♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

27-02-2018, 23:01
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

Ktoś chce dołączyć do klubiku podziwiania krogulca? ;)
http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid...#pid133060
[Obrazek: iTJUvVI.png]
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

08-03-2018, 21:22

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2883
Popiszę chętnie z kimkolwiek, kto ma chcicę na dłuższą i mam nadzieję, że też ciekawą fabułę. Tylko akcja wątku zaczyna się na terytorium Cesarstwa, trzeba to mieć na uwadze. Jak ktoś chce coś szczegółowiej dogadać, PW.
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Vitini
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:10 miesiecy (Młodzik) Liczba postów:86 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 55
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 15

17-03-2018, 20:36
Prawa autorskie: Disney/własne

Vitini chętnie z kimś popisze, wiek, stado, gatunek i płeć nie gra roli :D
Zuul
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:2 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 76
Zręczność: 44
Spostrzegawczość: 55

17-03-2018, 22:06

Dobry wieczór wszystkim czytającym. Poszukuję osoby chętnej do popisania na spokojnie, aby lepiej zrozumieć forumowe co i jak, a także głębiej wczuć się w swoją postać, więc jeśli znalazłby się ktoś chętny proszę uprzejmie o kontakt.
Dosyć spora jak na swój gatunek krokuta, o krótkiej sierści w jasnych odcieniach szarego i brązu, nakrapianej ciemnymi, niemal czarnymi plamkami. Wygląda, jakby za chwilę miała się przewrócić i zasnąć, a wyraźniejszy blask życia w jej oczach można zaobserwować tylko jeśli coś ją naprawdę boli. Na pysku ma sporo śladów po dawnych zadrapaniach, na skutek niesienia niezbyt skorego do współpracy lwiątka.
Hatari
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena Cętkowana Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:242 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 52
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 6

01-04-2018, 17:11
Prawa autorskie: kantayeni/ ja

Szukam mensza dla Hatari :vc

A tak na serio to chętnie wrzucę ją w jakiś wątek bo biedna została bez stada. Dobre Lefcy i Krokiety mile widziani, płeć nie gra roli, acz Hatari lepiej odnajduje się w towarzystwie pań.
Shinda
Konto zawieszone

Gatunek:Krokuta centkowana Płeć:Samica Wiek:Maluch Liczba postów:20 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 18
Zręczność: 18
Spostrzegawczość: 25

01-04-2018, 17:14
Prawa autorskie: Kuanza

Zapraszamy do hieniego stadka ;) Biedne lwy ją porzuciły to może niech przyjdzie do pobratymców
Teraz jesteśmy przy samotnym pniu, ale już idziemy do skalnego lasu więc możesz tam wbijać ;)
Rudzielec z zielonymi oczkami. 
Gunter
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:208 Dołączył:Lut 2018

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 76
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 30

17-04-2018, 23:01
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Geniusz

Przystojny, zrównoważony psychicznie brunet pozna... kogokolwiek celem wspólnego dyskutowania nad sensem życia/ hasania wesoło po sawannie/ przejmowania władzy nad światem/ czegokolwiek innego, co można porabiać na marginesie.
Sköll
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samica Wiek:Podrostek( ok. 1 rok) Liczba postów:57 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 52
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

02-05-2018, 19:52
Prawa autorskie: Koseki/Xylax

Kogoś na fabułę :vc bez porywanek z pupy tylko i bicia z zazdrości za zbyt długie uszy.
[Obrazek: 592.png]
Cheka
Samotnik
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:16 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 0

03-05-2018, 12:09
Prawa autorskie: Ja

Ja chętnie, szukam kogoś kto przygarnie dzieciaka zrodzonego z narkotykowego haju xD
Hati
Poszukujący
*

Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samiec Wiek:Podrostek Liczba postów:50 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 35

03-05-2018, 18:19
Prawa autorskie: Xylax

Mhm... Wiesz co Cheka... Ja ci mogę zarzucić propozycją Avy jako opiekunki. Bo w sumie nią nie piszę bo nie mam zaczepienia tak trochę, a z takim dzieckiem zawsze raźniej.
Manaia
Rekrut
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:107 Dołączył:Maj 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 15

03-05-2018, 18:25
Prawa autorskie: Gunter

Szukam kogoś na margines. Temat dowolny.
Banjo
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:62 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 91
Siła: 60
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 15

03-05-2018, 20:18
Prawa autorskie: Vari rysunek, ja obróbka ;)

Proponuję Banja i Ima gotowych do zawierania nowych znajomości ;)

Acha Cheka. Nie wiem czy wiesz ale jakby co to jesteś zostawiona na terenie księżycowych.Nie wiem czy kojarzysz bo tam nic nie napisałaś ale Xenia przyniosła wszystkie dzieciaczki.
[Obrazek: fae.gif]
"Przed spotkaniem skonsultuj się z katechetą lub egzorcystą, gdyż każdy lew niewłaściwie stosowany może zaszkodzić twojej moralności  i/lub cnocie"
Ayana
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:2/4 Tytuł fabularny:Siostra Kapłanki Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

03-05-2018, 20:24
Prawa autorskie: KamiLionheart, tło: Disney

A ja zapraszam kogoś tutaj! http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid...#pid134640
[Obrazek: sekretny_sandau_fiammeta_by_kamilionheart-d5nc7ex.png]
Cheka
Samotnik
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:16 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 0

07-05-2018, 17:56
Prawa autorskie: Ja

Skoro jestem u Księżycowych to chetnie popiszę sobie z Avą :D
[Obrazek: KlKlXwC.png]                       

Cellophane flowers of yellow and green
Towering over your head
Look for the girl with the sun in her eyes
And she's gone
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

07-05-2018, 19:02
Prawa autorskie: Ghalib

Yuuupi ^^ Ja nia niby dalej siedze w jakims watku ale uznam ze juz sobie poszłam i mozemy gdzies razem na fabułę wbić ^^
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości