komunikaty

> AUDYCJA 31 [NOWA] <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Haki!

UWAGA!
Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.inne

Cytat września nadesłany przez Vasanti Vei
- Jeśli chciałbyś tu kogoś zszokować to musisz się bardziej wysilić - powiedział, unosząc brwi i uśmiechając się krzywo. - Tutaj krew nie robi na nikim wrażenia.
~ Ghalib, Kamienna Pieczara


Generator statystykWRZESIEŃ
Połowa pory suchej za nami. Ale właśnie teraz warunki są najgorsze - większość zbiorników wodnych wyschła, a te, które przetrwały, są płytkie i mocno zamulone. Temperatura sięga maksymalnie do 25*C, w nocy spada często do 12*C. Słońce może nie piecze zbyt okrutnie, ale nie ma też co liczyć na deszcze.
Noir
Konto zawieszone
GatunekPanthera onca palustris PłećSamiec Wiek4 lata Liczba postów:64 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 20


Poziom ostrzeżeń: 0%
13-07-2017, 10:17
Prawa autorskie: OwlyBlue, Ki-Re, NaturePunk

Wiedziony świeżą wonią dotarłem w miejsce, o którym była mowa przez Anahel. Chwilę obserwowałem wejście a gdy do mych uszu nie dotarł żaden odgłos zeskoczyłem z gałęzi drzewa i zajrzałem do środka. Powoli wzrok przyzwyczaił się do mroku, lecz grota była pusta. Najwidoczniej lwy opuściły to miejsce. Nie będąc jednak pewnym tego czy nie zbłądzili gdzieś dalej postanowiłem się upewnić.
Podążyłem ich tropem.
z/tJaguar  vs  Lampart      


[Obrazek: f668161843c2d14ab5d36a31993a56d3.jpg]


Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości