komunikaty

> AUDYCJA 31 [NOWA] <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Haki!

UWAGA!
Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.inne

Cytat września nadesłany przez Vasanti Vei
- Jeśli chciałbyś tu kogoś zszokować to musisz się bardziej wysilić - powiedział, unosząc brwi i uśmiechając się krzywo. - Tutaj krew nie robi na nikim wrażenia.
~ Ghalib, Kamienna Pieczara


Generator statystykWRZESIEŃ
Połowa pory suchej za nami. Ale właśnie teraz warunki są najgorsze - większość zbiorników wodnych wyschła, a te, które przetrwały, są płytkie i mocno zamulone. Temperatura sięga maksymalnie do 25*C, w nocy spada często do 12*C. Słońce może nie piecze zbyt okrutnie, ale nie ma też co liczyć na deszcze.
Vanthi
Samotnik
*
GatunekLef PłećSamica WiekPodrostek Liczba postów:45 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10


Poziom ostrzeżeń: 0%
02-07-2017, 19:38
Prawa autorskie: Jo, Choiicho, LivingWild

Gdyby tylko lwy mogły blednąć na pysku, z pewnością stałoby się to z licem Vanthi. Przerażenie narosło w jej szmaragdowych ślepiach w momencie, w którym dostrzegła, że jeleń pędzi w jej stronę, chcąc natrzeć na nią swoim porożem. Postanowiła jednak zmusić swoje ciało do uniku przed tą istotą, która uznała za stosowne nacierać na małego berbecia. Gdyby jeszcze Vanthi była w stanie cokolwiek zrobić. Jej ciało z automatu poruszyło się, aby umknąć niebezpieczeństwu, które zbliżało się ku niej w zastraszającym tempie. Jeśli się uda, zdoła uskoczyć w bok i umknąć przed uwięzieniem. 
- C-CHWILA NO! - wyrzuciła z siebie w momencie kiedy się ruszyła - Oszalałeś?! Chcę tylko porozmawiać! - nooo... nie spodziewała się z pewnością tego, że na Skale Skazy zaatakuje ją jeleń. Sytuacja była nieco absurdalna w jej mniemaniu. "Shiriki! Do diabła! Zabiję cię, rozumiesz?!" huknęło w jej myślach, a klatka piersiowa unosiła się w miarę zwiększania wentylacji płuc.
[Obrazek: cho_by_choiicho2_by_fileera-d91don1.png]

Sweet home Alabama, 

Where the skies are so blue, 

Sweet homa Alabama 

Lord, I'm coming home to you. Odpowiedz Ostrzeż
Firkraag
Samotnik
*
GatunekJeleń szlachetny PłećSamiec Wiek6 lat Tytuł fabularnyZnachor Tytuł pozafabularnyMisterium Liczba postów:200 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105


Poziom ostrzeżeń: 0%
04-07-2017, 13:18
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Kontynuacja wątku -----> http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2518
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości