♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Roza
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Trzy i pół roku. Znamiona:0/0 Liczba postów:88 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 66
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 90

#1
24-08-2012, 21:01
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

BANALNE GIFY LAWENDOWEJ!

Tak tak, proszę Państwa... Rozia postanowiła coś w końcu zrobić, dokształcić się kreatywnie i pokazać, co może taki leniwiec i beztalencie jak ona.

Co oferuję... Drobne animacje. Jedna z prac widnieje już na moim opisie i na ten moment mogę zrobić komuś coś podobnego, tylko rzecz jasna z jego postacią. Nie miałam wcześniej większej styczności z Photoshopem, GIMPem, czy SAI, więc ryski wyglądają jak wyglądają. Jestem na etapie nauki i... tak, program animacji też ledwo co rozkminiłam, ale widać, coś potrafię zrobić i jest to w miarę... fajne xD (ah, moja skromność xD).

Ekhm... Tak... Prócz tego można zamawiać u mnie animacje typu mruganie, uśmiechanie się, itp. Jeśli mam humor, czas, chęci i wenę, mogę skombinować coś jeszcze ambitniejszego... Ale nie liczcie tutaj na pełne ruchy postaci... Chyba że mogłabym coś wykombinować, wzorując się na jakimś filmie. Możliwości są różne, tak? Tylko pamiętajcie, nie należę do tych najlepszych i nie na wszystko mnie stać...

Powinnam wprowadzić parę zasad, co? Tak, powtarzają się jak u innych ludzi, którzy prowadzą Avatarnie, ale u mnie jest... parę zmian? Nietypowych, tak. I jeśli coś ode mnie chcecie, musicie się niestety przystosować.
1. Nie poganiać. Robię wszystko w swoim własnym tempie i kiedy chcę. Raz znajdę lepsze zajęcie, raz muszę zaspokoić obsesję, innym jeszcze razem mogę mieć ciężki dzień itp.
2. U mnie jest tak dziwnie, że wybieram sobie sama, za który rysek czy animację chcę się wziąć. Więc jeśli zamówiłeś/aś coś, byłeś/aś na miejscu pierwszym, a ja wykonałam coś komuś kto był na powiedzmy czwartym miejscu, nie rób awantur. Najprawdopodobniej wykonam dla Ciebie pracę, więc uzbrój się w cierpliwość, albo w ogóle nie zamawiaj nic, skoro czekanie Cię boli.
3. Tak jak wspomniałam, będę miała 5 slotów. Prace oddaję różnie, raz po jednym, raz może po więcej. I automatycznie jak jakieś miejsce się zwolni, mogę kogoś przyjąć.
4. Jeśli praca się nie podoba, jeśli nie będę miała nastroju, nie będę jej poprawiała (tak, można zgłaszać prośby o poprawę czegoś lub dodanie jakiegoś szczegółu) (yhym, wymagająca i nie wiadomo jaka ja). Proszę też o wyrozumiałość... Nie jestem taką Kami, Vegavą czy inną świetną artystką, i nie zawsze moje wyczucie co do kolorów i cieni jest najlepsze.
5. Jeśli zamawiasz coś tylko tak, bo masz ochotę, a nie masz zamiaru umieścić tego na tym forum, to lepiej się bój, bo Cię znajdę i zrobię kuku... To moja ciężka praca, w którą wkładam całą siebie i czasami wręcz wychodzę ze skóry, by wyszło to solidnie. Zapytaj się Mako lub Ox, jak czasami przeżywam to co dla Was robię...
6. Nie pytajcie mnie o nazwę programu do animacji i stronę jego ściągnięcia... Znajdźcie sobie sami, za bardzo skrzywdziłam ludzi w domu z powodu wypróbowywania różnych podobnych... Po prostu jeśli chcesz dojść do tego co ja, poradź sobie sama. Nóż sam/a znajdziesz lepszy...

Jak na coś jeszcze wpadnę, dopiszę. Ok...

To teraz tak. Jeśli chcesz jakąś pracę, uzupełnij poniższy kod. Proste? Proste.
Kod:
1. Postać:  
2. Animacja:
3. Coś, co mogłoby mi pomóc:
4. Jakie emocje ma wyrażać postać (ma być poważna, uśmiechać się, itp):
5. Kontury czarne, czy dostosowane do kolorów postaci?:
6. Uwagi:
7. Motywacja xD:
8. I powiedz jak mocno mnie kochasz:
9. Czy dajesz mi pozwolenie na małą improwizację w razie czego?:


Ok, a teraz wstawię takie coooś, co ma uzupełnić każdy przy odbiorze pracy.
Kod:
1. Jak oceniasz te pracę. Od 0 do 10 ^^ :
2. Co najbardziej Ci się w tym podoba:
3. A co Ci się nie podoba...?:
4. Mogą być takie cienie? ._. bo nadal nie wiem czy dobrze je robię...:
5. Dobre wyczucie czasu między przechodzeniem klatek?:
6. Słowa podzięki XDDD i może jakiś środek płatności? 8DD (nie no, enjoy, kociaki <3 ... ... no chyba że już tak nalegasz, napisz tu coś xD):


I jeszcze rubryczka dla ludzi chętnych, którzy by chcieli ot tak skomentować moją pracę...:
Kod:
1. Która praca jak na razie najlepsza?:
2. Jak oceniasz ją ogółem? Czy cienie mogą być?:
3. Propozycje, jak mogłabym jeszcze przedstawić animację?:
4. Inne:


W TOKU:
1. Śpiąca Padme
2. Storm
3. Dowolna animacja Ox
4. EMPTY :3
5. EMPTY :3

A jeszcze jedno... Nie krzyczcie na mnie, że tło nieprzezroczyste -.- ... To rysku tylko na to forum, więc kolorek tła jest taki... łososiowy, czy to... brązowy? Nie wiem... W każdym razie wiecie o co chodzi...
[Obrazek: 242iwsy.gif]
Nigara
Gość

 
#2
24-08-2012, 21:06
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

1.Kogo mam zrobić: Padme poproszę ;3
2.: I uwagi, czy coś dodać itp: Może być ta leżąca lwica, wiesz mniej więcej jak ona wygląda? http://snooki3.deviantart.com/#/d57omj8 tu masz jej reefa, a więc to tyle :D
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
24-08-2012, 21:50
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

1. Kogo mam zrobić: Vasanti
2. I uwagi, czy coś dodać itp: Możesz dorobić grzywkę? I niech nie ma kawałka ucha, chociaż widzę, że na tej animacji Roza też nie ma przy tym samym uchu, więc raczej nie będzie większego problemu z tym. xp No ogólnie tak, jak to wygląda na avatarze Vei.
Roza
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Trzy i pół roku. Znamiona:0/0 Liczba postów:88 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 66
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 90

#4
28-08-2012, 00:43
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

Felijciu, oto animacja dla Cb :D <3

Fryz doprowadzała mnie do białej gorączki (ta, grzywka Roz niby gorsza, bo większa... cóż...) i... nie wiem czy końcowy efekt jest... w miarę dobry. Ale starałam się D:

Nie zapomnij uzupełnić kodu <3

[Obrazek: 345eq75.gif]
http://i49.tinypic.com/345eq75.gif
[Obrazek: 242iwsy.gif]
Sheridan
Gość

 
#5
28-08-2012, 12:47
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

Kod:
1. Postać: Storm
2. Animacja: Mruganie i uśmiech
3. Coś, co mogłoby mi pomóc: Postać najnormalniej w świecie siedzi na zadzie mruga i przechodzi w uśmiech (siedzi z neutralną miną i powoli zaczyna się uśmiechać)
4. Jakie emocje ma wyrażać postać (ma być poważna, uśmiechać się, itp): Uśmiech
5. Kontury czarne, czy dostosowane do kolorów postaci?: Dostosowane. Sama nie pokoloruję
6. Uwagi:
7. Motywacja xD: Jesteś wspaniałą gościuwą od animacji, na pewno Ci się uda!
8. I powiedz jak mocno mnie kochasz: Twoją zajebiaszczość
9. Czy dajesz mi pozwolenie na małą improwizację w razie czego?: <mocno mruży oczy> Okej
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
28-08-2012, 20:25
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jeeej, jakie fajne! Bardzo ładnie ci to wyszło. Dziękuję! ^^ Ale pozwolisz, że jeszcze nie będę tego wstawiać, bo mi się mój obecny podpis podoba, dobrzeee?
Roza
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Trzy i pół roku. Znamiona:0/0 Liczba postów:88 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 66
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 90

#7
28-08-2012, 21:50
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

<3 Yhym. Hej, ale zerknij na górę i zobacz, co MUSISZ uzupełnić xDD
[Obrazek: 242iwsy.gif]
Salim
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:138 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 5

#8
28-08-2012, 21:58
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Aaa, przepraszam. Już nadrabiam.

1. 9
2. Kolorki są dobrze, ogólne cały design postaci jest taki, jaki powinien, animacja subtelna, nie irytuje, pikselki nie bolą. ^^
3. Trochę za mocno postrzępiona ta grzywka, u Rozy to lepiej wygląda. I troszkę dziwnie wygląda ta sierść na policzku.
4. Ja też nie. xd Jak dla mnie są w porządku.
5. Tak. ^^
6. Już pisałam. No to jeszcze raz: dzięki, kochana jesteś, jest naprawdę ładnie. :D

1. Nie wieeem. U Rozy lepiej wyglądają włosy, ale z drugiej strony Vasanti jest jakaś taka wyraźniejsza.
2. Podoba mi się, na cieniach są fajne, ale wg mnie wyglądają dobrze.
3. Może jakiś ruch uchem albo ogonem? Tylko bez ADHD, nie znoszę takich megaszybkich animacji. xP
Silver
Gość

 
#9
29-08-2012, 17:43
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

1. Postać:
Silver
2. Animacja:
A chciałbym animację Oka.
3. Coś, co mogłoby mi pomóc:
*Paczaj Avatar*
9. Czy dajesz mi pozwolenie na małą improwizację w razie czego?:\
Taa
Ashley
Gość

 
#10
19-02-2013, 13:49
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Kod:
1. Postać: Ashley
2. Animacja: Śmiech
3. Coś, co mogłoby mi pomóc: Postać najnormalniej w świecie siedzi na zadzie i śmieje się
4. Jakie emocje ma wyrażać postać ( ma się śmiać, być wesoła)
5. Kontury czarne, czy dostosowane do kolorów postaci?: Dostosowane.
6. Uwagi: nie spiesz się
7. Motywacja xD:Jesteś niesamowitą osobą od animacji. Tak trzymaj !!!!
8. I powiedz jak mocno mnie kochasz: Twoje cudy animacji.
9. Czy dajesz mi pozwolenie na małą improwizację w razie czego?: <mocno mruży oczy> Do twojej dyspozycji powierzam swego avatara.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości