♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#1
10-02-2013, 00:17
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Jutro (10 lutego) będzie 9 rocznica premiery Króla Lwa 3. :)

Nawet twórcy, wypowiadając się o swoim dziele, mówią że film należy traktować z przymrużeniem oka.

Jeśli pominąć scenę w kanionie to dla mnie - KL3:HM jest naprawdę fajnym dodatkiem dla fanów KL. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że został zrobiony dla kasy (m.in. mniejsza płynność animacji). Mimo to był zrobiony na poziomie... ale właśnie - tak jak wspomniałem - dobry dodatek. Jak dla mnie mogliby (pomijając alternatywne wersje scen) zamiast tego zrobić "wersję reżyserską" Króla Lwa, wydłużając film poprzez wstawienie m.in. scenki "Ojcostwo", historii Timona itd.

A jakie jest wasze zdanie o tym filmie? :)
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
10-02-2013, 16:14
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie jest zły, ale uważam, że popełniono błąd, nazywając to 'Król Lew 3'. Nie rozumiem, dlaczego nie mogli tego określić tak jak oryginał - 1 i 1/2. To by bardziej pasowało, bo to przecież nie jest dalsza część historii, tylko właśnie taki dodatek...
Najciekawszym elementem filmu jest nastoletni Simba. :)
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#3
10-02-2013, 17:11
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Król Lew 3? Chwyt marketingowy. Chyba uznali, że ludzie widząc jedynkę w tytule uznają, że to już widzieli.
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
10-02-2013, 21:47
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jeśli tak, to to trochę głupie wyjście. Nawet jeśli faktycznie by tak było, to zapewne i tak by się zlecieli, tak jak niedawno na KL w 3d. :)
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#5
10-02-2013, 23:24
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Hehe, tych marketingowców z Polski powinno się przenieść za granicę.
Bo co prawda w Polsce, USA, Niemczech i bodajże Kanadzie KL w 3D odniósł sukces i był długo puszczany, to w wielu krajach był niewypałem i krótko był emitowany z tego powodu w kinach.
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#6
10-02-2013, 23:28
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

No ja też się zgodzę że to dodatek a nie kontynuacja. Dlatego też dałbym mu podtytuł np. ,,To co nieukazane'' ...,,Sceny pominięte'' itp. Bo faktem jest iż jest to dobry film animowany tyle że z Królem Lwem ma średnio coś wspólnego oprócz końcówki i czasu ,,teenagers simba''.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości