komunikaty

> AUDYCJA 31 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Chikja!

~~~

Nastąpiły poważne zmiany dotyczące Szamanów! Ich funkcja została dokładnie określona, wprowadzeni zostali Zaklinacze (Szamani-samotnicy analogicznie do Znachorów) i Młodsi Szamani/Zaklinacze (analogicznie do Młodszych Medyków/Znachorów) i straty energii życiowej związane z wykonywaniem rytuałów. Więcej szczegółów w temacie Duchy, szamani i zaklinacze.

~~~

Zapowiedź nowej audycji! :D

inne

Cytat października nadesłany przez Zevrana
Znów wlepiła wzrok w jedynego samczyka. Nie mogła przestać frapować się tym, że nie przypominał jej absolutnie nikogo.
- Dlaczego on wygląda jak wydra?

~ Shiya, Wielka Grota na szczycie

Generator statystyk

PAŹDZIERNIK
Masy pary wodnej krążą po krainie tworząc poranne mgły, a czasem nawet zbierają się w chmury, dając nieznaczne opady. Jakby natura okazywała swoją litość stworzeniom w czasie suszy. Jednak rzadko tej łaski można zaznać. Przeważają suche dni o coraz wyższej temperaturze. Jak dotąd najwyższa wynosi 27*C, a nocami może spaść do 15*C. W nielicznych zbiornikach można uświadczyć wody.
Eyre
Samotnik
*
GatunekLwica PłećSamica WiekMłoda Dorosła Liczba postów:55 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

Poziom ostrzeżeń: 0%
05-09-2017, 19:53
Prawa autorskie: Avatar: lineart by KamiLionHeart, color by Chotara!

Szkoła. Każdy wie co to oznacza. 
Mam ten mały problem, że w internacie mamy awarię wi-fi i niestety nie mam jak się logowac a swój internet z telefonu staram się oszczędzać bo też mi sie kończy. W każdym razie 10 powinno już być ok więc pisać będę. Przepraszam najmocniej wszystkich szanownych graczy z którymi pisze fabułę.
Odpowiedz Ostrzeż
Moyo
Wiarus
*
Gatuneklew PłećSamiec WiekMłody dorosły Liczba postów:136 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 88
Siła: 76
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 19

07-09-2017, 21:17
Prawa autorskie: Moyo

. Przez ostatni tydzien nie majdan internetu.Teraz mam inernet ale w kratke. Tak będzie do szesnastego. Coś tam czytać i opisywać będę ale nic nie obiecuje
Odpowiedz Ostrzeż
Ghalib
Zmora | Samotnik
*
Gatuneklew tsavo PłećSamiec WiekDorosły (5 lata) Tytuł pozafabularnyJunior Admin / Mistrz Gry Liczba postów:678 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 93
Siła: 90
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 17

11-09-2017, 05:57
Prawa autorskie: ja

nie będzie mnie w przyszły weekend od piątku i prawdopodobnie pojawię się w poniedziałek :P
Odpowiedz Ostrzeż
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*
GatunekSerwal PłećSamica WiekDorosła Znamiona4/4 Tytuł fabularnyMedyk Tytuł pozafabularnyVIP / Moderator / Mistrz Gry / Maskotka Felki / Niezrównany Nie-lew Liczba postów:1,814 Dołączył:Gru 2012

Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 25

12-09-2017, 14:10
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality

Nie mam Internetu, stan ten utrzyma się do piątku, przy dobrych wiatrach. Czasu też nie za wiele, co mogliście zdążyć zauważyć, ale teraz mówię oficjalnie :p
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]
Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Serwale | Predator Sawanny | 1 2 3 4 | Powaga
Odpowiedz Ostrzeż
Venety
Azylant
*
PłećSamica WiekDorosła. Znamiona1/1 Tytuł pozafabularnyAdministrator / Pomoc Techniczna Liczba postów:1,061 Dołączył:Cze 2012

Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

12-09-2017, 21:07
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt

W tym tygodniu może mnie nie być, tzn. do czwartku jeśli będę odpisywać, to będzie super, ale jeśli nie, nie zdziwcie się. W piątek do niedzieli na pewno mnie nie ma, w poniedziałek może będę (na takiej zasadzie, jak do czwartku). W dodatku nie ma mnie w przyszły weekend od piątku do niedzieli, bo Copernicon. Praca, która wysysa siły i chęci na pisanie + weekendowe wyjazdy.
Odpowiedz Ostrzeż
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Samotnik
*
GatunekLew PłećSamica WiekDorosła Tytuł fabularnyZnachor Tytuł pozafabularnyGłówny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Cytatów / Mistrz Kalamburów Liczba postów:2,716 Dołączył:Cze 2012

Siła: 82
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 15

12-09-2017, 22:30
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / tokka-a, cienie Ragous

To ja tez. Ekhem, ekhem.

KONWENTY

15-17 września: Zamojskie Spotkanie z Fantastyką, wybitny lokalny konwent, polecam.
22-24 września: COPERNICON, zapraszam do Torunia, chętnie się spotkam. Tak w praktyce to nie będzie mnie już od czwartku, bo wtedy jadę do Warszawy i nie zabieram ze sobą lapka (acz w razie potrzeby będę siedzieć na tablecie/telefonie, ale odpisy to raczej neh), no a wrócę w poniedziałek.
Zaś w ostatni weekend września też będę zajęta. I przez pierwsze dwa weekendy października. Ogólnie zanotujcie sobie, że przez najbliższy miesiąc weekendami za bardzo mnie nie uświadczycie, acz postaram się to nadrabiać na tygodniu, zwłaszcza jeśli mowa o wrześniu, bo potem to studia, wiadomo.
Odpowiedz Ostrzeż
Xenia
Samotnik
*
GatunekLew Afrykański PłećSamica WiekMłoda dorosła TowarzyszPliszka siwa Tytuł pozafabularnyDusza towarzystwa Liczba postów:195 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 60
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 5

19-09-2017, 17:28
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei

Nie będzie mnie do następnego wtorku (26.09), z tym że może uda mi się podpisywać w piątek czy sobotę, ale nic nie obiecuje.

~Iris, Xenia, Azim, Tene, Badu, Nayah
[Obrazek: SLSoZK4.png] 

Odpowiedz Ostrzeż
Logan
Samotnik
*
GatunekLef PłećSamica WiekMłodzik Tytuł fabularnyUczeń Medyka Liczba postów:101 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 50
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 10

01-10-2017, 19:20
Prawa autorskie: Xylax/Kamiś

Ze wzgledu na remont łazienki jestem zmuszona koczowac u rodziców. Moge być, może mnie nie być :/
Theme

[Obrazek: logan_kopia_by_koseki_leonheart-dbk4gks.png]

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  
Gdy ktoś cię lubi, bo się starasz, to nie lubi cię takiej, jaką jesteś.  
Lubi nieprawdę o tobie.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Odpowiedz Ostrzeż
Athastan
Wiarus
*
GatunekLew PłećSamiec WiekMłody Dorosły Tytuł pozafabularnyMistrz Gry Liczba postów:244 Dołączył:Paź 2016

Siła: 61
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 2

09-10-2017, 08:15
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)

09,10,11 - wyjeżdżam za granicę i nie wiem co z internetem.

Edit: Jednak w recepcji jakiś jest, więc będę coś odpisywał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2017, 22:20 przez Athastan.)
Odpowiedz Ostrzeż
Wendigo
Samotnik
*
GatunekLew PłećSamiec Wiek6,7 (Dorosły) Towarzyszhttps://i.imgur.com/ltVkeCS.png Tytuł pozafabularnyJunior Admin / Duch Shoutboxa Liczba postów:312 Dołączył:Sty 2017

Siła: 70
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 19

13-10-2017, 12:08
Prawa autorskie: Av: Askari, sygnatura: Dirke

Od jutra do poniedziałku będzie mnie nieco mniej, jadę do stolicy :v

Guziczek

Wwwwwwwennndigo.
Odpowiedz Ostrzeż