♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#31
27-10-2013, 11:01
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Hahah xD Mi się jakimś takim trafem bardziej podoba traditionalowy, ale oj tam <D
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Tabia
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:dorosły Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 10

#32
27-10-2013, 11:12

W kredkowym zrobiłaś takie fajne cieniowanie, podoba mi się, jak się światło układa na jego lewym poliku... No a digital to już ma swoją specyfikę. Ale generalnie kreska fajna, no i udało Ci się osiągnąć zamierzony efekt ^^
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#33
27-10-2013, 14:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dzięki. :'D Też bardziej mi się podoba traditional. Niestety, W digitalu nie umiem cieniować, nie mam w ogóle koncepcji na to. Hewa mi raz pokazywała, jak ona to robi, ale tym sposobem bez tabletu nie da rady...

Łał, Luk twierdzi, że mam kreskę. Jestem taka dumna. xd
A z tymi cieniami to mi przypadkiem tak całkiem spoko wyszło. Robiłam je tak naprawdę po raz pierwszy, a i nie zajęło mi to jakoś bardzo dużo czasu.
Odpowiedz
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#34
27-10-2013, 14:56
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Felija napisał(a):Hewa mi raz pokazywała, jak ona to robi, ale tym sposobem bez tabletu nie da rady...


Da się cieniować bez tabletu - ale wymaga to mniej więcej wiedzy, gdzie jest cień i umiejętności używania pen toola/pędzel i gumka, ale obydwa są dość... Dla cierpliwych, ot. Generalnie, nie mając tableta zaczynamy się tak nieco kićkać w digitalu, prosta sprawa, o dobrym tle nie wspominając.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Odpowiedz
Eleri
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:3,7 lat Liczba postów:165 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 59
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 12

#35
27-10-2013, 15:00
Prawa autorskie: Moi et only moi (Szczurzysława)

Ja bez tabletu leżę i zdycham xD
[center]Głos|Theme song I, II

I am wiser now  
So much wiser now  
But my wisdom is the wisdom of a fool somehow  
For I love you  
I still love you  
But I'’m only  
Little miss Lonely  

A tear is such a very lonely thing  
But crying is the only thing  
That I can find to do  
Since I lost you  

[Obrazek: el_sygna_copy_by_szczurzyslawa-d6mtrdj.png]

Z tobą czystość zachować to gorzej  
każdy lew by się spalił już dawno  
las popiołu z jego grzywy nic więcej



.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#36
27-10-2013, 15:05
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zastanawiam się, czy na święta nie zainwestować w tablet, ale mam obawy, że on tak będzie tylko leżał i się kurzył... To jednak pewien wydatek, a na tyle, co ja rysuję, to może na razie obejdę się bez. xp
Odpowiedz
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#37
27-10-2013, 15:06
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Kwestia przyzwyczajenia. Kami baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo rysowała bez tabletu - i już wtedy koksiła, także z cieniowaniem. Można, ale jest to o wiele bardziej praco- i czasochłonne i niektóre rzeczy są po prostu... Niemożliwe do narysowania, albo musiałabyś nad nimi tyle siedzieć, że masakra.

Też zastanawiam się nad tabletem na święta - bardziej nie dla siebie, ale ze względu na siostrę, która naprawdę bardzo dużo rysuje, na papierze i w komputerze, kredkami, digital - po prostu wszystko i ma ten talent. Byłoby to dla niej dużo wygodniejsze, i może z czasem mogłaby myśleć o commishionach - a i mi tablecik by się przydał, nie ukrywam. :)

Feluch, czy ja wiem... Tablet jest dobry, ale sama przyznajesz, że na razie dość niepewnie czujesz się w digitalu. Byłoby to dla Ciebie dość spore ułatwienie, bo jesteś leworęczna. Ale z drugiej strony jest to ryzyko właśnie, że okaże się jedynie zbędnym wydatkiem.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Odpowiedz
Eleri
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:3,7 lat Liczba postów:165 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 59
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 12

#38
27-10-2013, 15:28
Prawa autorskie: Moi et only moi (Szczurzysława)

Wiem, że wielu potrafi robić zarąbiste rzeczy myszką, czy, o zgrozo! tacz padem. Mi ten dar nigdy nie był dany. Za to gdy dostałam tableta w wieku lat 13 chyba wiele sobie z niego nie zrobiłam. Źle się z nim czułam i że tak to ujmę fochnęłam się nań strasznie. Za to po roku przypomniałam sobie o tym małym cudzie i się zaczęło. Gdyby mi ktoś wtedy powiedział, że będę śmigać w digitalu to bym go wyśmiała. Sama gardziłam wtedy digitalem uważając, że prosto się go tworzy (hahah, śmieszne =v=). Tablet jako tako stał się spiritus movens i przez niego mam dziś tyle rysunków komputerowo zrobionych.

Więc ryzyko, no ba, że jest, ale to że teraz wiele nie rysujesz nie znaczy, że mając go nie zaczniesz. Najtańsze tablety bamboo tylko pen (bez touch) z naciskiem kosztują może 200zł? Trochę to kasy jest, ale nie tyle co taki np cintiq 13 3,700zł xD (cudo).
[center]Głos|Theme song I, II

I am wiser now  
So much wiser now  
But my wisdom is the wisdom of a fool somehow  
For I love you  
I still love you  
But I'’m only  
Little miss Lonely  

A tear is such a very lonely thing  
But crying is the only thing  
That I can find to do  
Since I lost you  

[Obrazek: el_sygna_copy_by_szczurzyslawa-d6mtrdj.png]

Z tobą czystość zachować to gorzej  
każdy lew by się spalił już dawno  
las popiołu z jego grzywy nic więcej



.
Odpowiedz
Tabia
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:dorosły Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 10

#39
27-10-2013, 15:56

Bez tableta to ja sobie mogę ołówek poogryzać... :F
W sumie to ja też przez długi czas gardziłam tabletem, który mieliśmy w domu. Jakiś stary Pentagram... No a dzisiaj to się z nim nie rozstaję, nawet w akademcu ze mną śpi. No i fakt faktem. Trzeba się nauczyć to ustrojstwo obsługiwać. Bo z początku to totalna porażka, kreski prostej człowiek nie potrafi zrobić.
Odpowiedz
Eleri
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:3,7 lat Liczba postów:165 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 59
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 12

#40
27-10-2013, 16:00
Prawa autorskie: Moi et only moi (Szczurzysława)

Hahah, nie no, z moim bamboszem nie było źle "D tylko trochę zniekształcał, wystarczyło pogrzebać by tego nie robił i od razu w sumie mi powychodziło... niemalże... chyba nadal mam gdzieś moje pierwsze rysunki w paincie na tablecie xD

.


...



niech odejdzie w niepamięć |D
[center]Głos|Theme song I, II

I am wiser now  
So much wiser now  
But my wisdom is the wisdom of a fool somehow  
For I love you  
I still love you  
But I'’m only  
Little miss Lonely  

A tear is such a very lonely thing  
But crying is the only thing  
That I can find to do  
Since I lost you  

[Obrazek: el_sygna_copy_by_szczurzyslawa-d6mtrdj.png]

Z tobą czystość zachować to gorzej  
każdy lew by się spalił już dawno  
las popiołu z jego grzywy nic więcej



.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#41
27-10-2013, 23:14
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja myszką niczego nie narysuję, nie mam w ogóle wyczucia w rysowaniu nią. Może to też dlatego, że ołówek trzymam w lewej ręce, a myszkę w prawej. xP

Wiesz Ari, aż tyle kasy na zbyciu to ja nie mam. xd' Ale też jeśli już faktycznie bym coś kupowała, to musiałby być dość porządny. Trochę przeglądałam allegro, widzę sporo tabletów po 300-400 zł - powiedzcie mi, takie były ok dla osoby, która nigdy na tablecie nie rysowała (tzn. raz próbowałam u Hewy i mi nijak nie szło, ale już mi sporo osób mówiło, że to kwestia przyzwyczajenia)?

Btw, niektóre reklamy mnie rozwalają xd http://allegro.stati.pl/%21ALLEGRO_IMG/P...om/top.jpg
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#42
27-10-2013, 23:19
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Bez sensu kupować 2 stówy droższy. To, że zapłacisz więcej wcale nie sprawi, że będzie Ci się go łatwiej obsługiwać.

Bamboo Pen to optymalny wybór dla nowicjusza (i nie tylko).

Jak czytałam tę reklamę, to ciarki przebiegły mi po plecach, kwik.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#43
27-10-2013, 23:25
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja ci mogę rzec iż wszelkie wacom bamboo są po prostu cudne. Z relacji słyszałam, że pentagramy są w stanie doprowadzać do szału, a na bamboszki nikt nie narzeka. Alsu jęczy na mój tablet, bo sama ma inny, więc ja wierzę, że to kwestia przyzwyczajenia. Dla pocieszenia masz tu jeden z moich pierwszych rysków na tablecie ever. 2 lata temu, oh ah xD

I w sumie nie widzę sensu w opcji touch, nigdy nie używałam, siedzi sobie wyłączona. Jak ktoś używa to spoko, ale przez to tablet jest droższy, a dla mnie brak w tym użyteczności. Dla początkującego to ja bamboo pen polecam, intuosy są droższe, przynajmniej tak sądzę.
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#44
27-10-2013, 23:36
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

No Pentagrama to ja Ci nie polecam. Praca z tym dziadem to walka jest... ><
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#45
27-10-2013, 23:55
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Hah, to się zgadza z tym, co słyszę od paru lat, tzn. że bamboo są git, a pentagramy nie.

Na tym allegro prawie same touche widzę, z pozostałych to to mi się wydaje dość sensowne: http://allegro.pl/nowy-tablet-wacom-intu...50064.html Pomijając fakt, że kompletnie się na tym nie znam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości