♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#16
26-12-2012, 02:58
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

ja nie biorę udziału w konkursach ;D wyścig szczurów mnie nie interesuje, pracuje dla samego siebie, robiąc i ucząc się tego co rozumiem i uznaje za przydatne.

wiem ;p przez to miałem masę problemów w gimnazjum, czy szkole średniej XD ale ja tak po prostu mam ... nie mogę uczyć się czy pracować na czas, czy wkuwać na pamięć, jeśli czegoś nie rozumiem, lub uznaje za zbędne.

Jak to się mówi XD mam tyle w głowie, że zbędne rzeczy odrzucam
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#17
26-12-2012, 12:52
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

<Wie że zostanie zlinczowany, ale będzie warto xD>
Świat Dysku jest kiepski moim skromnym zdaniem. Jest to pewien fenomen którego nie rozumiem, ale cóż, trzeba zaakceptować.

I tu zgadzam się z Mogiem. Nie warto się ścigać. Osobiście nie lubię takich rzeczy jak konkursy. Wiele razy słyszałem, że nie mam ambicji, bo nie ma rywalizuję w klasie(mówię o rywalizacji oczywiście w jej zdrowym wymiarze). Tylko pytam się po co? Ale dobra bo zbaczam z tematu xD

No to czekamy na to twoje opowiadanie. Trzymam kciuki :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
26-12-2012, 14:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To zależy, na którą część trafiasz. Mi np. nie podobał się Piąty elefant, a niektórzy się nim zachwycali, z kolei taki Kosiarz to było dla mnie mistrzostwo świata. Moja znajoma przeczytała tylko Piątego elefanta właśnie i teraz mówi, że nie lubi ŚD - nie dziwię się jej, cóż. xp
A poza tym tam występuje taki specyficzny humor, często sytuacyjny. Nie każdemu musi on podpasować, fakt.

Sęk w tym, że ja, jeżeli nie mam określonego czasu na napisanie opowiadania, to po prostu nigdy tego nie napiszę, ciągle będę odkładać na później. :D Podobnie momentami nie chciałoby mi się pisać na forum, gdybym nie miała uczucia w rodzaju 'no dobra, odpiszę, bo ktoś czeka na mojego posta'.

Jeśli coś wygram, to pokażę to opowiadanie, jeśli nie, to zapewne oznacza, że jest dupne, więc nie ma sensu pokazywać. ;p
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#19
26-12-2012, 15:40
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

phi ...moje tam było tylko do wglądu zaufanych osób i tyle, nie pisałem na konkursy. W ogóle to jest dziwne ... wzmagać rywalizację w dzieciach, potem jak dorastają to zamiast współpracować, prześcigają się kto lepszy, a wyniki i tak są obu do dupy.

Lepiej wzmagać kooperacje i współpracę ;p ...może i wielu mnie zbeszta, ale ja współpracy nauczyłem się pracując z psami i grając ze znajomymi w gry komputerowe, a nie w szkole.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
26-12-2012, 16:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Współpraca w pisaniu? Jak? Na forum najprędzej. XP W szkole się nie da.

A jeśli chodzi o ogół - mnie rywalizacja motywuje, nie lubię prac w grupie ani, tym bardziej, gier zespołowych. Och nie, ależ ze mnie biedny owoc współczesnej edukacji... Albo może też to, że jestem jedynaczką i zawsze wolałam wszystko po swojemu.
Współpracować mogę z tymi, których znam i lubię.
Ashley
Gość

 
#21
30-06-2013, 14:00
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Felija ciekawa z ciebie osoba. Mam pytanie gdzie mieszkasz? Bo dokładnie nie czytałam. Interesowało mnie zainteresowanie twoje.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#22
02-07-2013, 14:50
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

W Chełmie, to jest na wschodzie Polski, blisko granicy z Ukrainą, 70 km od Lublina.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości