♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#1
10-10-2012, 11:29
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

...
~ Ŧhe ℜαmi ℓioηheαrτ ∀ωαTαr'sZ~
Twoja stara.... komoda skrywa skarby!

SLOT: Sadism (ZAJETY)

Uwaga! Avatarni pt. "WOLNE LINEARTY"
1. Zgadzam się na obrabianie gotowych lineartów, jednak nie mogą być to liliputy, nie obrabiam też 'pikselowych' lineartów- bo nie lubie.
2. Ty szukasz ja koloruje (nie zajmuje się szukaniem obrazków).
3. STOP! oznacza STOP! Można zamawiać dopiero gdy znów ogłoszę start!
3.a Przyjmuje jedno zgłoszenie i STOP!
Pod tematem tego tematu jest odnotowany status artystycznego kącika!
4. Chyba nie muszę przypominać czym jest WOLNY LINEART!? Osobiście nie biorę odpowiedzialności za legalność lineartu, spoczywa on na tobie wraz z wszystkimi innymi konsekwencjami!
5. Mogę wprowadzić drobne zmiany, DROBNE, a nie przerobić cały lineart!
6. Aha i jeszcze jedno, koloruje postaci tylko i wyłącznie dla tego forum!

Formularz:
Kod:
[b]Link do Lineartu:[/b]
[b]Jak ma być pokolorowany:[/b] {Kolor oczu, sierści, znaki szczególne + link do postaci/ lub karty z kolorami jeśli taka jest!}  
[b]Co ma być zmienione/ dorysowane:[/b]



Przydatne Linki:
Link do mojego zbioru na DA (niektóre arty nie są lineartami, ale posiadam do nich plik PSD i mogę go pokolorować!)
-----> DA KamiL zbiór


Uwaga: Nie rysuje samodzielnie lineratu pod postać, wykorzystuje już istniejące wolne linearty! Jeśli ktoś złamie zasady mojej pracowni, lub wypełni nieprawidłowo zgłoszenie zostanie zignorowany, albo nawet zjedzony.


Ban Lista (tobie niczego nie pokoloruje :P):
-
-

Wszystkie prawa autorskie nalezą do autorów poszczególnych prac!
Uwzględnij ich ciężką pracę i zawsze wpisuj autora w prawach autorskich!
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#2
10-10-2012, 14:04
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Dla Durai'a, małpo. Tylko zasadnicze pytanie - czy nieco przerobisz mu grzywę.
Lineart:
Link.

Chodzi mi o to, by była dłuższa, bo Durai to długowłosy skurwiel (chociaż nie ma grzywy jak normalny lew, a spływające włosie z karku i łba. Geny ciotki.) Jak Ci się nie chce - pierdol.
Kolory... Pamiętasz? *mwah* Ciemnoszary samiec, jaśniejsza, szara grzywa. Czarna morda, końcówki uszu, palce i końcówka ogona z puchatą, jasnoszarą kitą. Prawe oko szkarłat, lewe szmaragd. Długie wąsy. Nieco 'puchatszy' od innych lwów (po mamusi, yeah). Po bokach policzków ma kilka ciemniejszych ciapek.
Alleluja.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#3
11-10-2012, 00:21
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ave mamo przyjęte!

Shet: *poczuła się staro* Dzięki córko!

Ehehe gotowe :3
Mam nadzieje ja że byc może to C:

[Obrazek: durai.png]
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#4
11-10-2012, 15:20
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Wiesz, że jest zajebisty? Wiesz. *zabiera i chowa demonicznego skurwiela* Arigato.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#5
11-10-2012, 15:32
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Cześć :3

Link do Lineartu: http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2012/2...5glntl.png - idącego pana proszę :3
Jak ma być pokolorowany: Correk. Ślepia szkarłatne, sierść bura, wnętrze uszu brązowe - taki kolor jak grzywa. Końcówka ogona też brązowa. Znaków - brak. Kolory możesz wziąć albo z mojego ava albo z artu przedstawiającego Liadan :3
Co ma być zmienione/ dorysowane: Nic! Może tylko dwa, trzy wąsy, bo tam ich mało jest :3
I tyle, o. Nawiasem, pysk Duraia - <3
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
11-10-2012, 19:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Link do Lineartu: http://daesiy.deviantart.com/art/Free-Ca...-246503828
Jak ma być pokolorowany: Prowizoryczny ref sheet: http://imageshack.us/photo/my-images/831/serret.png/ Szkice z biologii: http://imageshack.us/a/img594/600/skanowanie0007sc.jpg kocham tę nieudolną próbę perspektywy, no ale tu dość dobrze widać znaczenia na pysku xp http://imageshack.us/a/img62/9161/skanowanie0010i.jpg love my skaner - sam pysk.
Co ma być zmienione/ dorysowane: Chciałabym pionowe źrenice, takie kocie.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#7
12-10-2012, 00:17
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ar ju faking kiding mi? Felija weż wioski nie rób.. Regulaminu nie czytosz? XD

Biore oba, ale ostatni raz :P


Corr
[Obrazek: corragio_by_kamilionheart-d5hn72k.png]

Feleczita
[Obrazek: caracal_by_kamilionheart-d5hn769.png]
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#8
12-10-2012, 13:12
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Świetny! Patrzcie państwo, a on i Liadan to brzydkie burki xD
Kami, biję pokłony, odbieram, wkładam do podpisu natychmiastowo. Na pewno jeszcze nie raz tu zajrzę, ha! :>
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#9
12-10-2012, 15:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

A... No fakt. xD Nie no, bo ja zauważyłam wielki napis STOP, ale nie doczytałam, że to po każdym zamówieniu. Myślałam, że tylko jak napiszesz. Ja trochę ślepa jestem. xd

W każdym razie dzięki, wyszło ślicznie jak zwykle, napatrzeć się nie mogę. Zaraz właduję sobie do profilu. ^^
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#10
22-10-2012, 17:31
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Link do Lineartu: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2011/2...49zlxa.png
Jak ma być pokolorowany: Tutaj wszystko widać :3 Oczy są takie granatowo-szare, jakby cuś.
Co ma być zmienione/ dorysowane: Prosiłabym o dorysowanie tych kępek futra na stawach. I tyle.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#11
23-10-2012, 19:49
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ale Duma poczekałbyś az otworze noo.. >_>

Masz chociaz nie zasługujesz bo nie paczysz na to czy avatarnia łotwarta czy nie..
http://imageshack.us/a/img716/6848/cosko.png
[Obrazek: cosko.png]
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#12
25-10-2012, 01:57
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

tam jest napisane, że jeden slot wolny :3

lineart http://thesiubhan.deviantart.com/art/Lio...-245116830
wzór kolorów (i zarazem powód, dla którego nie tykam się kolorowania sama xP ) http://bibainfo.pl/pub/83/4/114/210/2012...ineart.jpg

kontury są pociągnięte w paru miejscach na próbę ciemnym szarym - nie musi tak być, chociaż byłoby miło.
przy nosie i przy oczach są podane dwa kolory: na avie są oczywiście te z prawej, ale nie mogę się do końca zdecydować, więc jak uznasz, że nieok, to użyj tych z lewej ;x
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#13
25-10-2012, 10:35
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Bo jusz otworzyłam ;P
Ok przyjęte.

Finito:
http://img853.imageshack.us/img853/1633/dupcia2.png
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#14
26-10-2012, 13:52
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

dzię-ku-ję! wyszedł lepiej, niż przewidywałam, bo miałam problem z wyobrażeniem sobie oczu ^^

<3
drugie oficjalne serduszko dla Kami
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#15
26-10-2012, 14:02
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Można? Pisze że otwarte :D
Chodzi mi o Sheyrę.
Link do Lineartu: Proszę
Jak ma być pokolorowany: Ref
Co ma być zmienione/ dorysowane: Proszę tylko o przeźroczyste tło :D Bo potrzebne mi to do sygny ;)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości