♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

29-05-2017, 12:27
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

W czerwcu będzie event z okazji rocznicy forum, najpewniej 23-25 czerwca.

Gdybyś zakładał/a stado, to jakie by ono było?
Odpowiedz
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

29-05-2017, 12:38
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Takiego typu jaka była frakcja nieustraszeni w ,, niezgodnej". Odwaga, spontaniczność, byłoby to bardzo ekspansywne stado. Byłaby w nim staranna selekcja, umiejętności członków. Zero jakiś wierzeń, ryzyk fizyk ;)

A pytanie?
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

17-06-2017, 22:01
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Nima :v..he :D ~

Czy prowadzenie postaci zgodnie z założeniami idzie Ci dobrze? Czy wręcz przeciwnie, naginasz czasem jej charakter by kogos nie urazić/ zrobić przykrości, tudzież z sympati lub strachu przed zwyzywaniem? >^>
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

17-06-2017, 23:46
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

/ sory. wybaczcie za moje ogarnięcie (albo raczej jego brak)/


Niezbyt mi idzie trzymanie się planu.Szczerze to na początku miałam w planach piękne charaktery dopracowane itp. Ale z tego i tak gówno wychodzi. No więc teraz raczej próbuję po prostu zadawać sobie pytanie co ta postać by zrobiła i w większości przypadków trochę zmieniam ten początkowy zamysł. Nie dlatego, że kogoś lubię albo nie, ale dlatego, że np. fabula wtedy będzie ciekawsza. No tylko zdarza mi się dać ponieść ( ekhm ekhm chciałam urozmaicić fabułę na Huntrees i zobaczcie jak to się skończyło ;) )



Czy swoje postacie wymyślasz przez dłuższy czas czy zakładasz je spontaniczne pod wpływem magii chwili?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

18-06-2017, 11:03
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie powiem bym myślała nad założeniem którejkolwiek postaci dłużej niż tydzień :v
Jednak ciekawe jest to, że nim w ogóle można nazwać ten twór OCem mam w głowie kilka fajnych pomysłów. To jak dobieranie elementów z rożnych koszyków, każda z moich postaci ma w sobie cząstkę z mnie samej, więc można powiedzieć że odgrywam kawałki własnej złożonej osobowości.
To takie czitowanie |"D
Często też biorę sobie szablony z zodiaku, nie traktuje samego tematu mega poważnie, ale np są tam bardzo fajne wzorce. Polecam jeśli ktoś ma problemy w szczególności z dobraniem wad i zalet ;v
Kolejną kwestia jest fakt, że na rozwój postaci mają wpływ czynniki zewnętrzne, jak wydarzenia losowe interakcja z innymi, dojrzewanie postaci. 

Więc Samo założenie postaci trwa szybko, ale jej dopicowanie i kilka lat :>

Jaki jest twój stosunek do 'taxidermist' - czyli do rzeczy wykonywanych z zwierząt, ozdoby pokroju futra, wypchane zwierzątka, kości, naszyjniki, z pióra itp.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Kuanza
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:152 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 12

20-08-2017, 21:46
Prawa autorskie: Tło avatara: Disney Głos: Hearthstone Sygnatura: Zephyr, Vasante Vei & Soren

Zabijanie zwierząt po to, żeby zrobić z nich trofea jest dla mnie odrażające, nie rozumiem jak można się tym chwalić. Ale konserwacja tych, które same umarły lub zginęły np. na drodze jest dla mnie w porządku. W ten sposób można zachować ich wygląd na wieki.

Jaka była twoja pierwsza postać związana z Królem Lwem? (nieważne, czy na forum, czy gdzieś indziej)
[Obrazek: kuanza4_by_salvathi_db96lqf_2_by_maisha_...b97sti.png] 
Umoja ni nguvu.
GŁOS
Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

21-08-2017, 00:34
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Z postaci, które zaistniały gdzieś 'na widoku' - Ath, choć w nieco prostszej wersji, pojawiający się na równoległym forum, choć jako postać jako taka zaistniał tylko w evencie i jednym czy dwóch storytellingach.
A z wersji które nie doczekały się pełnego zrealizowania - postacie, pojawiające się w różnych koncepcjach w zapiskach, które poczyniłem pod wpływem kilku fanficów, głównie ,,Dziedzictwa Skazy''. Takie coś pomiędzy próbą stworzenia postaci idealnej do danego ciągu sytuacji a wykreowaniem własnego alter-ego zgodnego z tamtejszymi realiami.

Wolisz w miarę chronologiczny charakter głównej fabuły, czy też jednak preferujesz swobodny charakter marginesów?
Odpowiedz
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

30-09-2017, 20:22
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Chronologiczny.Jak grałam na pbf'ach z multilokacją to czasami było słabo i ludzie się gubili.


Jak według ciebie wygląda teraz sytuacja ze stadami. Lwia ziemia się odtworzy? A może jakieś inne stada  zrobią tu zamieszanie?
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
Odpowiedz
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

07-03-2018, 22:03
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Myślę, że LZ ma szansę, ale nie sądzę, by długo się utrzynała. Troszkę mało ogólnie stąd teraz, ale może się jakieś jeszcze potworzą, miejmy nadzieję.

W tworzeniu postaci inspirujesz się postaciami z innych filmów/książek/gier, czy wolisz robić coś zupełnie oryginalnego?
Odpowiedz
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

07-03-2018, 22:11
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

Zależy. Cześć tak część tak zależy od humoru samego pomysłu i sytuacji.


Czy chcesz utworzyć stado? Chciałaś/ łeś kiedyś?
[Obrazek: iTJUvVI.png]
Odpowiedz
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

09-09-2018, 21:25
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Chciałam kiedyś, ale wolę chyba być doradcą niż przywódcą

Chciałbyś/abyś, żeby odrodziła się Lwia Ziemia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości