♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Montana
Gość

 
#1
18-10-2012, 12:38

No hej. Tu Moncia.
Mam pytanie, czy ktoś byłby zainteresowany założeniem konta córki Montany, Selene?

Wbrew pozorom jest dosyć nieukształtowaną postacią, ponieważ użytkownik który ją prowadził porzucił ją gdy ta miała półtora roku. Z tego tytułu nie mam żadnych roszczeń jeśli chodzi o jej charakter. Byleby nie była słodką idiotką.

Selene będzie bardzo ważną postacią. Od razu mówię.

Jej historia w skrócie:
*Rodzicami są Montana i Leo (łał), poza granicami Krainy wychowywała się u rodziny zastępczej po tym jak Leo miał wypadek. Wróciła do matki w wieku sześciu miesięcy, nieco później niż jej brat Chanon.
*Była zakochana w Shahazie, istnieje możliwość, że miała z nim dzieci, jeśli ktoś byłby zainteresowany.
*Kiedy Mon zrobiła sobie dziecko z Liliumem, Selene i Chanon zaczęli nienawidzić swoją matkę, co wielokrotnie kończyło się spięciami między nimi, ale Selene wkrótce odeszła z Krainy więc mogła już wybaczyć matce "zdradę".
*Poza Krainą miała partnera, ma z nim syna, Sanamu. Wróciła teraz po śmierci ukochanego, uciekając przed konfliktami międzystadnymi.

Wygląd: Selene była biała, ale nic nie stoi na przeszkodzie by jej wygląd nieco "podrasować", wszak z czasem mogło coś się zmienić. Nigdy nie miała narysowanego avatara, zawsze był "kradziony" z dA.
Selene ma około 5,5 roku.

*
Surina: nieaktualne.
[fade]I moje koncisko stare, Surina.
Córka Mon i Liliuma. Ma około 4 lat.
[Obrazek: 000193.png]
Zrzęda, nic jej się nie podoba. Bardzo garnie się do władzy i przywiązuje dużą wagę do swojego "szlachetnego" pochodzenia.
Cytat:Urodziła się jako córka królowej Montany. Jednak mimo swego pochodzenia nie miała lekko. Już od pierwszego dnia życia była nienawidzona a w wieku dwóch miesiecy została porwana i wyniesiona daleko poza granice rodzinnych ziem. Nikt do tej pory nie wie, kto ośmielił się tego dokonać. Prawdopodobnie z polecenia Selene lub Chanona, a może nawet któreś z nich osobiście pozbyło się znienawidzonej siostry.
Wkrótce wróciła i o wszystkim wiedząc siedziała cicho. Teraz jednak coś w niej pękło i nie powstrzyma jej nic przed zdobyciem należnego jej szacunku. Może nawet się zemści.

Oczywiście chęć zemsty na bracie i siostrze już jej minęła, ale nadal ich nienawidzi.
Do wniosków o porwaniu z rozkazu Selene i Chanona doszła sama, łącząc niektóre fakty. Została porwana naprawdę, ale z czyjego rozkazu, po prostu zgaduje.[/fade]


Nooo zadawać pytania. Obie lwice są ważne.



Po dłuższym namyśle postanowiłam że warto zgłosić też pozostałych "znikniętych" członków rodziny Mon.
Wszyscy będą nawiedzani lub już zostali nawiedzeni przez Montanę, dlatego ich losy zaczną się ponownie ze sobą splatać.
Do oddania mam Samarę- siostrę Mon, mają różne matki. Są w tym samym wieku, to znaczy Mon gdyby żyła miałaby teraz około 8 lat, może 7. Samara ma coś w tej okolicy. Jeśli dobrze pamiętam była ciemnosierstna. Z charakteru dość "normalna", nie jest ani poważna ani zabawowa.
Następną postacią jest syn Montany, Holger. Ciemnoszary samiec, dość mrukliwy. Ma około 3,5 roku.
Kolejna postać to Reika, córcia Moni, zwana także Choko (została tak nazwana przez matkę, ale Mon porzuciła ją i jej zastępczy ojciec dał jej imię Rei). Młoda była przez długi czas nawiedzana przez swoją matkę, która czasem przejmowała kontrolę nad jej ciałem, ale w końcu po jakimś czasie Mon zniknęła. Reika była dosyć bojaźliwą osóbką, była bardzo uczuciowa i naiwna. Ze względu na to, że nikt nie wie co się z nią działo, daję wolną rękę co do jej teraźniejszego charakteru. http://krollew.mojeforum.net/temat-vt1987.html Niestety nie mogę znaleźć jej avatara, gdzieś mi się zapodział ^^' Ale pamiętam jak wyglądała. Miała niebieskozielone oczy, karmelową sierść i beżowy pysk, brzuch i palce. Tak jak sugeruje jej imię.

Podsumujmy:
-Selene
-Holger
-Reika
-Prawdopodobne dzieci Shahaza i Selene (jeden miot tylko, w wieku około 3-4 lat).

Ktoś chętny?

Wszystkie te postaci będą uczestniczyły w evencie który ja i Padme szykujemy (wraz z małą pomocą Felki), dlatego warto je brać póki można :D
NO TO CHĘTNI?
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#2
18-10-2012, 15:21
Prawa autorskie: Malaika4

Zawieszam Nigarę więc mam miejsce na postać. Surina mi się podoba, lubię takie postaci, ją bym chętnie poprowadziła :D
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Montana
Gość

 
#3
18-10-2012, 15:41
Prawa autorskie: Malaika4

po co ci kolejna postać w naszym niecnym planie xD
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#4
18-10-2012, 16:33
Prawa autorskie: Malaika4

Bo ta będzie uczestniczyć tylko w połowie przecież, więc wezmę też taką w pełni wciągniętą ;3
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Fiametta
Gość

 
#5
18-10-2012, 16:42
Prawa autorskie: Malaika4

Hm hm... No nie wiem... Sama z sobą będziesz gadać xD
Cóż... Heeem. Bo jest jeszcze taka sprawa że ja Surinę kocham i miałam nią zamiar grać, ale na razie próbuję to jakoś rozplanować. Dam ci znać potem co wymyśliłam. Jak już ustalimy coś więcej xd
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#6
18-10-2012, 16:49
Prawa autorskie: Malaika4

Nono luz, ja i tak nie wiem kiedy zawieszę nigarę, bo dość długo jej się ciągnie to polowanie :D
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Saber
Gość

 
#7
18-10-2012, 16:54
Prawa autorskie: Malaika4

Młemłemłem... korci mnie selene ale mam już komplet kont .-.
Fiametta
Gość

 
#8
18-10-2012, 17:15
Prawa autorskie: Malaika4

Od czego jest boska moc admina? Masz moje błogosławieństwo, błogosławieństwo powiększenia limitu kont, amen. Idź w pokoju moje dziecko xD
A tak na poważnie. Na razie Selene nie wymagałaby jakiegoś większego wkładu, w kolejce do nawiedzenia przez Mon jest kilka osób, myślę że to trochę potrwa nim będzie potrzebna. Mogłabyś ogarnąć jakoś te konta i zastanowić się nad czwartym, chyba że nie chcesz dodatkowego.
Saber
Gość

 
#9
18-10-2012, 17:25
Prawa autorskie: Malaika4

lul, mam już czwarte. teraz miałabym piąte.

No... chyba że niebieską jaszczurkę coś zje.
Fiametta
Gość

 
#10
18-10-2012, 17:37
Prawa autorskie: Malaika4

Fiam może zjeść.
Ale ty masz dziwne pomysły żeby takie postaci robić :D
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#11
18-10-2012, 17:57
Prawa autorskie: Malaika4

Jeeeee czyli zgadłam z jaszczurą :D
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#12
22-10-2012, 16:45
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Mon, jesteś okropna, no D: Dopiero teraz temat zauważyłam a już postanowiłam że wezmę Nakato i z Hewą jestem umówiona na dzieciaka.
Ale taki pomysł mi wpadł do głowy(jakby Mal się zgodziła) - to czy Correk i Liadan mogliby być potomkami Shahaza i Selene? Shasiek był bury, to sierść się zgadza, Selene mogła mieć czerwone ślepia, bura grzywka Corrka zostaje tylko bez pochodzenia.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Fiametta
Gość

 
#13
24-10-2012, 23:33
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

No Szasiek wywodzi się z Lwiej Ziemi, jego ojciec był szary ale miał kolorowych przodków, no i matka Szaśka była typową lwioziemką więc z genami z burym kolorem nie ma problemu.
Jeśli Mal się zgodzi, to jasne, fajnie by było ^^
Nijaza
Gość

 
#14
25-10-2012, 01:31
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Aalalalal cześć ;3
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#15
26-10-2012, 22:13
Prawa autorskie: Malaika4

Chcem Samarę.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości