♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
13-09-2012, 18:03
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ankieta odnośnie tego tematu: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=380

Jeśli już by to miało zaistnieć, to ja to widzę tak:
Istnieje temat, w którym można napisać coś w rodzaju: 'Jestem w tym i w tym temacie, nie mam z kim pisać, jak ktoś chce to niech przychodzi.'
I tyle, żadnego odpisywania w temacie (tzn. nie ma 'ja chcę!'). Później już można od razu wejść, ew. pisać do siebie na pw, gg etc.
Odpowiedz
Ayari Reinmar
Gość

 
#2
13-09-2012, 18:14
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Za.
Odpowiedz
Naomi
Gość

 
#3
13-09-2012, 18:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja jestem za, ale dobrze by było żeby ktoś odpisał na czyjąś wiadomość. Wtedy byłoby wiadomo kto chce pisać.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#4
13-09-2012, 18:31
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Jak ktoś wejdzie do tematu, to chyba będzie wiadomo, że chce, nie? A jak ktoś nie chce pisać z konkretną osobą, to niech umawia się z innymi tradycyjnie przez sb/pw/gg, proste.
Odpowiedz
Shun
Zgryźliwa | Gość

 
#5
13-09-2012, 18:33
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

A nie lepiej pisać pod swoi ogłoszeniem aktualne? Wtedy ktoś ci napisze na pw, że chcą pogadać to wtedy zedytować swój post napisać że się już kogoś ma i gitara.
Odpowiedz
Naomi
Zgryźliwa | Gość

 
#6
13-09-2012, 18:41
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No chyba że tak
Odpowiedz
Rosalie
Zgryźliwa | Gość

 
#7
13-09-2012, 21:37
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Mi osobiście jest to obojętne, ale wiem, że znalazły by się osoby którym by taki temat pomógł. Szczególnie nowi użytkownicy którzy jeszcze nie mają aż tak dobrych kontaktów ze wszystkimi tutaj. Nie będzie mi to przeszkadzać, ale chciałabym żeby jeszcze jakaś spontaniczność i naturalność na tym forum została, nie takie sztuczne i sztywne zgadywanie się.
Odpowiedz
Shun
Zgryźliwa | Gość

 
#8
13-09-2012, 22:47
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Wiesz, Ros, o wiele łatwiej wiedzieć, że ktoś kogoś szuka i dopiero wtedy mu na pw napisać, niż tak o, pisać ni stąd ni zowąd i się pytać, bo ktoś inny może to trochę źle odebrać i się taki user może trochę zrazić do takich poszukiwań. A tak, ma pewność i się lepiej poczuje.

Ja zawsze z takich tematów gdzie indziej korzystam, a potem dobrze sobie radzę na forum. Dlatego uważam, ze to jest na swój sposób dobre.
Odpowiedz
Nazeatu Shahaz
Zgryźliwa | Gość

 
#9
13-09-2012, 22:49
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ros, właśnie chodzi o to żeby ci nowi zdobywali te znajomości, ale nie ograniczali się tylko do fabuły i potem mieli pretensje że nikt ich nie lubi czy cos.
Wiem to z własnego doświadczenia. Mówię wam.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#10
15-09-2012, 15:02
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Na nie, bo tak.

A tak serio, na nie bo jestem absolutnie przeciwna sztucznemu zaznajamianiu się z graczami ;P czy jak to tam sie nazywa.
Pamiętam jak to było gdy ja zaczynałam grę. Pamiętam jak to było i jak Levisowa mnie średnio lubiła xD

Nie było żadnego pytania się ani na SB ani nigdzie indziej, jeśli chciałam coś wypracować wpierdalałam się komuś do tematu i uj. Powiecie że nie każdy jest taki śmiały?
Lol to jest internet tu mogę być każdym xD wystarczy trochę się wysilić.

I własnie tu skrywa się sedno sprawy, kurde minimum wysiłku do kurczej nędzy, sami chcecie by poziom graczy był koło zera? Czy wolicie by się chociaż trochę rozwijali poprzez grę na forum?
Kazami coś brzdęka że na wielu rozwiniętych forach coś takiego jest.. śmiem twierdzić że KL nie jest rozwinięte i nie popycha graczy do zbytniego rozwoju intelektualnego- może zacznę pisać posty za niektórych hm?

Jeśli byłabym za czymś to za tematem w którym user opisuje jakiego wydarzenia potrzebuje dla postaci- coś w stylu zapisu na Mini Akcję ze mną ( i to pod ścisłą kontrolą dminów co oni tam wymyślają), a nie szukam użytkownika, by zacząć grę/ albo żeby mi jaja odgryzł, no błagam.
Sądzicie że niby jaka frekwencja będzie w tych zgłoszeniach? Bez urazy, ale jak to Padme pisała gdzieś jeśli każdy olewa krzyki w stylu "kto popisze ze mną" to nie robi tego bez powodu- to jest bardziej niż oczywiste.
Druga sprawa że znajomi gracze ustalają miedzy sobą sami takie pierdoły na gg czygdziebądzindziej...

Wiec na cholerę taki temat? Żeby było widać kogo społeczność KL adoruje, a kogo nie? Apf.. społeczność nam chamieje, a wy mi o braku śmiałości gadacie Metapod by się uśmiał- jakby miał usta (nie Monia?).
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Akilian
Gość

 
#11
15-09-2012, 16:17
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Za, gdyż nie wszyscy zważaja na pw, albo gg
Odpowiedz
Ce'an
Gość

 
#12
15-09-2012, 16:40
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Jestem za. Dlaczego?
Bo to znacznie ułatwia sprawę. Mianowicie, wyszliśmy z jakiegoś tematu, z nikim nie umówiliśmy się na sesje i zastanawiamy się, gdzie by tu napisać mając do wyboru kilkadziesiąt tematów, przy czym nie chce nam się sprawdzać czy aby w interesującym nas wątku ktoś w ogóle siedzi.
A widząc takie ogłoszenie w odpowiednim temacie, że ktoś jest wolny i zaprasza chętnych, to wiemy, w jakim wątku już pisać, żeby nie siedzieć kilka tygodni z samym sobą w jakimś tam temacie.

Nie wiem, po co w ogóle tłumaczę coś tak oczywistego oO'

EDIT:

A dostawać kilkanaście wiadomości dziennie od kogoś na PW, czy się z daną osobą zechce popisać, czy nie, jest na dłuższą metę irytujące.
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#13
15-09-2012, 17:03
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

za. bo nie ma przymusu korzystania z wątku. jest potrzeba w narodzie założenia takiego tematu i może pomoże paru osobom się spiknąć i pograć, a tym, którzy go nie chcą, krzywdy nie zrobi.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Bjorn
Gość

 
#14
16-09-2012, 13:08
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Storm, argument nie do przebicia. Kto do cholery nie zważa na PW? Chcesz mi powiedzieć, że dostajesz ich tyle, że już nie masz ochoty tego czytać?
No blagam... Nie pogrążaj sie.

Dobrze wiemy że każdy od razu z ekscytacją otwiera PW... Tak samo jak notki na dA xp No a gg siłą rzeczy nie da się zignorować, tak czy siak zobaczysz kto i co pisze.

A tak w ogóle, miałam jeszcze gdzieś to napisać ale jakoś mi umknęło.
Shun, nie wiem czy to czytasz, ale mam do ciebie jedno zasadnicze pytanie.
Jak sądzisz czemu odnosisz wrażenie, że nie masz z kim pisać?
Ano dlatego że gdziekolwiek się nie pojawisz, piszesz, "omg oby nikt do mnie nic nie powiedział, ominę go i będzie dobrze". Wiem, że taka jest postać i w ogóle, no ale błagam... Mi osobiście odechciewa się pisać w ten sposób, tak jak teraz pojawiłaś się w lesie śmierci gdzie siedział Ingo. Normalnie podszedłby i zapytał co jest, ale widząc że lwica stara się uniknąć kontaktu- nie będzie robił jej na złość, nie podejdzie. TO NIE JEST LOGICZNE. Myślisz, że jak umówisz sie na wątek i w pierwszym poście napiszesz że starasz uniknąć się kontaktu albo jak to Shun z pogardą patrzy na innych, to ktoś będzie pisał z tobą z przyjemnością? Ogarnij się.
Szuncia jest wyproszonym przez ciebie aniołem. Nie kostuchą. =_=

Kami napisał(a):Apf.. społeczność nam chamieje, a wy mi o braku śmiałości gadacie Metapod by się uśmiał- jakby miał usta (nie Monia?).

Nie wciągaj w to bagno metapodów xp Bidny Yuu xD
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#15
16-09-2012, 13:40
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

A wiecie ze ja wiem że wy klikacie z kilku swoich kont w tej bzdurnej ankiecie? :3 wasze zdublowane głosy i tak nie będą liczone. A siła rzeczy wygra argumentacja jeśli będzie po równo na nie i tak :D
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości