♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Naomi
Gość

 
#46
13-10-2012, 14:30

Myślę że tak

Jak umarła Storm?
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#47
13-10-2012, 14:45
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

z własnej winy w łapach wrogiego jej Szarego, któremu podskakiwała jako kilkumiesięczne lwiątko. skręcił jej kark przekonany, że podąża za nimi obława.


czy dzieci Suri dowiedzą się, że pochodzą z gwałtu?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#48
13-10-2012, 14:58
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Chyba nie. Oczywiście spostrzegą, że nie są dziećmi Hofu - w końcu po kim Sharma miałby odziedziczyć cętki? Myślę, że dowiedzą się, że mają innego ojca - ale czy są wynikiem gwałtu, tego nie wiem.

Pozwolę sobie zadać to samo pytanie, bo mnie bardzo ciekawi odpowiedź kogoś innego - czy dzieci Suri dowiedzą się, że pochodzą z gwałtu?
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#49
13-10-2012, 21:35
Prawa autorskie: Malaika4

Suri pewnie im kiedyś powie. Nie będzie taiła przed nimi prawdy.


Czy Padme za czyjąś namową odejdzie ze Świtu?
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#50
13-10-2012, 21:48
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie sądzę, poza tym to byłoby bardzo niemądre robić sobie wrogów ze Szkarłatnych.

Czy Ragnar umrze z nudów w Oazie?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#51
13-10-2012, 21:56
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Tak. Niech się stamtąd biedak wyniesie.

Na jaką postać wyrośnie moja mała Sharma?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#52
13-10-2012, 22:03
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Na lwiczkę, która nie będzie sobie umiała poradzić w świecie, bo mamuśka nie będzie jej spuszczać z oka, a jej nadopiekuńczość sprawi, że będzie się wolniej rozwijać, uświadamiać itp.

Czy Arto poradzi sobie z wychowaniem swoich młodych?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#53
13-10-2012, 23:14
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

nie - i nawet nie będzie próbował tego robić. całe wychowanie młodych będzie zwalał na innych, a że jest władcą, zawsze się ktoś znajdzie.


co stanie się w lochach Świtu, gdy będzie tam czterech więźniów naraz?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#54
14-10-2012, 13:29
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja wiem? Biorąc pod uwagę tych, którzy pretendują na bycie zamkniętym wnioskuję, że wpadną na jakiś głupi pomysł.

Co zrobi Kami, kiedy dowie się, że Mako zwiał Bjornowi?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Kitana
Gość

 
#55
14-10-2012, 13:33
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Na pewno się wkurzy...

Czy Miyuki dołączy do LZ?
Odpowiedz
Nizar
Gość

 
#56
14-10-2012, 15:21
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie sądzę. Za dużo wspomnień.

Czy ktoś z rodziny Nizara wreszcie się nim zajmie, czy będzie musiał sam się sobą zająć?
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#57
14-10-2012, 15:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

rodzina w szerszym znaczeniu, to znaczy stado, z pewnością się Nizarem zajmie. tylko niech wróci, zamiast się szlajać po jakichś górach :P


czy Dart zdobędzie odkupienie u mamusi?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Saber
Gość

 
#58
14-10-2012, 20:24
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Możliwe, ale nie pewne.

Czy naara dowie się, że nizar i saber(i inni) to jego wnuki?
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#59
14-10-2012, 20:42
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Może nie o Nizarze, bo nie wiem, czy ten pamięta imię swojego tatusia. Jak już, do Saber mu się wyspowiada z historii rodziny.

O! Czy Moran kiedyś ruszy zadek, pozna swoją rodzinę i jakoś poukłada się między nim a Saber?
Odpowiedz
Saber
Gość

 
#60
14-10-2012, 20:47
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Raczej tak, bo saber chce go przeprosić.

Czy saber kiedyś przekona się całkowicie do samców?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości