przez pewien czas było to forum.

Pozdro, Makuś :3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości