♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#1
07-02-2013, 12:34
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Żeby nie zaczynać offtopu w temacie o ulubionej postaci - założyłem temat o znienawidzonych przez was postaciach.

Umiarkowanie nie lubię Timona - widać, że wykorzystuje (nie tylko w trylogii, ale też w Timonie i Pumbie) swojego przyjaciela i nie jest przyjacielem na dobie i na złe ("nowe czasy, nowe motto").

Ale postacią, której naprawdę nie lubię jest Zira - po prostu strrrrasznie wkurzająca lwica. Jej nienawiść nie tylko jest nieuzasadniona, ale przelewa ją też na swoje dzieci.
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Ashley
Gość

 
#2
18-02-2013, 23:12
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Timon to surykatka która powinna tak nie robić, no a robi.
Oczywiście że nie lubię Ziry , nie lubię też Skazy i Hien bo to czyste zło wcielone.
Odpowiedz
Ameerah
Gość

 
#3
06-03-2013, 14:10
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

No ja powiem tak: nie lubię Skazy, Ziry i hien (wiadomo, czarne charaktery, zawsze miałam do nich wstręt).

Nie lubię też Nali, ale tylko z 2 i 3 części. A czemu? Bo w drugiej części nic innego nie robi tylko robi te swoje słodkie minki i tuli się do Simby, a w trzeciej części nie lubię jej za to, że ,,zabrała'' Timonowi i Pumbie ich przyjaciela.

Nie lubię też Simby z 2 części. Nie dość że się roztył, to i jeszcze widać, że już sodówka strzeliła mu do głowy od tej władzy. To nie jest ten sam Simba co z pierwszej części. Niestety :(
Odpowiedz
Sakura
Gość

 
#4
12-03-2013, 11:28
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Kiedyś irytował mnie Zazu, teraz jakoś go polubiłam. Nie lubię mamy Timona.
Odpowiedz
Nevir
Gość

 
#5
12-03-2013, 15:55
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Mrhr, no to może ma osoba się wyrazi.

Ja nie lubię Simby w KL'u drugim. To przede wszystkim. Brrr.... Ten głos i ta postura.. Straszne. Jest zbyt nadopiekuńczy i w ogóle taki... Dziwny, a zwłaszcza gdy powiedział Kiarze, że nie będzie więcej polować. Le fu. TO samo mam do Nali z drugiej częsci, ale gadać mi się nie chce.

Kolejną personą, której nie nawidzę jest Kiara. Też taka nie teges... Strasznie uparta i chudszą trochę mogliby ją zrobić :3. Nie podoba mi się ona także w sposób taki, jaki została narysowana... Czasem ma za wielki łeb.

Widzę, że parę osób nie lubi Timona, a ja się dołączam do tej grupy i nie chce mi się o nim pieprzyć, bo nie chcę kopiować treści innych.

No i pozostał nam Zazu. Dioborożec z zębami... Wg. mnie ma coś nie z głową. Za dużo gada, nieźle potrafi wkurzyć człowieka. Najlepiej-jak Skaza- walnęła nim o ścianę wąwozu. :D
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
12-03-2013, 21:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jak byłam młodsza, to nie lubiłam Nuki i Zazu. Zazu nadal mnie irytuje, ale Nuka nieco poprawił się w moich oczach - z wiekiem dostrzegłam tragizm tej postaci.
Simba z II części... Fakt, nie jest już taki fajny jak ten z I, acz mogło być gorzej. Nala jest git.
Timon i Pumba nie są moimi ulubionymi postaciami, ale nic do nich nie mam. Aha, jeszcze Wujek Max nie przypadł mi go gustu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości